2008 Kasım Anneleri

biz henüz bi plan yapmadık..
geçen yaz tatil bitti dönerken eşim seneye aynı yere erken rezarvasyon yaptıralım demişti dediğiyle kaldı..nezaman gideceğimiz belli değil yani..
başsağlı için teşekkür ederim canım..
ha bu arada geçmişe şöyle bi baktım da anıl paşamda düzelmeler varmış çok mutlu oldum..
allahın izniyle düzelecek canım..

Bazen bende düşünüyorum.Allah'ım annemsiz ne yaparım diye.Yokluğunu düşünmek bile içimi eritiyo. Allah'ım uzun ömür versin.Bazen annem acınızı göstermesin bana Rabbim diyo.Bende anne seninkini de bana diyorum.Kızıyo:)

biz henüz bi plan yapmadık..
geçen yaz tatil bitti dönerken eşim seneye aynı yere erken rezarvasyon yaptıralım demişti dediğiyle kaldı..nezaman gideceğimiz belli değil yani..
başsağlı için teşekkür ederim canım..
ha bu arada geçmişe şöyle bi baktım da anıl paşamda düzelmeler varmış çok mutlu oldum..
allahın izniyle düzelecek canım..

Geçen sene Fethiyeye mi gittiniz Hilalim? Öyle hatırlıyorum:)

Polipecim haziran ile temmuz arası çok pahalı ya.Aniden fırlıyo fiyatlar.E bizde 14 gece kalıyoruz.Hiç ucuz değil.Bu zamanda bile 2800 ti tuttu.11-12 bin de evin tadilatı.Zor canım ya..

Bazen bende düşünüyorum.Allah'ım annemsiz ne yaparım diye.Yokluğunu düşünmek bile içimi eritiyo. Allah'ım uzun ömür versin.Bazen annem acınızı göstermesin bana Rabbim diyo.Bende anne seninkini de bana diyorum.Kızıyo:)

küçükken hiç unutmam geceleri hep ağlardım..annem bir gün ölecek ve ben annesiz kalacam diye..
ve ben o sızıyı hala içimden atamadım, hep bu sıkıntıyla yaşıyorum..
allahım sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin, allahım babamıda annemide başımdan eksik etmesin..

Geçen sene Fethiyeye mi gittiniz Hilalim? Öyle hatırlıyorum:)

Polipecim haziran ile temmuz arası çok pahalı ya.Aniden fırlıyo fiyatlar.E bizde 14 gece kalıyoruz.Hiç ucuz değil.Bu zamanda bile 2800 ti tuttu.11-12 bin de evin tadilatı.Zor canım ya..

yaw pahalı birde çok kalabalık ve çok sıcak oluyor geçen sene bizde haziranda gittik çocukla haziranı geçirmeyin yoksa bunalır çocuk dediler doğru hakikaten egenin suyu soğuk oluyor mayıs haziran başında ama akdeniz daha sıcak oluyor dediğin gibi bide parasal durumlar garip ya kazanması zorda harcaması çook kolay

biz çocuklar yokken kocamla binerdik arabaya canımız nereyi isterse oraya giderdik baktık beğenmedik yada sıklıdık ordan kalkar başka bi yere giderdik..
ama şimdi iki çocukla önceden yer ayarlamak gerekiyor ve masraflarda iki katına çıkıyor..
polipenin dediği gibi kazanmak zor harcamak çok kolay..

Ya aslında tereddütlerim vardı.Acaba soğuk olur mu haziran başı diye.Geçen sene haziran sonu temmuz başı gittik.Hakkaten scaktı.İnşallah sıcak olur ama bunaltmaz:)

biz çocuklar yokken kocamla binerdik arabaya canımız nereyi isterse oraya giderdik baktık beğenmedik yada sıklıdık ordan kalkar başka bi yere giderdik..
Ama şimdi iki çocukla önceden yer ayarlamak gerekiyor ve masraflarda iki katına çıkıyor..
Polipenin dediği gibi kazanmak zor harcamak çok kolay..

al bizdende o kadar ama şimdi ıncığını cıncığını kurcalıyoruz.ben geçen yıl klimasız yatılacak bi otel aradım deli gibi:KK61:tabi onu gidip görmeden bulmak imkansızdı havuza sokmak istemedim havuzsuz varmı diye aradım falan filan en son bula bula minik bi bungalo tarzı bi otel bulmuştuk bu yıl naparız o kadar tırtıklarmıyım bilemem ha bide yol mevzuu var güney 2-3 saat ege 8-9 saat çocukla ege ye gözüm hiç basmadı bu yıla kadar:KK9:

al bizdende o kadar ama şimdi ıncığını cıncığını kurcalıyoruz.ben geçen yıl klimasız yatılacak bi otel aradım deli gibi:KK61:tabi onu gidip görmeden bulmak imkansızdı havuza sokmak istemedim havuzsuz varmı diye aradım falan filan en son bula bula minik bi bungalo tarzı bi otel bulmuştuk bu yıl naparız o kadar tırtıklarmıyım bilemem ha bide yol mevzuu var güney 2-3 saat ege 8-9 saat çocukla ege ye gözüm hiç basmadı bu yıla kadar:KK9:

Yok yavrum yaa.Çocukla gidilmiyo Egeye.Anılı araba tutuyo, zor gittik Antalyaya.Ben Turgutreisi çok severim ama gözüm yemedi valla.Anıl büyüyene kadar Antalya:)

selammmm hanımlar,

bizde gündüzleri normal ama geceleri aynı bebekliklerindeki gibi yat kalk geçirdiğimiz bir hafta sonu oldu...
kaan sabahka kadar uyuyor deliksiz dedim nazr ettim kendim oğlana..
ay gündüz kerem uyuyor o uyuymuyor artık gece 22 de felan yatıyoır dün iyice barttı 24 de yattı yine ama gece kaç kere mızırdandı.. süt istedi kaç kere korkmuş gibi ağladı erkenden içeri odaya geldik öyle istiyor beyefendi kanepede sırtım felan tutulmuş yaniii iki gün...

bugünde kocii evde yağmur yok gibi bir açıyor bir kapıyor..kocimm bir hava aldırır inş. bizee bunaldık evde...

lorem kuznla iyi keyif yapmışınız sizde ne güzel..
yasminim anılda güzel gelişmeler varmış hadi inş. tamamen atlatır kuzum.. sende iyiymişin tatil planları yapılmış.. yer ayırtılmış tarihte iyi bence güzel geçer inş. tatiliniz...
dincerim sanada dişçide kolay gelsin ben korkan biri olarak bişey diyemiyorum sana...
poli bacım sanada iyi çalışmalar bugün için...
hilalim hoşgeldin.. arkadaşının annesi vefat etmiş başı sağolsıun.. bende her zaman aklımda ya düşünmeden edmiyorum.. hafta sonu yarı uyuduğum uykumda kabuslarla uğraştım annem ölüyor ama hala yanımda başka bişeyler daha oluyoır...aaa haberi yok öld. felan diyorum töbe töbe... hemen sabah anamı aradım iyiyiz herşey yolunda merak etme dedi rahatladım...
Allah kimseyi anasız bırakmasın zorr..

millet taill planları yapıyor bu sene bizde ailler dışında bir deniz kenarına gidelim dedik ama hala plan mlan yok ortada yaz sonındada büyük ihtimal düğün var kaynımın aman kuzulara bir deniz gösteremdik biz daha samsun da bile girdiremedik soğuktu geçen sen gittiğimizde...

nazlım oğlanlar arada uykuları bozuyorlar tez geçer umarım benimkide geç yattı dün gece, gündüz uykusu ikindiye kaldı uyudu 3 saat gece yatıramadık bu sefer sabahta kalkamadı

X