2008 Kasım Anneleri

yok artik niyet ettim isersede normal,evet daha bu dana hic görmedi cis yapisini..belki gorse hosuna bile gider..gece bende baglamayim istiyorum cunku sut isini bitirdikk gece isemiyor ama 6 dan sonra su icince isiyor iste.neysee her 10 dakkaa gidelim daha bisiy yaptigi yok ama olsun):)))

oo çileğim alışma turlarına başlamışınız denisz oğlanla hadi kolay gelsin darısıda bizlere inş....
biberon alışkanlığı oluyor evet benim kaanda kaçta uyursa uyusun sabaha kadar deliksiz uyuyor maşallah ama kerem kuzu hala gece uyanıp hem bizim yanımıza gelmek için anne al diyor hemde 2 kere süt içiyor mızırdıyor mama diye...

valla bu swefer seni daha bir gayretli gördüm çilekom... ii en azından beiz çıkarma girişimine cesaret ettin ya gerisi gelir senin küçük danan herşeyin farkında iyi kötü...

aa çişmi yaptın çişin varmı kelimelerini kullan tanımlasın kafasında çiş budur desin

okula gitmeden çözersen güzel olur çiş klay yaww en azından ağlamayacak zırlamayacak geçen meme yok dedim benim oğlanın tüm siyatikleri azdı

kolumda ağrıyooo bacağımda acıyo acıkmadımda azıcık meme olşa ühüüüüü diye bastı figanı

nazlicim dedimya biz ilk defa uzun uyuduk uc dort gundur.

valla basladi mcunk uagustosta krese basliyor bilyiosun,istiyorumki ogrensin o zamana kadar.

ogrenemezsede soru ndiil orda iyi bkiyorlar ama istemiyorum ben,yazinda zor olcak bezle filan.

ama zor bisiymis yaa,daha bugun cikarttim bezi bi defa sari lsaril isedi ustune yikandik geldik.

cis olunca soyle annecim diyorum taam diyor ama ti kyok..bakalim artik gelismeleri yazarim :)

evet evet soruyorum bakalim cis varmi annecim filan diye..ama oyle sar sar isemesine bozuldum:) gerci isedi hemen soyledi anne cis var diye ahahaha neyse bakalim yavas yavas olcaktir zaar.

ya alışır sıkma canını çok akıllılar hemde gereğinden çok bence
Yazın benimki dötünden bezini
çıkarıp sokuyordu evin sağına soluna çamaşır makinasında ,mikrodalganın içinde,kirli sepetinde bulmuşluğum var
bende sanıyom eşofmanı falan oluyordu üstünde çocuk bezle geziyor.baktım istemiyor çıkarıverdim yazın sere sere uyudu temiz oluyor bezsiz nefes alıyorlar gibi geliyor

evet onlar icinde rahat olurda her cocugun alisma evreside baska oluyor sanki.nebilim bu simdi oylece iseyiverincee hic ümidim kalmadi gibi.kakasini yapmasi gerekiyor hala ypmadi bezide yo kaltinda..her 10 dakka soruyorum cisin vrmi diye..anaaa yaslandim len ik isaattee.

valla polim sen böyle yazdıkça bende bir aya kadar başlayım diyorum .. benim keremde bezini çıkarıp öyle dolanma huyu var daha önce sölemiştim .. bir ara hergün sık sık yapıyordu dedim bu olan azgın olacak:)))) belkide bezden sıkılmıştır... kaanda bezzsiz denedim kaka yaptı ya orta yere keremde korktum...bu aralar unuttu yapmıyor şükür ..

sen böyle bize tüyolar vermeye devam et bacım kolay olmayacak bu iş ...(

Son düzenleme:
Yaw kaynanam geçen gün alıştırma külodu giydirmiş.Kakasını inatla küloda yapmış Anıl.Bu aralar huysuz zaten.Herşeye banane diyo, yap dediğine yapmıcam diyo

yasmin senşin oğlan hergün babnneyle birlikte olsada sensiz olmuyor demek belki sen olsan yapacak ona tavrını öyle gösteriyordur...
yavaş yavaş oda sıkılacaktır bu durmdan birde tatil mevzu felan var seninle olunca hemen öğrenir bana öyle geliyor...

Ya babanneyi hırpalıyo Anıl biraz.Babaanne kıyamıyo, ben kızıyorum ara sıra.Onu da suistimal ediyo.İki gündür anlatıyo.Anne Şuşanın saçını çektim, kafasına vurdum" diyo..İki yaş sendromumuz tam hız sanırım..

yaw kaynanam geçen gün alıştırma külodu giydirmiş.kakasını inatla küloda yapmış anıl.bu aralar huysuz zaten.herşeye banane diyo, yap dediğine yapmıcam diyo

yasmin 1,5 yaşında daha laf dinliyordu şimdi olsa baya savaşırdık gibi geliyor.herşeye itiraz ediyor birde gururluuuu offf ki of .geçen banyo doluymuş alaturka vc ye girdi neymiş o yıkayacakmış tuvaleti yapma oğlum etme oğlum anlamaz bıraktım geldim.20 dkka sonra banyoya soktum yıkadım üstünü başını çıkardım heryeri boklamış eşek

Anılda birinin canını yakıyo yada üzüyo diyelim.Özür diler misin oğlum, bak ne kadar üzdün diyorum.Özür dilemicem diyo ve ağlıyo.Özür dile dememi bile gurur yapıyo

yok nazlım ya inan ısrarla diyorum ya en fazla evi batırırlar meme işi daha zor geliyor bana ağlıyor duygu sömürüsü yapıyor off of

aman walla bazen deli ediyor ama napıyım sesimide çıkarmıyorum
çorba falan olunca önüne bi önlük takmaya yeltensem yada üstünde beyaz bişey varsa değiştirelim desem yıkıyor ortalığı.dökeceğini ima ettiğimizi düşünüyor direk e döküyon sıpa diyorum içimden ama yok bide ordan bana akıl verir hatiçe kaşıkın altını sil şöle diye tarif eder

sen şanslısın ailen yanında değil daha arda 6 aylık var yoktu.babam sen niye bu çocuğu altına çıçırtıyon kolyına mı gidiyor çıkarıversene dur ben çıkarıyım o zaman yazık bu çocuğa ayy kafamıın etini yerdi.ayrıca ordan gelinceye kadarda çocuğun poposu açık kalırdı her gidişimizde aynı muhabbet ayy kabus gibiydi

selaminkolarrrr,bu oglan cis yapmiyor tutuyor galiba icinde nervar neyok..

israr edince kiziyor sorma diye,bende sakin sakin yapma annecim lütfen diyorum yokki diyor.

ard arda üc defa isedi parkeye,oyhh fenalik geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…