2008 Kasım Anneleri

5 dilim ekmek çilekcim :)))

e tabi senin yediklerine ve bünyene göre fazla bilee:)))

buüskiviyle akşam ediyon sen tabi nasıl beceriyon hiçmi canın bişey istemiyor anlamıyorum ki

ben iki dilimi atlamisim vallahi,bi hafta sonlari tun la kahfalti yaparken ekmek yerim ben..

bugun sadece bikuvi ve bamya icim o kadar.surekli sivi aliyorum sisiriyo galibada kizim 5 dilim

yesem ben 10 gun tok olurum vallahi iyiyymis aslinda doyurucu yani.

küçülmüş mide için doyurucu tabi

ya aslında bende öğlen 1 dilimi ni yiyebiliyorum ancak çünkü yanında yediğim malzemeye 1 idilim yeterli geliyor yanında ne yediğime bağlı yani:)))))9

ben doymak için tatlı yemek istiyorum ayrıca

kız sende hergün büsküviden bıkmıyonmu

yasmin gecen senekinde benimkide öyleydi bazen ben ekmek dilimlerimi eksiltip yerine gececek şeyler de yiyorum

küçülmüş mide için doyurucu tabi

ya aslında bende öğlen 1 dilimi ni yiyebiliyorum ancak çünkü yanında yediğim malzemeye 1 idilim yeterli geliyor yanında ne yediğime bağlı yani:)))))9

ben doymak için tatlı yemek istiyorum ayrıca

kız sende hergün büsküviden bıkmıyonmu

yasmin gecen senekinde benimkide öyleydi bazen ben ekmek dilimlerimi eksiltip yerine gececek şeyler de yiyorum

Bir dilim ekmek yerine 1 kepçe çorba içiyorum ben:KK43:

Aliskanlik galibaa,bende co kac kalirsam tansiyonum dusuyor o yuzden az ama sIk yerim ben..

oglus uyandi ben kacar optum herkezi.

ıcır benim eşimde aç kalınca hem eli aya titrer hemde asabileşir hiç sabrı kalmaz valla

benim sadece başım ağrır halsizleşşirim

bende cok sınırlı olurum off cokta suratsız olurum
dayanamam aclıga kımseysede tahammul edemem
bende cıkıyorum canlarım pek doymadım eve gıdıyım yemek hazırlıyımmm

konser varmış biraz geç gelecem dedi benimki oturuyoruz... yağmurda yağıyor yoğun bir şekilde bu kuzulara yine çorba içiremedim süt istedi kaan kuzu aman ne yiyecekler yaaaa:KK43:(((...

bende şahsen çok dikkat ediyorum yediklerime

sabah 2 kıymalı poğaça eşliğinde 1 domates ve 1 hıyar çay alabildiğine
öğlenleyin çorba sulu yemek ve makarna yada pilav ayran kola fark etmez he yemeği beğenmezsem ekmek arası dönerler köfteler ciğer dürüm fark etmez
akşam üstü muhahak tatlı bir şeyler
akşam allah ne verdiyse karı koca 2 ekmeğe yakın götürürüzz

allammma yapın bu diyeti hiç bir ölçünüz kalmazzzz :KK37:

Son düzenleme:
bende şahsen çok dikkat ediyorum yediklerime

sabah 2 kıymalı poğaça eşliğinde 1 domates ve 1 hıyar çay alabildiğine
öğlenleyin çorba sulu yemek ve makarna yada pilav ayran kola fark etmez he yemeği beğenmezsem ekmek arası dönerler köfteler ciğer dürüm fark etmez
akşam üstü muhahak tatlı bir şeyler
akşam allah ne verdiyse karı koca 2 ekmeğe yakın götürürüzz

allammma yapın bu diyeti hiç bir ölçünüz kalmazzzz :KK37:

:79:hadi lennnn duymuyorum seniiii:KK36::KK36::KK36:

Günaydın kızlar.Sabah sabah Anıl yine babaanneye gitmek istemedi , ağladı.Canımı sıktı yaa.Alışır diyolar ama biz gitgide daha huysuzlanıyoruz:KK43:

gunaydın hatunlar
cok konusmussunuz maasallah okuyamadım
sıkıntı yoktur ınsa allah

ben hala keyıfsızım
kuzumla sarılıp yatmak bıle ıyı gelmedı

X