2008 Kasım Anneleri

gunaydınnnn
herkese ıyı haftalar dılerım gencler

hava buz gıbı
benı bu havalar hasta eder hep
sırtım agrıyor
nasıl gectı hatunlar hafta sonunuz
bız bol bol alısverıs yaptık
hos cumartesı rahatsızdım yattım evde sureklı ama dun acısını cıkardım

cmtsi bol gezmeli arkadaşlı kumlu topraklı parklı,pazarsa bol temizlik ve yorgunlukla geçti

burda açıp kapasada gökyüzü hava gayet ılık arda kot ceketle gitti

Bende cumartesi fayanslarımı ve diğer ihtiyaçlarımı aldım.Evimi temizledim(Koca yardım etmedi) . Dünde Koçtaşa , Praktikere gidip balkona dolap aldım.Ha birde rengi çok güzel japon menekşesi ve saksılar aldım.Lorem sen ne aldın de hele:)

canım ben cocuklara calıstım hep alısverıste
henuz kendım ıcın cıkmadım 1-2 haftaya cıkarım

once yegenlerıme aldım
bırkac cesıt aldım ıkı yegenıme de
kuzuma aldım bırkac parca kıyafet
bır de dogum yapmıs arkadaslarım vardı ama hedıyelerını henuz almamıstım
cıkmısken onları da hallettım
lcw de cok buyuk ındırım var
hepsını oradan aldım
bır suru de ucurtmamız oldu
50 tl'lık alısverıse bır ucurtma verıyorlar

sonra anneme ayakkabı aldım
babam ve kocam ıcın pantolon baktım ama bedenlerını tutturamadım almadım

bır daha cıktıgımda hem gelınımıze hem de kendıme alıcam bırseyler ınsa allah

gunaydın kızlar
off su havalar nıye ısınmıyorrrrrrr sabah kalkıp ıse gelmek ıstemedım uyumak ıstedımmm halende cok uykum var
cumartesı gunu bebek goremeye gıttık yemgelerımızle beraber pazar gunude hıc evden cıkmadık cunkı hava hep yagmurlu ve bulanıktı

canım benımde alısverıs yapmam lazım blujean ve bı kac gomlek almak ıstıyorum halen bogazlı kazak gıyıyoruz gunes yuzu gormeyen avrupa ulkelerı gıbı olacaz sanırım :KK37:

günaydın hanımlar,
güzel bir hafta sonu geçirdik..
cumartesi komşuma gitik kuzular oynadılar arkadaşlarıyla..
pazarda büyük avmye gittik batmandaki oradaki oyuncaklarla oynadılar yedik gezdik kendime mutfağım için yine incik boncuk bişeyler aldım akşam bıcıbıcılarını yaptırınca yorgun düşüp güzel uyudular bugünede güzel başladık inş. devamıda gelir..

ay kıskanmayında biz yazı getirdik..:)))
oo kara bulutlu günden sonra hava açıulkdı çok güzel güneşli bir gün var...
ama yakında çöl sıcağından şikayet etmeye başlarım oda ayrı yaniii...:)))

yağmurlu karanlık buzzz gibi sıkıcı bir istanbbuldan günaydın
yasmin çok hoşuma gitti yazdığın hakkaten perdeyi acıp bakınca nanik yapıyor
lore bende alışverişe çıktım ama çok keeyifsizdi.halsizlik vardı bende bi de kalabalıktı içim daha çok daraldı hiç doğru dürüst bakamadım.lcwya girdim bişey almadan geri çıktım pazar yeri gibiydi valla kızıma bişeyler bakiyım dedim hep yaslık kısa kollu şeyler vardı dedim anam bi yaz gelsinde alırım dedim geri çıktım eşim hayret alışveirişe gelip keyif almadın diyor.

polip negüzel bereketli bir haftasonu geçirmissin .biz cumartesi akşam 7 ye kadar babamız ha geldi gelecek diye bekledim ve sinr olldum.

vallla kıskandım yaaaaaaaaani nazlı bende istiyorum güneşi görmek ve hissetmek:KK43:(((((((((

camdan baktım nasıl yağıyor .kızı nasıl getirecem onu duşunuyorum sabah babası bırakıyor iyi oluyor şemsiye alıyorum yanıma hem taşıması zor olluyor hemde betül tutturuyor ben tutucam şemsiyeyi diye.

Havan batsın kıııı:)))) Ama kıskanmadım diyemem.Soğuk değil ama yağmurlu:KK43:

Mucizecim kızlara ne güzel şeyler vardı.Hele bebeklere:)

yaa yasmin güzel şeyler varda dediğim gibi hep yazlık yazı hissedemedim ki daha yazlık alayım düşünsene kazal ve mantoyla alışverişe gitmişiz insan adapte olamıyor.birde bu havalar ısınana kadar birdaha indirim olur dedim.
bebiş kıyafetlerini görünce içim kıpır kıpır oluyo valla çok tatlılar ya.betülün bebekliklerini hep sakllamıştım ama heralde öyle birşey olsa dayanamam yeniden alırım heralde diyorum .aman yeterki olsun

ntv haberlerinin söylemesine göre şuan hava mevsim normallerinin altındaymış

ist.25 inden sonra nisan ayında olduğunu hissedecekmiş.hadi inş.

hele dün sıcaktı arabada giderken güneş kavurdu beni...incwe hırkalrı çıkardık kısa kollu ile devam ettik çarşıdada çoğunluk kısa kolluydu beyazlar giyilmeye başlanmış...
bu hevalar benim için iyi 15-20 güne kalmaz belkide çöl sıcakları gelir kavruluruz burada güneydoğuda öyle işde.. sizn kombi biter bizim klima başlar kullanılmaya..:KK43:(

bu arada yasmin ve ıcırım kolay gelsin ustalar girecekmiş yakında işlere hadi kolay gelsin sizede bol güneşli günler diliyorum gelir kıı oralarada ben üfürürüm burdan...:)))

bu ay başka ihtiyaçlarım var onları halledicemde bir dahaki ay bende lcwyw bir uğrayacağım hem kuzulara hem kendime...

X