2008 Kasım Anneleri

Polipem hayır olsun canım.İnşallah güzel günelr görelim:)

Facede yazışıyoruz, çünkü biliyosun ne anlatılıyosa dert diye burda , kişiliği bozuk karakterler dalga geçiyo sonrA.Halbuki ilk dinlediklerinde üzülme şöyle böyle diyolardı.Demekki insanlıkları da sahteymiş. Tencere düşmüş kapağını bulmuş.Biri sır olarak ne denirse koşup yetiştiren, diğeri de ne konuşuluyosa onu kullanmak için dinleyen..İşte böyle.Sende sayfa alsana facede:)

yok face yada twitter konusunda ısrarlıyım üye olmuyacağım tek üye olduğum sosyal platform burası onunda maksadı belliydi çocuklarımız sanırım onlarda büyüdü paylaşacak eskisi kadar çok şey olmuyor.
bunu sitem olarak falan algılamayın hakikaten böyle düşünüyorum.o duyduklarını yada dertleşmeleri kendine malzeme eden erkadaşlara gelince aslında kullanılacak olsa onlardada fena malzeme yok hanide ne gerek var insanlıkmı? yoksa, dil bu, kemiği yok insan başkasına söylerken iki kerede kendine bakmalı.ama belli bi zeka ve görgü gerektiren şeyler bunlar.at izi it izine karışıyor bu hayatta ne yazıkki

cocuklar buyudukce bebeklıklerıne nıspeten paylasım konusu azaldı tabıı ama
en azından kendı adıma da konusursam yasanan gergınlıklerde bırcok arkadasımızı uzaklastırdı
ıs sartlarımız degıstı vs
ama kurulan bır muhabbet var devam edebılen

ay yasmin gerçekten çok etkileniyor bu minkler.. azda bağırsa çokta yetiyor korkmalarına belki kendi çocuklarınada kızdı ama olan minik anıla olmuş... bazen ben çok cırladığımda gece korkuyla ağlayarak uyanıyor kerem çok kızıyorum kendime ama yetemediğimde bende daralıp patlıyorum bazen işde...

maytap çok güldürdü memo beni yaa.. bir sana bir ebruya bakarken dalmış demek kuzu ee tabi çişde fışıldar o sıraaa geçmiş olsun ne diyimm..:)))))

poli bacım hoşgeldin nerelerdeydin kıı... hayrolsun rüyanda... he gel sende bacım faceye beklerik orada bahçelerimizde var seni iyi ağırlarız..:))))

angaralardaydım nazlım rica etmişler bi konferans gibi bişey vardı katılıyım bari dedim
Ama ankara hep mi bi surat yapar beni görünce bi fırtına bi ayaz bi avaz gittik geldik yaw yasmin konyada aşağı kalmazda dün ankaraya baktımda ne levha kirliliği var öyle yaww
beklentimiz kanalizasyon ve asfalt ötesine geçememiş bi toplumuz biz ya

hiçmi estetik olmaz yoktu walla

ay polim benim kafa durmuş sende ankaradansın gibi düşündüm bi an normal geldi ondan sordum..
iyi etmişin kuzum hava soğukmuş peki konferans nasıl geçti...

Ya Ankara başkent ama halen soba kullanan çok ilçesi var.Merkez ilçeler hemde.Yapılaşma devam ediyo. Kuzey Ankara projesi baya ilerlemiş.Sanırım 5-10 seney daha iyi olacak.Sakin bi yer ama havasını sevmiyorum, çok soğuk..

ay polim benim kafa durmuş sende ankaradansın gibi düşündüm bi an normal geldi ondan sordum..
iyi etmişin kuzum hava soğukmuş peki konferans nasıl geçti...

walla tayyeap gelmedi yazdım deftere ya geldiğim i duymadı neyse oda gelirse bende duymamazlıktan gelicemama sağolsun tobb güzel ağırladı iyiydi nazlımm dünyaca ünlü bi muhasebe bürosu vardı çok merak ettiğim konferansı onlar üstlenmiş üstadlar süperdi ya

Adam haber verir, geldiğinde uğra dedik.Uyuz..

adam haber verir, geldiğinde uğra dedik.uyuz..

yaw çrş akşamı sölediler gündüz haberim olaydı yazardım burdan.ama 10 kişilk gruptuk sabah girdik konferans bitmeden çıktık bişey göremedik o kalablıkta o soğukta fırtınadaaklımdasın oraya kadar gelip de görememnin etkisiyle herhal rüyama girdin üzüm bahçelerinde

iyi güzel ağırlanmışın boşver tayyep abide kusur kalsın...

hım fırsat olmamış değiştirdim mesajı..:))))..

Son düzenleme:
selam arkadaşlarım

haftasonunun gelmiş olmasından dolayı genel olarak herkes mutludur herhal.
bizim haftasonu yine yoğun(((

lore gözün aydın abin geliyormuş.gecen hafta da benim abim süpriz yapıp gelmişti eşim bana süpriz yaptı bizde annemlere süpriz yaptık.abim gece geldi bende annemleri kahvaltıya cağırdım tam masaya oturdular abim içerki odadan aradı babam bizde kahvaltıda olduğunu sööyledi abim bizide hiç çağırmıyorsunuz dedi babam gel ben seni ha.alanından alırım dedi abim odanın ortasına bi girdi geliyim bari diye bizimkiler şok annem nerdeyse bayılıyordu amaa çok güzel oldu.çok sevindiler .allah kimseyi sevdiklerinden mahrum etmesin.

polip hatun ankara havaları alıp gelmiş.ohh ne güzel

maytap oğluna çok güldüm sulamış seni haa

yasmin bence biraz da bebişlerin hayal dünyaları çok genişledi bide encok rüya gördükleri dönemmiş bu dönem.

kızlar facede 2008 kasım anneleri aktifmi

hoşgeldin mucizee

süpermiş abinin süprizi müthiş olmuş

bence rüya işi gündüz çok yalnız tenha geçiyor yasminim bi anda kalabalık ortama girince ondan yapıyordur ardada olurdu eskiden kreşden beri etkilenmiyor.ama ben hala öyleyim ne vakit kalabalık bi ortama girsemm çok konuşulsa çok konuşsam rüya görmekten bi hal olurum

mucıze ne guzel surprız yapmıssınız
bızımkı surprız degıl de ben gıdemedım havalımanına
kuzumun da yolda mıdesı bulanmıs
yavrum dayımı gorucem dıye sayıklayarak gıttı

karnım acıktı ne yesem acaba

Mucizem hoşgeldin.Nasıl oldun dünden beri? Abinin sürprizide yürek hoplatan cinsinden:) Facede başka grup açtık, söylediğin grubun içine edenler olunca kapattık..

hoşbulduk polip hatun

yasmin polipin dediği gibi gercekten çoçuk genelde babaanneyle yalnızsa tabi kalabalığa girince farklı etkileniyordur.
mesela betül çook eğlendiği çoluk cocukla çok oynadğı gün uykusunda ggülüyor yada aağlıyor bazende hem gülüp hem de ağlıyor diyorum uykudada devem ediyor çocuk.

ayyy y bu arada çok sukur fizik tedaviye noktayı koydum......

Mucizem hoşgeldin.Nasıl oldun dünden beri? Abinin sürprizide yürek hoplatan cinsinden:) Facede başka grup açtık, söylediğin grubun içine edenler olunca kapattık..

hoşbuldum yasmiin dünden beri iyiym canım sağol.kocada acaip iyi beklemiş bugun ben çıkana kadar şaşırdım valla.

ogrup da başkalarım var şimdi ,yaa ben sizsiniz diye istek göndermiştim ammaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…