2008 Kasım Anneleri

oh afiyet olsun sanada....
çok iyi etmişin..:))) tüm yeseydin keşke...
kızlar herkese iyi akşamlar diliyorum...
azcık ev işi yapıcaz kocişle....

gunaydınn

hadı ben depresıfım de sıze ne oldu da dun kayboldunuz hepınız

neyse kendımı uykuya verme egılımım var
ama sabah erkenden kalkıp ıse gelme zorunlulugum var
bu ıkı zorunluluk arasında kararsız kaldım

neysem azıcık burada kestıreyım barıı

günaydın tontişlerr sibiryadan bildiriyorummm:18:

anammm kış gelmişş benim mutfağın balkon kapısının altında az açıklık vardı bir üfürüyor içeriye anlatamam tıkadım paspaslarla falan bu ne lennn dedimmm şaka gibi.kışın korkmazdım akşam çocuğu yıkadım gece evden korktumm ayazdı sabah doğru benim dana üstü açık sele serpe uyuyo falan...

dün markete gittim balık aldım dondurma aldım büroya geldim.koca erir onlar hadi sen eve git işine bak dedi elimdekileri görünce.bende yimeğimi pişirdim artık onlar gelmeden.yedik içtik sonra açtık bi müzik benim asenayla kıvırdık accık bi dımtıs bişeyler açarlar bide flaşhda angaralılar gecesi varmış onu açarlar sırtım falan tutulmuş ardayla zıplıycaz derken:KK64:

günaydın kızlar,
yasminim valla keşke bilseler ilerisini ne güzel olurdu... kaan beyde akşam 8 de uyudu mecbur 10,30 da kaldırdım 12 gibide başladık uyutmaya 1,30da yatktaydım.. neyseki bir kere hafif mızırdandı süt verdim 7 ye kadar uyudu.. kerem beyde ilk defa 5,30 kadar yatağında yattı ve süt istemedi sonra 8e kadar mızırdanıp beni tekmeleyerek uyudu beyefendi... birde uykunun arasında bana gitt çık diyor kendi yatağımdan kovuyor moklu...:)))

lorem uyu güzelim imkan varsa azcık şekerleme yap...

ayyy yeni kanallar eklendi uydu alıcısını değiştirince şimdi birinde burun silmeyi öğretiyor kola değil mendile şöyle sileceksin diye nasıl sevindim kerem yapmıyorda kaan hemen koluna siliyor onuda kqyudan öğrendi yemek yiyince koluna sildi bir kaç kere...:KK43:(( güye hatayı gösterecek ama benimki doğru olarak algıladı işde..

selam karılar
nörüyonuz .dün uğrayamadım salonu değiştirdim .akşam gelmiş herif söyleniyo tam oraya alışıyorum bu tarafa geçiyosun tam buraya alışıyorum o tarafa geçiyosun bi dur diye :)

Polipe kadın Ankara da bi soğuk bi soğuk, resmen kemiklerime işledi soğuk.Tam kar havasıydı.Evde utanmasam hırkayla yatacaktım:KK43:

Adaşım günaydın.Bırak çocukları silsinler nereye istiyolarsa, 30 yaşında da kolları kayış gibi olacak değil ya:)) Eskiden mendil mi vardı:)

Maytabım bizim gelinde pek değiştirir.Ben de pek sıcak bakmam eşyaların yer değiştirmesine, sıkmaz beni:KK1:

burada serin yine yağmur havası varr az önce bir atıştırdı birazda... dün çok yağdı ilçede dere taşmış bir kişi kayıptı ...

aman vaktinde öğrensinler be yasmin küçükler ama düzenli tertipli olsunlar diyom ama pek başarılı old. sölenemez... haliyle koca adam olunca herşeyi öğrenecekler iyi kötü ama ağaç yaş iken eğilir ne bilemm...:)))

maytabım ne iş çıkarıyon kıı kendine valla belki ben çok pasifim hep aynı sistemde koltuklar.. pek değiştirmem ama yazlık kışlık ayarımız vardır bizimde..:)))

poli bacı kahvemi ben öğülen alayım şimdi çayımı içecem soğumuş ısıatyım accık:KK68:

yasminn walla burayada kar yağarsa şaşmam buzlanmaya karşı uyarıyolardı akşam amannnn biz baharı bekleyen kumrular moduna girecez öle kalcaz herhalde

bende severim evi alt üst edip herşeyin yerini değiştirmeyi ama değiştirsen nolur en fazla o koltuğu ordan alıp şuraya koyabiliyom.ben isterdim köklü değişiklik yapabilmeyi ama şuan o imkan yok
nazlımm bende arda mendil isteyince siliver koluna derimm :KK43:

Benim evcağızım bayağı değişecek inşallah.Endişe ve heyecan bi arada.Yaz tatilinden dönüp geldiğimde mis gibi evime gelebilecem umarım:)

ben çok severim eşyaları değiştirmeyi aslında bu sülşaleye gelin olunca alıştırıldım desem:)herkes o kadar çok değiştirirki genetik bişeymi ne hele görümcem dekorasyon konusunda uzman gibi zevk meselesi tabi evimi rahatlıkla ona emanet edebilirim yani ...
bide benim salonun güney cephesine bakan tarafında yazın oturulmuyo bende baharı gördümmü kuzey tarafına geçiyorum sonbaharın sonuna doğru da diğer tarafa

Benim evcağızım bayağı değişecek inşallah.Endişe ve heyecan bi arada.Yaz tatilinden dönüp geldiğimde mis gibi evime gelebilecem umarım:)

bende memoya hamileyken baya bi değiştirmiştim evi tadilat eşyalar falan ev bitti girdik içine 3 gün sonra hırsız ş.....sizi girmiştide evimden soğutmuştu beni uyuz

X