2008 Kasım Anneleri

selam milletimo..köpüklerim kurusun makkej yapcam bu arada iki dakka bakim size dedim..

kilolar ucmus yine,vallaa bende kompleks var,heleki dogumda 25 kilo aldiktan sonra dahada bi artitti.

ama bazi kisilere zayiflik yakismiyor,ben söyle hafif baliklari seviyorum tas gibi görünürler gözüme hep.

ayrica poliikk bacaklarim carpik diiill hIh,burasin ialindimda:))))))))))

ayrica poliikk bacaklarim carpik diiill hIh,burasin ialindimda:))))))))))

sen niye üstüne aldın yawrum ben gördüm senin bacaklarını no problem
ebru gündeşin ilk zamanlarını hatırla kot giydimi azda skoda bacaklıydı aradan tren geçse geçer öyle bi dururdu.öylelerine diyom ben sen alma üstüne
şurda kızlara bi moral verelim dedik warya atlıyon ordan töbe Yarebbim dövcem haa:97:

uykum var ,karnım acıktı ,benim herif de geç gelecek yemek yapmana gerek yok dedi düzenimiz falan kalmadı valla.çoçuklar gibi hırcınlaştım vallla

öpte barisalim

ayyy benim bu kız pek ası gençlik olacak herhalde şimdiden böyleyse
uyan artık hadi kızım dedim offfff yaaa annne annne dedi sinirlendi döndü kıçını geri uyudu

2 saattir uyuyor gece neresine uyuyacak bilmem

şimdide ağlıyor yatağında yanına gidiyorum gel alıyım seni diyorum giiiiiitttttttt diye bağıırıyor peki gidiyorum diyorum buraya geliyorum gitmeeeee diye bağırıyor hangi telden çalacam bilemedim bende

len öptük ya öpücüklü smiley seçerken güldüm hatta kendime
şımarık gı bu
al bakıyım önce bu çiroz çileği sonra hepinizi öpüyorum iyi tatillerimiz olsunn

:84::84::84::84::84: mersiii bebeimmmm simd kabu lettim iste öpücügünü.....

herkeze iyi haftasonlari,az tepinin pazartesiye sapasaglam gelin,bende kacar öptüm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…