2008 Kasım Anneleri

lore tavsiye ederim platesle kilo alan bi sürü insan var vücudunda bozuk giden bazı şeyleri düzelttiğinden ötürü ayrıca göbeğide eritirsin biraz zaman harcarsan.bende standardımdır yıllardır aynı kilo aynı beden deyim ama yıllar olumlu anlamda bi dolgunluk yaratmadı değil çirozluğum geçti sanki.
Ama plates çok iyi bir meditasyon yöntemi benim için yapınca ne kadar rahatladığımı hiç anlatamam sırt ağrılarım geçer uyandığım sabah daha dinç olurum ben üstteki dolaplara ulaşmak için lavobo tezgahına bi hamlede atlarım sölemesi ayıp hala bu esnekliği yitrmemek adına yaparım çok düzenli olmasada.

bu arada polimvalla kocana katılıyorum çenesini bende beğenmiyom..
Geçen seyrederken dedim kociye bilgisayardan kaldırda kafanı bir bak benmi yanlış görüyorum bu valide sultan (nebahat çehre) hürremden daha güzel değilmi dedim aman banane beğenen beğeniyor işde dedi çıktı...

nebahat çehreyi hiç açmayalım hastasıyım hala aşkı memnudaki halleri kıyafetleri gözümün önünde hep dublaj yapsınlar ama sesi çok cırlak

ya hürremi bende beğenmiyorum.ayrıca biz protesto ediyoruz o diziyi:63:
kanuniyi oynayan hiç hakkını veremiyo
hürrem desen cadolozun teki kulaklarımı cırmalıyo her hafta sesi
bıraktık izlemiyoruz 3-4 haftadır.ondan öncede sıkı takipçisi değildik zaten
pargalı ibrahim ve hatice sultanın aşkları hoşuma gidiyo ama pargalıyın öldürecekleri için gerek yok izlememe .bu arada halit ergenç 30 bin pargalı 7.5 alıyomuş bölüm başına hiç adil değil bence .höykünüp durmaktan başka napıyo allasen bu sülüman

nebahat çehreyi hiç açmayalım hastasıyım hala aşkı memnudaki halleri kıyafetleri gözümün önünde hep dublaj yapsınlar ama sesi çok cırlak

ben o kadının kendı sesı sanıyordum
reklamlarda falan sesını duyunca hatun parayı kırıyor valla dıyordum
meger yanılıyormusum bır roportajında sesını duyunca cok buyuk hayal kırıklıgına ugradım
ayrıca su reklam fılmındekı halı de cok kotu hıc yakısmadı nebahat hıccc

sakızı attım valla
ben gelemem o kadar sakkıdı sakkıdıya
cayım geldı hupletıyorum burcak ıle
cılekkkk kulakların cınlasınnn

benım dızı kulturum yok ya katılamıyorum pargalı yorumlarınıza falan
ızlemıyoruz bız oyle dızı falan
tırtlar vadısı ızler koca ama ben ıslerımı falan yaparım
dun aksam ıcerı bır gırdım kı baba ogul goz kırkmadan ızlıyorlar
aferın cocugumu da kendıne benzettın dedım
aferım bana dedı :KK53:

bır ara osman'a bakıyorum sımdı fırsatım olmuyor

konuyla ne ilgisi var diyeceksiniz ama ben soracam

mikrodalgada kek pişiriyormuşunuz

nette ck güzel oluyo falan diyolar ama denedim soğuyunca ortası kuruyor selanik gevreği gibi oluyor

ben niye beceremiyorum

o diziyi bende hiç izleyemedim benim koca pörtlek herif der durur halite:)
sülüman deyişi hoşuma gidiyordu kızın ne biliyim güzelde geliy bana akça pakça maşallak:9
:

mıkrodalgamı kullanmıyorum
satıcam aslında da koca sattırmıyor
dursun lazım olur dıyor
copu bıle kıymetlıdır benımkının
mutfak dolaplarının tavana bıtısık olanının en ust rafında arzı endam edıyor kullanmadıgım borcamlara

konuyla ne ilgisi var diyeceksiniz ama ben soracam

mikrodalgada kek pişiriyormuşunuz

nette ck güzel oluyo falan diyolar ama denedim soğuyunca ortası kuruyor selanik gevreği gibi oluyor

ben niye beceremiyorum

boşver yaw soğuyunca lastik gibi oluyor bide ben korkuyom 15 sn de kek mi pişer mutasyona uğruyor sanki:KK9:çok pratik olsun dersen tencerede suyun içinde fincanlarla yapılanı dene denemdiysen 20 dkda mis gibi her kahvaltıya bile pişirirsin o kadar.lezzetide çok hoş

[ı]mıkrodalgamı kullanmıyorum[/ı]
[ı]satıcam aslında da koca sattırmıyor[/ı]
[ı]dursun lazım olur dıyor[/ı]
[ı]copu bıle kıymetlıdır benımkının[/ı]
[ı]mutfak dolaplarının tavana bıtısık olanının en ust rafında arzı endam edıyor kullanmadıgım borcamlara[/ı]
[ı][/ı]

bende mikrodalgamla bulaşık makinamı kimseye vermem benim keder arkadaşım onlar

yaa gelmeden 1 saat önce haber vermişti biri yaşlıda teyze annemin halaının kızı kadın bebe görmeye gelicekti 1 saatte napıcam anca ortalık toplanır bide fatihi okula yollucaktım hemen ıslak kek harcı yaptım attım fırına 7 dakkada o çıktı o pişene kadar patatesleri soydum salatalık olarak doğradım attım az suyla mikroya onlarda haşlandı alttaki fırındada milföy pişti valla tam 1 saat sonra geldi kadın herşey hazırdı .böylşe acil durumlarda elim ayağım olur kendisi.bide kaynanamla musta kızartma balık yaparken o bana miss gibi buğulama pişirir sonra onlar benimkine sulanır:)

maytapp bendede var micro grill combi diye bi düme ama ben onu hiç denemedim diğer ayarlardan birinde yaptım ondan kurudu demekki

niye satıyon kiz lore zararlı olduğu içinmi kullanmıyon

ya polip millet ne mucizeler yapıyor nasıl kullanıyor bu aleti ben ancak ısıtmadıan ısıtmaya accık assın kendini diyorum

seyrediyorum ne yalan söyleyim pargalı kurtuldu hatice sultanla evlenecekler...

maytabım isatanbuldayken bir arkadaşımda yapardı plates topundan lastiğine kadar almıştı oda ..çok rahat ediyorum yaptığım gün derdi.. bu arkadaşımda 22 yaşında kalp ameliyatı olmuş sürekli illaç kulanan biri biz komşuykende felç geçirdi bir elini kullanamıyordu hastanede yanında kaldım bir gece( kuzular yoktu daha )neşesi sayesinde atlattı şu bir kulak hastalığı var dengeyi bozuyor adınıa hatırlayamadım vertigomuydu şimdi aklıma geldi.. onu geçirdi ama neşesi hareketliliğ ile şimdi tay gibi maşallah ordan oraya koşturuyor onun çok dernek çalışmaları var sabahları ebruyla yapar hiç kaçırmaz.....

bazı görüşlere görede hhiç zararı yokmuş lorecim yaaa

amerikalılar yumurtayı bile onda pişiriyorlarmış kaynım bişey olsa onlara olurdu adamlar 69 dan beri kullanıyor diyor

anaaa mmaytap heh iste sen hakkını verenlerden mişsin kııı

benimki kenwood seninki hangisi belki aynıdır faydalanırım senin engin tecrubelerinden

X