2008 Kasım Anneleri

ınsa allah mucıze
sadece beden saglıgı bozulmaz ınsanın
ruh saglıgı bozulunca beden saglıgını kendı ellerıyle bozar zaten
ınsa allah pozıtıf kuzular olurlar hep

burcak bıskuvı yıyorum
cılegım gel beraber yıyelım

afiyet olsun kızlar ihtiyacı olanlara yarasın..:)))))

bende şimdi çay yapıyom ne bileyim canım limonlu çay istedi... dünden bir iki ıvır zıvır var kuzuların bende bakıcam artık yanına ne bulursam..:))))

bende şimdi komşuma gidiyorum 5 çayına

betüle

atam tutam ben seni
şekere gatam ben seni
akşama baban gelende
önüne atam ben seni diye sööyledim oda bana "yaaa anne beni değil seni atallım babamın önüne" dedi delü yaaa

Oyy oyyy.Çocuk evdeki ihtiyacı görmüş de demiş Babannesi öğretmiş Anıla bunu.Çok komik söylüyo, utanıyo söylerken.Geçen gün sen söyleme ben söylücem dedimde öyle duydum.Birde süt içtim dilim yandı amanın amanın diyo:)

Son düzenleme:
maşallah betüle anıla..
benimkiler daha şarkı söyleyemiyorlar...
en sık söylediğimiz mini mini bir kuş ama onlardan duymadım daha ben sölerim onlar dinler..(

babasına söylesen oda aynı senin gibi derdi yasmincim:)))

oo bizimki pek sever şarkı söylemeyi inadı tuttumu asla söylemez okulda öğrendiklerinide söylemiyor ençok
ellerim tombik tommbik kirlenince ne komiki söylüyor

arkadaşlar hepinize iyi akşamlar diliiyor ben kaçıyorum

benım kızda demet akalının olacak olacak sarkısını cok sevıyor arada sırada soyluyorum olacak kısmını eylul soyluyor anne bıdaha sole dıyoo

Anılda Atiye ve Teomanın küçük sırlardaki düetini seviyo, birde geniş ailenin müziğini seviyo.İkisini dinlerken pür dikkat onları dinler..

çıkanlara iyi akşamlar...
bende biraz tamirat yapıcam..:)))benimkininde akşam halı saha maçı varmış aradı eşofmanını elden geçirmemi istiyor...
koşturmacaya eşofmanda dayanamıyor... :)))

BEBEK ODASI - Hadi bebişlerimizin odasını hazırlayanlar; resimlerini ekleyelim.....
19 haftalık hamileyim
%99 doktorumuz erkek dedi, küçük şehzademiz için hazırlıklara başlamak henüz erken biliyoum ama içim rahat durmuyor mağazalara, netteki odalara bakmaya başladım...
ilk bebeğim ve herşey güzel olsun istiyorum, bulduklarımdan birkaç kare ekledim ama güzel fikirlere kesinlikle ihtiyacım var; mavilere saplantılı değiliz hatta beyaz düşünüyorum renk olarak aksesuarlarla hareket olabilir ve çok eşya düşünmüyorum....
ama derler ya kullananlar daha iyi bilir!!!!
Bende hazırladığımda mutlaka sonucu sizinle paylaşacağım :))) sözzzz
güzel anneler destek bekliyorummmmm...
öpüyoruz, sevgiler....

http://www.kadinlarkulubu.com/doguma...l#post18750571 (BEBEK ODASI - Hadi bebişlerimizin odasını hazırlayanlar; resimlerini ekleyelim.....)
resimler verdiğim adreste ordan devam edelim mi??? :))

Günaydın yavrular.Gece yine uykumuz bölündü.Anıl günlerdir sabaha kadar uyumuyo.Mutlaka uyanıyo.Öksürüğü azalmadı, akşam doktor yolları göründü bize

oksuruk sebebıyle mı uyanıyor yasmınım
kuzular koca kıs ıkı ev arasında mesaılı memur oldular
hayatın gerceklerıyle bebelıkten karsılastılar
allah yardımcımız olsun canım

Öküsürük aman aman yok.Ama ağlayarak uyanıyo.Babası gidiyo yanına, azarlıyo.Anne diye ağlıyo.Yanımıza getiriyo babası öyle yatıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…