2008 Kasım Anneleri

sende gelince görürsun abiciini artık lorecim.
allammmm hassas mideli bizim bu bücürler ya bizimkide öyle hemen öğğ
bende çok açtım yarım simitlle peyniri götürmüşüm hiççççççççtee farketmemişim

sagol lore yaaa bitti çok sükür.

inşş gittiğime değer de ağrılarım da biter gerçekten bunalıma girdim resmen.kendimi yaşlı iyleşmek bilmeyen kadınlar giibbi hisseettim .ama iyleşcem inş.diye umut ediyorum

llooereee sen morallini bozma yaaa bide kocana da küsme çünku bizede kusuyon sen neydi gencen hafta öyle .ohh sayfada seni görmek güzel oluyor valla

mucizem hoşgeldin..
fizik tedavi sonlanmış bugün hadi hayırlısı..
bu arada abinin gelişi ne büyük süpriz olmuş annenlere..

mucizem o grupta varızda fi tarihinden kalma bir grup yaniii. neyse bak yasom eklemiş seni...:))
biz sabah hamur istedik fırından bişeyler yaptım onu güzel yediler kuzular tabi bende:))) ama bir kahve içesim var...

saol mucızem
canım cok sıkkın olunca sessız kalmak ıstıyorum yanlıs anlamalara acık olurum da kırılırım veya kırarım dıye
yoksa kımseye bır kuskunlugum yok canım

kocam kendını affettırme turlarında hala
konusuyorum rutınımıze donduk ama ben kaprıs yapıyorum tabee

bu arada sen de daha sık gelsen ne guzel olur

sağol nazlımelkcim bitti şukur.

hee sağolsun yasmin eklemiş beni .az kalsin başka yerlere düşecektim((

sana da afyet olsun nazlı bende yedim de yedim valla.buğun diyetisyen randevüm vardi gitmedim kendimi hastaneden dışarı nasıl attımı bilemedim valla.haftaya giderim artık .
o hastaneden öğğ geldi artık ikinci adresim sanki.allah beterinden korusun

anlıyorum insan bende bazen kendimi kötü hissetitğimde sadece dinleyi olmak istiyorum bazen dinleyi ci bile olmak istemiyorum.

ya bende gelmek istiyorum ama olmuyor öğlene kadar anca işşleri hallediyorum.ama eskiye nazaran şimdi daha iyiyim dimi:))))
bide ben pc yi elime alınca betül benle oyun oyna benle konuş diye tutturuyor
akşam babamlarla konuşşuyoruz babama bişey anlatıyorum oturdu kucağııma çenemi çekiştiriyor anne benimle konuş diyor tamam hadi konuşalım diyorum gözlerimin içine bakıyor öylece delü danam.

tamam inş lore.

şimdi gidiyim kuzumu alayım geleyim .sabah pek bi buruk bıraktım.hastaneye girmeden hemen aradım öğretmenini ağladımı diye ağlmamaışş ama ben üzüldüm.yasmin sen geldin aklıma öyle betülun isteksiz halini görünce ((

gidiyim de hemen alıyım yavruyuu bari
gelirim yine

evet lorem, benimkilerin özellikle kaanın sabah ve ikindi gibi iki öğünü olduğu için çok kafa yoruyorum aralarda kek pasta felan varsa onlar gdiyor meyve saatlerimiz var bu kadar mesela şimdi ikindiye çorba lazım ne yapıcam daha düşünmedim bile...akşam inat ediyor yemiyor kaan bazen gece aç yatmasın diye makarna yapıp yediriyorum...kerem yemek hoşuna giderse yer bizmle...

mercımek, bulgur, prınc, havuc, patates, sogan, ıspanak, evdekı herhangı bır sebze, sarımsak, kırmızı dolmalık bıber, kerevız vs sebzelerı ıyıce kaynatıp et suyuda ekleyerek bol proteınlı corba yapsan yemez mı acaba
benım her zaman dolabımda dondurulmus et suyu ve ılıklı su bulunur
onlardan atarım ozellıkle
bu sekılde en azından bır kasede yese kafan rahat olur

bahar geliyor bizde tazelenelim evimizide tazeleyelim iyi gelecek eminim.benim anneme halasından hatıra kalma kırlent tarzı şeylri vardı bayadır bende.geçen onları çıkardım el işlemesi parlak saten çok şekerler onları yıkadım kenarlarına süslü bişeyler alıp dikeyim bide içleri boş onları dolduruyum çocuk odasında bi sedir kılıklı bişeyim var oraya koyuyum süslü süslü dedim.makina alınca çeker koyarım buraya.
Ha makina işine gelince benim eski kodak ım çok iyiydi demiştim ya yasminim sende yenisi varmış iyi çekmiyo demiştin.şimdiki vizörsüz olanlar tutulmuyormuş.geçen bakaerken görevli çocuklardan biri dedi.sizin elinizdeki makina eski ama vizörlü şimdikiler çekmiyor o kalitede fotoyu dedi.yarı pofesyonel bişey verelim dedi bakalım araştırıyom da en ucuzu 450 den başlıyor.paraya acımıyom da arda 2 günde zartlatır patlatır diye korkuyom hayırlısı bakalım

su an patlamak uzereyım
cok yedım sanırım
kuzumla konustum
gelıyormus ama yorulmus sanırım donus yolunda uyuyacak

polıpe ben hıc netten alısverıs yapmadım
almak ıstedıgım seyı mutlaka gormem denemem lazım

lorem öyle zaten mercimeğin içine havuç patates pirinç ne sebze varsa koyarım soğan sarımsak koyamıyorum kaan sevmiyor iğreniyor geçen bir tarhanaya koydum sarımsak öğürdü ağzındakini çıkardı kokusu bile hoşuna gitmedi sıpamın...
bende tavuk suyu bulunduruyorum dolapta buz kalıbında yapıncada iyi oluyor çıkarması.. et yerin ise kıyma kullanıyorum çorbalarda...

Öğle arası şekerleme yaptım.Oh ne iyi geldi.Az önce gelini aradım, kızdın mı benim oğlana gece ağladı dedim.Pastaya parmak batırılmaz kızarım demiş:)) Yavrum nasıl etkilenmiş.Annesi kurban olur

Son düzenleme:
aleykum selam canım
sen yıne bırsey yemeden gelmıssındır allah bılır
sımdı pc basında yerken bıze yazıyorsundur da

yasmınım demek kı tahmının dogruymus
yavrum nasıl da etkılenmıs
benım kuzum da dıyor kı
anne ben ogghhh yaptım

nazlım ılk zamanlar sarımsak kokusundan benım kuzu da etkılenıyordu
ama pısen sogan ve sarımsak cok kokmuyor
cok kaynatmak gerekıyor sanırım sımdı alıstı
ufaktan baslasan belkı alısır canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…