2008 Kasım Anneleri

bende bu sabah tam 55 dakka oturdum onunla banyoda müzik dinledik calliou seyrettik babası ile 3 g görüştük ama ne siğdi ne işedi pes ediyorummmm
bezi taktım ne var ne yok boşalttı inatcı ne olacak kimin oğlu

yaso tuvalettee oynuycagi bi su yokki canimya,klozete oturtuyorum iste..

simdi bi tane kova buldum kucuk icine azcik su koydum gel bak kopuk olcak hadi yapalim dedim

yok onada isemedi gitti parkeye isedi,hemde uzerini degisip indik yine isedi birde soyluyor ben cisimi yaptim anne diye. :KK43:(((((((((((

selaminkolarrrr,bu oglan cis yapmiyor tutuyor galiba icinde nervar neyok..

Israr edince kiziyor sorma diye,bende sakin sakin yapma annecim lütfen diyorum yokki diyor.

Ard arda üc defa isedi parkeye,oyhh fenalik geldi.

buraya ölesine yazıyon dimi yoksa evde böle panik halinde dolanmıyon dimi??

Bazıları kabız olabiliyor bez bırakma dönemi sıkma nasıl olsa yapacak
bırak çocuğu sulasın sağı solu ama saksıya falan yapmasın dikkat et çiçekler kuruyormuş:KK1:

yaso tuvalettee oynuycagi bi su yokki canimya,klozete oturtuyorum iste..

simdi bi tane kova buldum kucuk icine azcik su koydum gel bak kopuk olcak hadi yapalim dedim

yok onada isemedi gitti parkeye isedi,hemde uzerini degisip indik yine isedi birde soyluyor ben cisimi yaptim anne diye. :KK43:(((((((((((

afferin deseydin :KK47:

buraya ölesine yazıyon dimi yoksa evde böle panik halinde dolanmıyon dimi??

Bazıları kabız olabiliyor bez bırakma dönemi sıkma nasıl olsa yapacak
bırak çocuğu sulasın sağı solu ama saksıya falan yapmasın dikkat et çiçekler kuruyormuş:KK1:

ya simdi oda dikkatimi cekti,normalde kahfaltidan sonra kakasini yapardi bugun su saat oldu hala yapmadi!bence tutuyor onuda yada ana surpriz yapcak yer begeniyor kendine.yok allahtan oarkeye denkgelmis cisi sildim gecti gitti panik diilimdee istiyorumki bi defa olsun bi yapsin gorsun kendi yaparken.ama inat ettim takmiycam bugun.

hepsinde var o isyankar durum...
bende az önce bişey yedireyim dedim illa kendi içecek çorbayı yok dedim iki üç kaşık içirdim sonra bağırdı kaşığı istedi verdim al hadi diye içmek için alsa hadi nasıl içerse içsin kursağına bişey gitsin yuok yalandan daldırp oyun oynuyacak çorba kasesiyle aldım önünden kaan bey tenezül bile etmedi anne bebeeee dedi yani ona içir sen diyor beyefendi... sabahki yediği kekle duruyor sıpam akşama tavuk çıkardım benim adam soslu felan yapıyordu dürümlük kaan iştahla yedi bir gün açlığınamı denk geldi artık...kociye telde dedim benim kuzu yer belki ben hazırlayım sen yap emi dedim tamam dedi yemektende yırttım..:))))

kerem bey yastığına yatmış uyku geldi heralde...
polim aile işine gelince benimkilerden ne kayınvalidemler nede benim anamgil bu duruma karışmazlar şükür.. yazın kaldımda anamda şunu şölemi yapsam felan olur tabi ama sen nasıl biliyoırsan diyede açık kapı bırakırdı.. biliyor olmazsa cırlıyacağımı..:))ama 3. derece akrabalarla yakın olmak çok daha kötü tecrübeyle sabittir...

ya simdi oda dikkatimi cekti,normalde kahfaltidan sonra kakasini yapardi bugun su saat oldu hala yapmadi!bence tutuyor onuda yada ana surpriz yapcak yer begeniyor kendine.yok allahtan oarkeye denkgelmis cisi sildim gecti gitti panik diilimdee istiyorumki bi defa olsun bi yapsin gorsun kendi yaparken.ama inat ettim takmiycam bugun.

bugün ü yarını yok takma artık tutarlı ol yavrum çocuğun gözünde accık karizman varsa onuda yeme yani cool ol :82:

kendimden utanıyorumm :KK17:
akşam için yaptığım 1 tencere makarnanın yarısı midemde :KK17:
allammm ben ne yaptımmmm :KK14:

öle zamanlarda kendimden tiksiniyorum ben yaww.yaşamak için yemek değilde yemek için yaşamak moduna giriyorum sanki.sonra aklıma geliyor peygamberimiz doymadan kalkarmış sofradan...incilde 7 büyük günahtan birisi çok yemek
ve sapıtmış çoğu toplumda bi yemek serüveni var adamların hayatı yemek olmuş falan filan
sonra toparlıyom bunları düşününce herşeyden az az yemeye çalışıyorum eve abartmadan bişeyler hazırlıyorum misafirlerimede
:97:

kendimden utanıyorumm :KK17:
akşam için yaptığım 1 tencere makarnanın yarısı midemde :KK17:
allammm ben ne yaptımmmm :KK14:

Zeynam dünde benim canım yoğurtlu sarmısaklı fiyonk makarna istedi.Eve girerken yapsam mı yapmasam mı diye düşündüm.Bi taraftan da yesem ne kadar yiyebilirimki, yasak diyorum.Yok yok başka bişi yemeyim onu yiyim, yağ da katmam diye mırıl mırıl yürüdüm.Ama yapmadım:KK43:

X