2008 Kasım Anneleri

smdi uyuycak,uyurkendemi takmayin polii?allaammm panikatak oldum gibi gibi

tam alıntı ile cevaplaya tıklayacam bi kadının poposu var orda töbe dedim geri çektim mouse umu:90:baktım gitmiyor tıkladım gari günahı senin çilek kadın

yatağına bi naylon ser üstüne kalınca çarşaf varsa yazlık yorgan türü bişeyler ser yatır sakin ol çiş len bu yabancı bi yazarın bi kitabını okumuştum ben çişteki mucizeler diye o yüzdenmi ben o kadar tiksinemedim sakinnn sakinn

tam alıntı ile cevaplaya tıklayacam bi kadının poposu var orda töbe dedim geri çektim mouse umu:90:baktım gitmiyor tıkladım gari günahı senin çilek kadın

yatağına bi naylon ser üstüne kalınca çarşaf varsa yazlık yorgan türü bişeyler ser yatır sakin ol çiş len bu yabancı bi yazarın bi kitabını okumuştum ben çişteki mucizeler diye o yüzdenmi ben o kadar tiksinemedim sakinnn sakinn

ya ben cisten tiksinmiyorum,bian evel alissin iseyip durmasin ora bura istiyorum.yemek yedirdim kakasini bari tuvalete goturim istiyorum ama hayir diyor.o yuzden sordumya guvenemiyorum s..car batirirmiki diye:)

yasmin biliom kızım bende sana takıldım yavv...:))

sormayın lezzetli şeyler hep kalorili oluyo..:KK43:((
kerem uyudu kaanda bişey yemedi bende acıktım gittim ekmek arası zeytin domates biber yaptım yedim..öle lezzetliydiki epeydir siyah zeytin yemiyordum ana unutmuşum bu tadııı..(peynir daha önemli benim için birde yasom kalorili az ye demişti bir ara)

ya ben cisten tiksinmiyorum,bian evel alissin iseyip durmasin ora bura istiyorum.yemek yedirdim kakasini bari tuvalete goturim istiyorum ama hayir diyor.o yuzden sordumya guvenemiyorum s..car batirirmiki diye:)

annelerimizi düşün nasıl bez yıkamışlar hayatları boyunca olcak geçicek annesi
az şöle küççük bi dana olaydı şu aleti gönderirdim ama sizin işinizi görmez herhalde

Eki Görüntüle 173676

bi ara tarifini yazsana ama detayli detayli,malum zor anlarim ben :)

Yavrum ben haşlanmış tavuk göğsünü küçük küçük parçalıyorum.Cevizi robottan geçiriyorum.Sarmısak çok az olmak üzere, mayonez ve yoğurtla karıştırıyorum.Sonra içine tavuk göğsünü ve cevizi de katıyorum.Tuzunu da atınca tamam benimki.Tavuk suyu da koyabilirsin biraz bayat ekmek içiyle.

yavrum ben haşlanmış tavuk göğsünü küçük küçük parçalıyorum.cevizi robottan geçiriyorum.sarmısak çok az olmak üzere, mayonez ve yoğurtla karıştırıyorum.sonra içine tavuk göğsünü ve cevizi de katıyorum.tuzunu da atınca tamam benimki.tavuk suyu da koyabilirsin biraz bayat ekmek içiyle.

bu sabah bende takıldım çerkez tavuğu tariflerine dünden sen deyince kaldıydı aklımda
hiç birinde yoğurt mayonez okumadım yasmin.bi deneyip bakmak lazım damak zevkine göre herhalde

Benimki yalancı canım:)

Yalancı Çerkez Tavuğu
Malzemeler
3 Adet Tavuk Göğüs Eti (Derisiz)
½ Demet Dereotu
2 Su Bardağı Yoğurt (Süzme yoğurt kıvamında)
2 Diş Sarımsak
½ – 1 Su Bardağı Çekilmiş Ceviz
5-6 Dal Maydanoz
Pul biber – Tuz

neyse bi kap yemek yapıyımda mezelere sonra geliriz ama çerkez tavuğuyla humus yapılacaklar listemde
ben kaçıyım alışveriş yapıcam benim yakışıklılarda gelecek eşyaları taşımaya yardım edecekler kendinize iyi bakınn kendinizi şımartınn

aşşağıdakiler sizde öle bakın durun emi belki bi eksiğimizi falan bulursunuz da konuşacak bi konunuz olur hahaahaa

15 dakika oturdu yine yapmadi kakasini,halbuki vardi hemen anladim cikardim yukariya.

ödül vericenmi diyor,evet dedim getirdim karisina yinede yapmiyor.popomda kaka yokki diyor.

yemin ederim dislerimi sIktim ayy ne zor is ya,yalvar yalvar olduk yapmadi.kesin birazdan yapar

üzerine..off poliss ama o zamanlarda korkuturlarmis cocuklariya.ben yapamam öyle.annem diyoki yakarim demistim sen hemen alismistin diyor..neyseki kalici sorun birakmammisin diyorum sus o zamanalr yoktu boyle anlayis diyor.hey allammmmm of.

heyoo geldimm sonunda..Tun yine cat kapi yapti bize erdenden damladi iyide oldu.baba ogul yemeklerini yediler ben evdeki mönüyü begenmedim hadi dedik hem gezeriz hemde ben disardan yerim.gezdik gezdik tam yemek yiycem tun cayin altini kapadinmi dedim?hatirlamiyorum dedi!bu arada tun hayatta sicak icicek icmez cay yada kahve..offf apar topar donduk ama kapamiss,bi ton kizdim o koca kafani bos yere tasiyon yaninda diye.neyse olan benim yemege oldu.simdi yine ikisi maca gitiler gelirkende bisiler alcaklar bana.

bu arada tun la kavgadan döndük,cok kizdi bez olayina.ve bende anladimki benim tosuncuk daha hazir diil.bugun hic kakasini yapmadi,ve tutuyor hala cok uzuldum ve kizdim kendime.napiim az daha isesin barii..kaslarini yedigim bi ogrenemedi bee..

poli bunu okuyunca ne diycek merak ediyorum :)9

kuzum aç kalmışın bu saate yemişindir artık...
tırtlar vadisi oluınca bende dolanıyorum netde...
sizn çiş işi yalan olmuş..
aslında koci niye kızdıki öyle yada böyle bir yerden başlanacak tekrar denediğinde yine kakayı tutacak bezim yok diye...
neyse sen bir yada 2 ay daha bekle çok şey değiştirir bu iki ay zaten alıştırma dönemimde bir iki haftada alışıyorlarmış..

kuzum aç kalmışın bu saate yemişindir artık...
tırtlar vadisi oluınca bende dolanıyorum netde...
sizn çiş işi yalan olmuş..
aslında koci niye kızdıki öyle yada böyle bir yerden başlanacak tekrar denediğinde yine kakayı tutacak bezim yok diye...
neyse sen bir yada 2 ay daha bekle çok şey değiştirir bu iki ay zaten alıştırma dönemimde bir iki haftada alışıyorlarmış..

yedim nazlicimmm vallaa,ama sistim..

yaa kizdi cünkü daha kücükmüs,onun bildigi böyle alistirilmazmis cocuk cise..peki kac cocuk gördün
cise alisan diyorum,görmeme gerek yok diyor cok bilmis..Birde o daha kiyamiyormus falanmis filanmis..

bide ben agzimdan kacirdim hic kaka yapmadi bugün diye,anaa iyice dellendii o zaman.bana vicdan

yapti bizim iste yalan oldu.ama varya bisiy diyimmi,denizi enson tuvalete turttugumda,kirpiklerini cekstirdi kakasini yapmak istediginde:)) komi kama bende etkilendim.neyse polis teyzesi bize kizcak ama az daha yapalim bari beze:)

gunaydın hatun kısıler
bugun bıtırıyoruz haftayı ınsa allah
hafta sonu kafama gore kuzumla takılmayı dusunuyorum
aksam olsa da yatsak dıyorum ayrıca

neysem
cılegım wc egıtımı tesebbusunde bulunmus ama vazgecmıssın
hayırlısı olsun canım
hazır degıl demek kı

ben hıc cesaret edemıyorum
en basından soyledıgım gıbı
ben hazır degılım henuz

neyse buralardayım