2008 Kasım Anneleri

günaydın yasminim, anıl paşaya geçmiş olsun.. hala az öksürük benim kaanda da var bende de..
ben dün bişey yaptım istersen sende dene annem demişti karaturp ve bal öksürüğe iyi diye netden araştırdım maranki, ender saraçtan tarifleri vermişler nasıl yapılacağını..
bir tane kara turpu alıp kabak oyacağı ile içini biraz oyuyorsun altından azcık kesiyorsun ama delmiyorsun içine bal döküp bir bardağa derin bir kaseye oturtuyorsun bal ve turpun suyu altan süzülüyor oda öksürüğe iyi geliyormuş...bayda su çıkacak gibi görünüyor..
ben akşam denedim yatarken içtim.. netde küçük çocuğuma içirdim geçmeyen öksürüğü geçti mutlaka deneyin felan diye tavsiye eden çok bakalım bizede faydalı olacakmı...

sAĞOL CANIM, sabah aklıma geldi.Bizim gelinlerde yapar bebelerine.Akşam yapayım.Size de geçmiş olsun

günaydın kızlarr sabah sabah alttaki yeni mesajlara takıldım sabahın 4ünde yumurta pişirecem tavadamı pişirsem sudamı diye sormuşlar Allahım akıl fikir ver yarebbim

poli hatun, dincer bacı hoşgeldiniz...günaydınlar...
günaydın kızlarr sabah sabah alttaki yeni mesajlara takıldım sabahın 4ünde yumurta pişirecem tavadamı pişirsem sudamı diye sormuşlar Allahım akıl fikir ver yarebbim
heheheh..:))) geçende bana kırmızı noktalı bir mesaj denk gelmişti ..bazıları çok alem oluyor gerçekten... şimdide hürremin saç rengini mesajlaşıyoralr..:)))

nası yaaa anlamadım

günaydınnn çok kızgınım burnumdan soluyorum uğuru yaşatmak istemiyorummmmm

kuzum ne oldu sana.. kociko neden kızdırdı seni yine?.......

he anladım polipcim şimdi fark ettim

uğur benim pek saygıdeğer kocikom olur ama yakında rahmetli kocikom dersem hiç şaşırmayın

aman sabah sabah sinir etti ben ters kalktım oda ben tersim diye ters oldu girdik birbirimize ne olacak hiç mi anlayış yok bu adamda bu kadar dua ediyorum Alaha azcık akıl fikir vermezmi yaaa

tama yasminim sinek kadar olsun afamda olsunda ada sinek değil arı arı

Arı olacak tabi.Çalışkan, vızır vızır, bal üreten.Ahahhaa

gunaydın hatunlar
hıc ıyı hıssetmıyorum kendımı
uzerımden tır degıl tır fılosu gectı
huzurumuz bıttı artık keyıfsızım
cok pıs tersım kımseye bulasmak ıstemıyorum onun ıcın buralardayım ama daha az katılımcıyım

Lorem bu arada cidden kilo almışsın.Avea yarım dünya olmuşsun deeer mişim:) İyi görünüyosun resimde..İçinde bir cevher var ve çıkacak gibi.Bekliyorum yamacıma tontişim:)))))

evet aldım canım kılo
ıcımde daha neler var anlatamam
gelecegım yamac senın kı olsun hemen kosayım

ayı vıs vıs vıs aaayı vıs vıs vıs(bu şarkı ardanın aksanıyla dinçerime gelsin)
noldu lorem kaynana cephesinde süngüyü düşürmedin dimi kanının son damlasına kadar çarpışdınmı
adultlara bende hastayım alttaki mesajlarda arada erkekler yazıyor sanırım kocam oral istiyo nasıl yapcam falan diye haha haa manyaklar

Anılında arılı biberonu var.O da ayı vış vış vış diye bağıyıy diyo:))

Lorem geleceğin parlak canım.Yüzün etine doldukça ay gibi olacak, benim gibi.

Zeyna karı keskin sirke küpüne zarar.Bak ben alıştım, uyuştum artık.Aynı şeyleri konuşmaktan bıktım. Sabah kocaya da dedim.Pes ediyorum, ne halin varsa gör dedim.Dün akşam eve varır varmaz annemlere gittik.Geç geldik yattık hemen.Sabah bir kalktımki ev buz kesiyo.Dedimki kombi arızaya geçti. Gittim ne göreyim, kapalı.Benim koca açardı işten gelince, açmamış.Uyandırdım saat 7,10 gibi onu da.Vicdanınla başbaşa bırakıyorum seni, Anıl gece öksürükten uyuyamadı dedim.Dokunmuyorum kombiye.Ayarla kendine göre dedim.Sadece bu evde kendin yaşıyomuş gibi davran..:84:

balla karabiberi karıştır sür sırtına denemkten bişey çıkmaz deniz oğlanda işe yaradı dediydi çilek kafa

yasmin sanırım ben çok safım salağım hala acaba diyorum elki diyorum adam olur diyorum
ama artıkyavaş yavaş anlıyorumki ömrüm zartı çekecek elimde koca bi mıyarkalacak
dediğini yapacağım abacımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…