2008 Kasım Anneleri

günaydın safişş şöle dolaptaki lerle mücver yap yesin yağlı yağlı bi daha uyusun ağırlık çöksünde

dünden tarhana çorbam var içmediler kerem sadece araba hatırına 5 kaşık zorla aldı..kaan öyle geçiştirdi yine günü..
bugün kek diye dolandılar çok hoşlarına gitti havuçlu kekten baya yediler...tabi ortalıkda sofra olduğu halde un ufak oldu süpürdüm geldim...

öğlene olmazsa yine makrna yapabilirm bende...
bu totoş sevdiklerine yumuluyor ama ne alırsa içtiği çorbadan alıyor işde bazen onuda zor içiyor yemek yeme huyu yok dün kerem baklanın tadına bile baktı iki küçük bakla yedi.. en azından herşeyi tadıyor eti güzel yiyor kaan tavuk balık et yok anca çorbada olur sa zoraki... pöfffffffff...
sucuk salam sevmez kokularını kerem yanında yiyince kızar öğürür yani pizza yaparım kerem üstünü bu hamurunu yer.. geçen adamın bişey ısmarlayacağı ttuuttu hadi lahmacun kızarmış tavuk pizza seç birini söyleyim sonra bunlarında yiyeceğini düşünüp pizza söylemiş ana dışardan gelen şeyi öteberisiyle yedi kaan beyy hamburgeride dışarda yeni yemeye başladı deli çocukkk.. bizde yaptık bazı şeyleri yemedik zamanı9nda ama bu başka bir çeşit yanii..

Evde hiç bir şey kalmamış sebze namına.Patates,havuç bile yok.totomu kaldırıp markete gidebilirsem mercimek çorbasını yapabilirm ama maalesef düdüklüde yapamam çünkü ocağımda henüz doğalgaz yok çünkü değiştiricez ocağı.elektikli gözde de nedense benim düdüklü tam basınç yapmıyor,ısısı yeterli gelmiyor galiba.Aslında benim canım şöyle yoğurtlu ıspanak filan istiyor da kim yıkayacak onu alıpta.acaba bizim burdaki markette yıkanmışı var mıdır.öfff şimdi kalk giyin,kızı giydir,zaten burnu akıyor.çık git markete.hiç bir şey yapmasam da sadece uyusam,mümkün müdür.Yalnız pazara gitmeyi özledim,ben çok severim pazar alışverişini.taze taze,renk rek sebzeler meyveler içimi açıyor.Büyük marketlerde herşey bulunsada,ben yine de pazar diyorum.buranın pazarı ne gün acaba,onu da bilmiyorum daha.offf kafamı çıkarıp da bir dolaşamadım i,keşfe çıkayım

Lorem şimdilik sakin ol.İstanbula geliyorum. o kocanın ağzını burnunu kırmaya.Ok?

canım saol
ne olursun oyle bır kır kı kalkamasın ayaga
ben o yatarken ıskencelerımı tek basıma yaparım

polım ve zeynam
anlatacak bır sey yok
cocuk akıllı asla buyumeyecek olan erkekler kac yasında olurlarsa olsunlar ana kuzusu oluyorlar ıste
hayır ana kuzusu olsun dıyecegım yokdaaaa
ana kotu yonlendırınce benım kuyruguma dokunuyor
benım kuyruma dokununca da ıcımde gızlı duran sıddet egılımım hortluyor

merhabalar kızlar
dun kızımı aldım eve gectım kı bızım herıf evı supurmus ortalıgı toplamıs oh bende hemen mutfaga gectım sevgılı kayınvalıdecım peynır salça ve yogurt gondermıs saolsunn cok ıkrama gectı onları yerlestırdım patates kızartması yaptım esımle bırlıkte kaynımlarda geldı yedık onlar yola cıktılar gerı donduler Allahtan kalmadılar

selam millett bugun erkenden uyandik,gece sutu isini bitirince deniz 2,5 yildir ilk defa gece 10.30 dan sabah 6 ya kadar araliksiz uyuyor uc gundur.yemin ediyorum kari koca kendimize geldik,ne guzelmis uykuyu bolmeden uyumak.ama sabah uyanip sut istiyor bende su veriyorum iciyor ama anladimki beni mdananin sute diilde biberona aliskanligi var suyunuda limonlu veriyorum bugun begenmedim icmiycem dedi:)sanirim yavas yavas birakcaz onuda.

annemmde israrla cikar bezini altinda bezle alismaz diyor:))) ama evini ekstaradn silcen heryeriniz kokar bakk diyor:)) pöff

suan itibariyle bazimiz yok,oturduk tuvalete yapmadi ama..poff bakalim nereleri suluycak..poli sende tam zamaninda yok oldun be..

yettim gari
kız getirin benim evde alıştırın çocukların çişinden tiksinen annemi olur garipsiniz yaw
bişeycik olmaz kokmaz kaldıver halıyı varsa at bi kilim nolacak ki yapmıyolar koltuğa halıya gidiyolar dip köşe bucağa oda ya 2 kere olur ya 3 kere.gurban olun çişleri bile gümüş gibi onların

anowww yerim ben onu sallay sallaya geziyomu paşam

geziyo vallaa polipp raziyim artik yaparsada yapsin eve zaten siliyorum bidahaa silerim..

bak alisir insl.dimi?annemde diyo kicinda bez varken hengi bebe alisirki cise cikart her 10 dakkaya bi tut cise diyor.oyy hadi bakalim habire sallliyor evde,bide garipsedi sipam.

alışır tabi daha ordan bi sıvı çıktığını bile görmedi seninki,anıl en azından o kadarını biliyor
şimdi onu görecek bırak bir iki olacak kaza
sonra yaparken tutup bırakıcak sen tut oğlum de tutar büyük ihtimalle
sonra kaslarınında farkına vardımı çişi gelmeden tutacak
bu kadar işte

ben gece bile bağlamadım bezi attım bi dahada takmadım arkadaşıma da dr u öyle demiş niyetiniz varsa atın bezi gece bile bağlamayın demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…