2008 Kasım Anneleri

yazı hem severim hemde şikayet eddeerim insanoğluyum nankörüm:)helede bu yaz çok şikayet edicez sanırım ramazan ağustos ayının tamamını kapsıyo:)

Valla kızlar yazın 37-38 derecesinde bile hiç şikayet etmem.Yeterki sıcak olsun, heryer günlük güneşlik, kapı pencere açık olsun..

yazı hem severim hemde şikayet eddeerim insanoğluyum nankörüm:)helede bu yaz çok şikayet edicez sanırım ramazan ağustos ayının tamamını kapsıyo:)

onu hatırlatmasanız töbe Allahıma taa geçen yıl gitti benim sevaplar.hesapladım 9yıl falan yazda oruç olcak kusura bakmayın ben tutamam o kadar deyivermişim :26:

onu hatırlatmasanız töbe Allahıma taa geçen yıl gitti benim sevaplar.hesapladım 9yıl falan yazda oruç olcak kusura bakmayın ben tutamam o kadar deyivermişim :26:

Aslında yazın tutmak daha kolaymış.Vücut direnci yüksek olurmuş.Ben çok şikayetçi değildim..Allah o günleri görmeyi tekrar nasip etsin.Bayram sabahlarına yavrumuzla ve eşimizle uyanmayı:)

yaz kış olcak artık severim ben iftar sofralarını biraz zorlansakda belki çan eğrisi gibi bi sevap verme yöntemi uygulanırsa çok kişi tutmuyor direk bizim sevaplar yükselir o 9 yıllık oruçla bir ömür günahını sildirebiliriz belkim.:97:

başladım yine çekiyim dur fişimi yoksa benim bu hesap bitmez

açtın gene ağzını maaşallaaahhh

nruyonuz beee
sımdıden yazı sıkayet etmeye basladınız yoksam
valla her mevsım ayrı guzel
usumekte lazım ısınmakta
ben en cok aydınlık hava oluyor dıye sevınıyorum

hosgeldınız emos ve secilcımm

Kızlar bırde Arabıstanda oldugunuzu dusunun ne kadar sıcak ama Rabbım sabrını verıyor benım gonlumden gecen ramazan umresıne gıtmek Allahım nasıp eder gıtmeyı hepımızee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…