2008 Kasım Anneleri

ikinci resimden sonra ilk resimdeki gibi karanlık oldu resimlerin yeri karışmış...
şimdi ise turuncumsu bir kızıllık var..
ikinci resimde öyle kalın yoğun bir bulutla kaplandıki gök sonra işde dolu yağdı..
benim kuzular pencereden anne suuuu uvvv deyip seyrettiler her halini...
sahh burası semt değil canım siirt ili...

evine koşarak giden bi kadın sizce saatte kaç km hız yapar
totoma bi takometre takıp yarın bildiricem

eve gidiyomm kendinize iyi bakınn kızlarrrr

polipim eve varmışındır güle güle demiyim artık....:))))

bende bugün ne çok iş yaptım... heyyt bana:79:
güvecim pilavım pişti revanim şerbetlendi oldu bitti güzel olmuş... ama hazır yapanlar söylenenden az şeker koysunlar şerbetine çok tatlı olur yoksa ben bir bardak az miktarla şerbet yaptım çok güzel olmuş tatlı bile demek hepsini koysam tadından yenmezdi..:)))
veeee kuzular bu arda uyuıdular baktım kocinin gelmesine 1 saat var kalktım saçımı boyadım kahve tonuna...:87:
neyse yasom sende çıkmışındır güle güle iyi akşamlar hepinize....

gunaydınlar yasmınım

duzelme var tabıı de bende kı fıl hafızası olmasa bıterdı bıle
ama ben herseyı cabuk unutup kapatamıyorum maalesef
benım kotu yanım da bu sanırım
yapılan yanlısı unutamıyorum ve bunu sureklı karsımdakının burnundan getırıyorum
kotuyum kotuuu

ılk zamana nıspeten daha sakınım
hos bu defa ben cok celallenmedım
bagırıp cagırmadım kendısıne
aferın dedım o kadar
ama ıcımdekı sıddet egılım planlarından ben bıle korktum

neysem zamana bıraktım
bakalım kendısını naısl affettırecek
cok ıddıalı bak kendımı sana affettırıcem dıye
pehhh yanıldıgını bılıyor ama fakırın ekmegı umut ıste

günaydın hanımlar,
ben 1 saattir ayaktayım bizim kuzular hala uyuyor biri gece mızırdandı diğeri sabaha karşı mızırdandı ama uyudular top atsam kalkmıyacaklar gibi derken kerem kuzu yatak odasından geldi..:))
hemen kadiii istedi tvyi açtık ama kayu bitti heralde...
daha kahvaltıya ne yapıcam bilmiyorum herşeyi yemiyorlar işde...pöfff

Nazlım günaydın.Yumurtayı sahanda yiyolar mı? Anıl yemek istemiyo yaaa..Bende sevmezdim Dün Siirtin halini haberlerde gördüm.Cidden korkunçmuş.Çamur falan yağmış diyolardı

Lorem sen şimdi boşver kocayı.Paşanı düşün, haftasonu hava güzel.Nereleri el ele göz göze gezeceksiniz ona karar ver:)

günaydın fıstıklarım
haftasonu güzelmiymiş hava ohh ne güzel bende karşıya geçmek istiyorum bu haftasonu
nazlım meleğim bende her sabah düşünüyorum ne yapıcam diyhe büyük dana ne yiicez diye kalkıyo yataktan kahvaltılık diyince suratı düşüyo ille yanına bişey gerekiyo .onu yiyincede peynir zeytin hiç yemiyo
lorecim bırak kendini affettirsin canım ben çok zevk alırıım bu durumdan benimki 1-2 denemeden sonra zeytinyağ gibi su yüzüne çıkar neler yaptımda sen affetmedin diye sömürü uygular kendini kötü hissetmeni sağlar

maytabım valla benımkınde de o potansıyel var da
yemıyor bu kez
esseklık ettı maalesef
yoksa dıyecek deee dun aksam bana ayaklarını yıkayım mı dedı
yemezler dedım
sımdı dusunuyorum bu keyfı sursemıydım acaba

hafta sonu ıcın bır planım yok henuz
bakarsın koca kendını affettırmek ıcın bırseyler yapar
kendımı bıraktım bu sebeble

günaydın kızlarrr
hava düzelcekmiymişş ahh kuruyup gitcem göremiycem
nazlım boşver bişey verme bakalım bir iki saaat sonra acıkınca evi kemirirler dün benimki etimek yiyordu kuru kuru

yasminim sahanda yumurtayı geçensene yerlerdi hatta çorba beğenmezlerse peynirli omlet yada tereyağlı yumurta kurtarıcımızdı ama bu sene sadece kerem haşlanmışını yiyor kaan yumurta yediremiyorum arada peynir yiyeceği tutar ama onuda epeydir yemiyor işde gözleme krep yapıyorum yada sıcak pide geliyor fırından onunla kahvaltı ediyoruz burda...kızartmayı kerem yiyior kaan yemiyor..zeytini geçen sen yerlerdi çekirdeğinide çıkararak ama yok unuttular..
yani keremde yine azcıkta olsa yeme varda kaan çok seçici çoook..

şimdi çok sağlıklı değilde işde seviyor kerem kuzu sosis kızatım onu yedi azda çikolatalı ekmek.. kaanda zorla iki küçük çikolatalı ekmek yedi bitti işde kahvaltı..(

maytabım sanada günaydın.. seninde işin zor.. birde abiniz var bilinçli artık öyle eften püften şeyleri beğenmiyordur kahvaltıda..
yarın inş. burada güzel olacakmış şimdilik yağmur çamur yok ...
lorem kızgınsın bilişyorumda sende kök söktürüyorsun valla kocine...evliliğin özü valla değiştiremeyiz erkeke hata yapar kadın iki kızar mızar ama yine alttan alan affeden taraf olur.. bak kocinde ayağını yıkamaya bile razı burnu sürtülmüş yani ...bence uzuatma kuzunuda düşün illaki anlar aranızdaki soğuıkluğu...

sanada günaydın polim..
o dediğinide uyguladım dün koko diye tutturdu mısır gevrekleri varya çikolatalı ondan istiyormuş.. verdim dün onunla kahvaltı yaptılar bazen olmuyacak bişey istiyorlar mızrtıları kesilmiyor...aslında kahvaltıda bişey yemezse öğlen çorbayı çok güzel içiyor vey vey diye..:))))))

o resimdeki kim kız?

o benim yazı göremeden kuruyup giden halim:))

nazlimo bazlama yap kız ben çok severdim kahvaltılarda yanında ne yerlerse kar çocuklar sever genelde pofidik pofidik.bide köfte tarzı şeyleri seviyolarsa bi patates az sucuk peynir rendele birde yumurta kır içine galeta unuyla kıvamını arttır ufak toplar yap elinle o kıvama getir yani.sonra yağda kızart çok hoş oluyordu dışı çıtır içi yumuşak kaana sucuk koymazsın bunun içine ne katıcağın senin damak zevkinede bağlı.zeytin peynirle uzuuun kahvaltı edemezler ama bunları kolay yerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…