2008 Kasım Anneleri

cagancuk hoşgeldin biz daha başlamadık havaların ısınmasını bekliyoruz bakalım
çilek kafa hoşgeldiiin

Son düzenleme:
çileko sende hoşgeldin kuzum..

kerem bey işini gördü rahatladı ya orda yastıını aldı bakıyordu uyumuş..
kaan beyde şimdi yattı 5,30 da kalkınca uyku bugün erken geldi oda uyudu.. baktım sandalyesinde bir tvye bakıyor bir gözler kapanıyor olamayacak böle dedi heral gitti yastığını aldı uzandı kanepeye ve hehemn uyudu:)))...

aso o nasıl yazı kııı çivi yazısı gib zor okudum..:))

çileko sende hoşgeldin kuzum..

Kerem bey işini gördü rahatladı ya orda yastıını aldı bakıyordu uyumuş..
Kaan beyde şimdi yattı 5,30 da kalkınca uyku bugün erken geldi oda uyudu.. Baktım sandalyesinde bir tvye bakıyor bir gözler kapanıyor olamayacak böle dedi heral gitti yastığını aldı uzandı kanepeye ve hehemn uyudu:)))...

Aso o nasıl yazı kııı çivi yazısı gib zor okudum..:))

kadının yazısı bilem asortik şuh bakmazsan okunmuyor:KK23:

Bizim cis olayinda bi gelisme yok,biraz önce dediki;anne hadi gidelim tuvalete ben yapiyi msende alkisla..tamam dedim gittik,oturdu beyfendi iki dakka bak yaptim diyip kalkti:KK43: bi defa bi iseyebilse aslinda cesareti gelcek ama korkuyor galiba cocuk..iste o bidefa iseme isi ne zaman olur bilemem artik,ama keyif aliyor klozete otururken.

simdide oturmus dondurma yiyor,bana dondurma verdigin icin cok cok milyon defa tikoti ederi mdedi sebek :))

bizim cis olayinda bi gelisme yok,biraz önce dediki;anne hadi gidelim tuvalete ben yapiyi msende alkisla..tamam dedim gittik,oturdu beyfendi iki dakka bak yaptim diyip kalkti:KK43: bi defa bi iseyebilse aslinda cesareti gelcek ama korkuyor galiba cocuk..iste o bidefa iseme isi ne zaman olur bilemem artik,ama keyif aliyor klozete otururken.

Simdide oturmus dondurma yiyor,bana dondurma verdigin icin cok cok milyon defa tikoti ederi mdedi sebek :))

siz çocukların bezini çıkarmadanmı deniyonuz bunları
e ne bilsin çocuk işeyince çıçınca ne olacağını
yaw çıkarıp atıverin yaw öle işmi olur
bi işer ortalık fena hah gidiyim vcye yapıyım der

poli tamamen bezsizmi gezsin diyosun yani?Ben götüruyorum hadi gel annecim cis yapalim diyorum tamam diyor ama gerisi yok :)

ya iser be heryere ben daha cesaret edemiyorum bezini tumden cikartmaya.

ayy yemek yedım kahvemı ıctım bıraz haber okuyum dedımm hıc ıyı bı haber yokkk gerı kapattım
su hastaneye sınır oldum bebege makyaj yapmıslar nasıl hemsırelermıs anlamadımm Nasıl br vicdan var

poli tamamen bezsizmi gezsin diyosun yani?ben götüruyorum hadi gel annecim cis yapalim diyorum tamam diyor ama gerisi yok :)

ya iser be heryere ben daha cesaret edemiyorum bezini tumden cikartmaya.

yaw kardeşim ne kıymetli eviniz varmış
bizimkide ev anasını satıyım salıverdik 3 kere sulamıştır oda fayans parke dikkat ediyorlar yani:KK34:yaw çıkarıverin nolurki ne sanıyosunuz akşama kadar durmadan işediğinimi koş çıkar bakıyım çocuk bi görsün nasıl işediğini bile bilmiyor deniz şu an klozete ne yapsın

selam ey benim kaynanalarına kocalarına huysuz patronlarına ve nihat doğana tahammül göstermek zorunda kalan kasım annelerim......

bugun direk selam verdim hiç geriyi okumadan sonra birileri burnun mu kallktı demesin diye:KK37:

Bizde bu aksam gonya bamyasii ve etli nohut,pirinc pilavi var..ahaha buyuyormuyum neyim bu kadarda beceri olmazki canim..

bu arada polisss acamamya altini cesaret edemem yani,kizim iser bu bisiy bilmiyorki oy oy kotu olurum benya.

X