2008 Kasım Anneleri

ağır şeylerse öle set gibi normal.bende uzun zamandır almıyorum küpe severdim ardadan korkuyorum asılıverecek diye.kolyede tarzım olan şeyler bulamıyorum bende yapmak isterim.ponpon kumaş karışımı salaş kolyeleri seviyorum
ama evde bende boş kaldımmı paparım bişeyler geçenlerde firmaların birinden duvar saati gelmişti öle kutusunda duruyordu onu çıkardım içindeki baskıyı bulaşık süngerinin yeşil kısmıyla kazıdım kolayca çıktı dış kısmınıda giymediğim bi saten sabahlığım vardı onu kestim kapladım fena kokoş bi saat oldu astım salonuma mobilyalarım lila oda lila oldu hoş oldu

Afferim kız.Dantelli çamaşır giymesen bile baya baya kadınsın hee:)) Bende istiyorum.Annemden öğreneyim bari..

Tatlıminiği mi diyosun.Kim oldğunu bilsen çay ısmarlamazsın:) Ulak ulak:)

nazlım neyle yapcan şu ponponlu yün iplerlemi yapıcan

zeynoşum alemsin kuşummmmmmm geçmişler olsun bu arada .ben daha çok alıntı yapıyorum netten bakıyorum sonrada malzeme alıp benzetmeye çalışıyorum .kendi tasarımım değil ama olsundu

polippp denizz cok sever küpeyi,takmadigimda hemen uyarir tüpe takarmisin diye:)

gecen yil polis bi arkadasa tr den gelmisti bu el yapimi kolyeler.ben 3-5 tane almistim.

hani esarp knarina yapilan oyalar varya,hepsi onlardan yapilmis cok otantik seyelrdi.

uclari ponpon penye kumaslar filan,yada yusufcuklar cok güzeldi.ama el emegi oldugu icin pahaliya

satiyorlar.hemde baya pahaliya,biz arkadaslarla almsitik..birine 80 tl filan verdigimi hatirliyorum

aslinda pahali bence,cünkü iki defa anca kullandim.

zeynaa neyi var yigit pasanin?

sabah burun tıkalı ateş huysuz dünden beride pek bişi yemiyo götürmek farz oldu kuşum

Tatlıminiği mi diyosun.Kim oldğunu bilsen çay ısmarlamazsın:) Ulak ulak:)

yok ben insanı severim yaradandan dolayı çöp olsun ot olsun pek fark etmez saman olsun
olmazsa ısırgan otu var yeni demledim

zeynaaa banada çay ver uykum açılsın........

selam kızlar naparsınız bakayım iyisiniz inş.

yavru yine hstalandı geçe öksurukten uyumadı bizi de uyutmadı öğlen onu uyutunca bende yattım ama herzamanki gibi beceremedim gündüz uykusu uyumayı .

evcilik oynamaya başladık ben bebek oluyorum betül anne oluyonr ben bebek annem gel ben seni uyutuyum ducama alıyım diyor annem annem diyerek konuşşmasına bayıldım

he tipime bakan bişey sanmazda.içimde bi derya baykal canavarı var benimde

senin hayatta inanmam rüya gibi

polippp denizz cok sever küpeyi,takmadigimda hemen uyarir tüpe takarmisin diye:)

iyi ütülmüşsün yavrum be burda 10 tl onlar

en beceriksiz benim,ezmeyin iyice

senin adın yeter beeee

ben o kadar para vermem ama severim öle değişik şeyleri tamam el emeğide bizde 40 yıldır muhasebeciyiz 5-10 maliyeti olsun sölediğin tarzda bi kolyenin o kadarda işçiliğini koysun.yemesin beni yerim hepiciğini valla

Oooov, deli bunlar yaaa..Bende istiyom Betülden Anılda bazen annem annem diye konuşuyo.Mutluluktan gözlerim doluyo.Rabbim acılarını göstermesin..

nerdesin kız sen yok yazdım kısır yap bana çabuk cezalısın

bizde oynuyoz evcilik ben pompacı oluyorum o arabasıyla geliyor fred çakmaktaş gibi topuklaya topuklaya elinde eski bi kredi kartı dolduy abi diyor kartı uzatıyor elimi uzatıyom pos makinası sözde şifresini giriyo.bide yıkayıver abi diyor araba yıkamacı oluyom gidiyor selam çakıp

hoşgeldin mucize geçmiş olsun betüş sultana

yasmin güzel derken alımlı derken falan benden bahsediyorsan utandıracaksın beni hiç sevmem kendimi övemeyi görgüsüz gibi neyse sen dedin kurtardım

kız polip sende de varmış cevherler demek gizli derya baykal canavarı he iyyimiş...
he o ponponlu iplerle koza ip mi diyorlarmış ne. ondan atkı kenarına yapılan ipler gibi sarkıtılıyor güzel oluyor...

çileğim hakkat iyi kazıklanmışın kıı..ama gerçekten sendede başka marifteler vardır hatunnn bırak onlarda kusur kalsın...

maytapta bu konuda üstün başarılardan biri konsolunu yenilemişti güzel olmuştu...

dincerim mucizem kuzularınıza geçmiş olsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…