2008 Kasım Anneleri

günaydın tontişlerimmm

heheheee
çocuklara kulp takmayın siz önce kendiniz çiş olayına hazır olunda önce çocuğa sonra bana haber edin:80:

tun'a gelince erkekler her şeyden anlıyomuş gibi gözükürler ama hiç bişey bilmezler özlellikle çocuğumu benden daha iyi asla tanıyamaz.benimkide way işermiş çocuk o tiksinirmiş falan filan sıralamıştı...he he sen bilirsin kocacığım diycen kendi bildiğini yapıcan

günaydın dünya güzelleriii
hoşgeldim alllahısmarladık
erkenden kalktım kahvaltı günü var bugün saat 10:30'da ona gidene kadar bi süpürüp sileyim diye
çamaşır astım süpürdüm şimdi toz alıp bir çırpıda sileceğim
gelincede banyo tuvalet hallederimmm allammm allammm ben çok hamaratım

çilek kafa tuna tek bir hreketim var
inanki erkekler o kaba görünüşleri altında bebelerine kediden farksızlar kıyamadığı için seni lafları ile hırpalamıştır hırpo
polip bacımın dediği gibi hehe hehe de dön arkanı gene bildiğini yap
annannem derdi 2 popon bile olsa birini sakla erkekten
sende o misal işte beeee
allahtan benimkide çok istekli uğur böcüğüm yani ama kuzu hazır değil dün çok uğraştım ne iedi ne sıçtı
bakalım çıktık bi yola allah utandırmasın

amma laf yaptım bide 2 sn face bakıp kaçıyorum
sizi seviyorum beni özleyin sevgi kelebeklerim

günaydın cicikler
bende sabah attım bezi ama ağlıyo oturmuyo lazımlığa tuvalete hiç oturmuyo kavanoza işe bari dedim onada ağlıyo delimi ne nolucak anıyo anlamadımki
çileko sende dün denemişin şimdi okudum ama vazgeçmişin
benimki bağlama artık diyo ama bizim velet hazır değil bıraksan hiö hazır olmucak biliyorum.pipisinin üzt tarafı ve poposunda artık yaralar iz yaptı geçmiyo .açar açmaz kaşımaya başlıyo mahfoldu oğlumun takımları
şuan da alıştırma donu var altında hadi çişe diyorum çiş ııh toolet ııhh mış
poli yardım et bacım ben böle inatçı keçi görmedim
gidiim bidaha deniim

sizden aşka geldim bende dün meme işini baya baya kestik gece babası uyuttu sadec 2 kere emzirdim ilkinden sonra anlattım biraz süt bitti falan diye 2dede veda ettik hadi bakalım hayırlısı

maytabım salıver üstüne pek gitme bu kasım bebişleri accık gubuz sanırım sende varsa şu alaturkaya oturt suyla falan oynamayı seviyorsa huylandırma 18 yaşında ergen bi oğlanmış gibi davran rica et şöle et böle et işte

policim zate sinirli bi insanım bide inadıma gidince iki keçi gibi oluyoruz varya en sonunda ben cırlıyorum o ağlıyo biz ikimizde hazır değiliz sanırım bazen şu pipiyi yakmakla tehdit etmek geçiyo içimden sonra içimdekiş canavara dur diyorum :))))

günaydın hatunlar,
bugün bende yokum fazla kocik evde...haliyle bana zor kalır bilg.
çileğim dedim ya bir yada 2 ay daha bekle bakalım çok şey değişir 2 ayda... polinin dediği gibi bu işlerde erkekleri dinlersen uzarda uzar...
maytap bacım sende başlamışın çiş alıştırmalarına... kolay gelsin.. çabucak halletsin memo inş...
dincerim zeynam kahvaltı günündemi var kız senin hadi afiyet olsun mamacıklar... sizede kolay gelsin bonusda başlamış çiş söleme çalışmalarına...
:118ooov poli bacı ne kutlama hemide kızzz maşşalah diyim ben yinede ...sölemeden nazar değer alimallah...:113:
hadi öptüm herkesi bir ara bakabilirsem gelirim yine...

aman sıkıldım yaww koyup gitcem ben birazdan bi kuaföre uğruyum bide geziyim bir iki bişey bulursam alıyım oğluma kendime varmı isteğiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…