2008 Kasım Anneleri

tarkan kayıp şarkısına klip çekmiş ahhh tam baharda ağlatcak beni pis herif hala çok tadlu gı ne zaman yaşlanacak bu
ben beyaz kilotlu çorap kırmızı rugan ayakkabı ile geziyodum aa acayipsini sölerken sallardım popomda kırmızı bi etek ah ne günlerdi

Mucizee yazcam daha kuzu,cayima biküvimi batirip batirip yiyorum..bitsin yazcaktim:))

karnabahari cok severim ben,tazeyse cig cig salatadada yeriz biz.off corba yapasim yok bi onu yapcam yeter.

zeyna sacmalama beee,niye iplenmeyesin..

powertürk 2.kez koydu klibi Allahım sen affet beni yarebbim ama ekmeğin arasına koyar yerim ben bu sıpayı dutmayın beni
giymiş yine solmuş tişörtlerini offf offf düşmüş pontulu belinden aman küpeside var töbe Allahım töbe töbe

Son düzenleme:

poli masallahhhh yavruum incilerini döktün:)) oglum buyusun bende kupe istiyorum,babasi istemez ama iyice buyuyunce onu dinlemez nasil olsa..

saol yasmınım aldım telı ararım yarın
benım kızda cok sevıyor karnıbahar ve brokolıı bende cok severım salatayada koyarım karnıbaharı hıc salataya koymadım yemegını sevıyorum ben eksılı

ulen polipe elindekiyle yetin onu koy ye ekmek arasına

poli masallahhhh yavruum incilerini döktün:)) oglum buyusun bende kupe istiyorum,babasi istemez ama iyice buyuyunce onu dinlemez nasil olsa..

walla dayanamadım günaha girdim Allahım affetsin bende severim küpe heriften umudumu kesmedim daha 70 e kadar takacak diye umud etcem oğlan da kendi bilir

ben kaçıyom datlu ardakaşlarım kendinize iyi bakın ölmezde kalırsam pzt si görüşürük bay bay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…