2008 Kasım Anneleri

mucizecim hoşgeldin...
evet yasmin tarhana yapım en kolayından epeydir yapmıyorum azda tavuk suyu koyarım olur mercimek yeni bitti ondan önce yoğurtlu tarhana vardı kurutulandan en iyisi normal un tarhanasından yapayım hadi yapımda gelim.. uyanırlar şimdik... birde yemek lazım bakla yapıcam sanırım..
dün fırın makarna yaptım çok süperdi hala yarısı duruyor ama.. yanınada yoğurtlu bakla yaptımmı iş tamam...

Tavuk suyu çorbası, nohut, pilav vardı.Az haşlanmış tavuk vardı.Çerkez tavuğu yapıyım.Karagözlüm sever :)) Yarına ne yapsam

güzellik uykusu asorticim :))))))

nedense son günlerde betül uyuyunca benimde uyumam gerekiyormuş gibime geliyor

zaten yasmin de selamımı almadı

nazlımelekten başka sallayan olmadı

bu gün nazlanmak istiyyorum dermişim

valla bugün en uyuması gereken biri varsa oda benim 5,30da kalktık kaanla birlikte.... bir ara azcık şekerleme yaptım da tam olmadı...(

bende çorbamı yaptım tarhana çorbası pişti baklayıda ayıkladım unlu suda bekletiyorum.. kahve içiyorum sonra onuda pişireceğim...

git gayyuleni yap başlarım nazına onu kocaya yapacan şekerim hadi bakıyımm

Mucizem valla az önce gidiyorum dedin ya hoşgeldin güle güle diyecektim:)) Farkettim yani.Mazur gör bilirsin sende yaşlısın, anlarsın halden:)

oy yaşlanmışmı bu mucize nazlanırmıymış amanında amanın gayyulemi yaparmış hanimişde hanimiş kıyamam toprağım ben sana
git kısır yap bana çayda koy içek karşılıklı

kız polip bi gün sana kısır yapıp kargoyla yollayacam

yada dur yakınlarda babam gelecek otaraflara onla yollayım barix

uyku bıraktın gözuumde uyumuyorum merak etme

açım aç saat 5 olssada 3 adet büskivvimi yesem

aç geziyom ama boş 2 kilo vermişim ama sadece su yağ aynen duruyormuşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…