2008 Kasım Anneleri

kızm bugün bir nisanmış ya... keklenen olmadımı heççç.

ah nazlım deşme yaramı sabahtan beri onu düşünüyorumda etrafımda bana şaka yapabilecek kimse yokki hepsi 40 ına merdiven dayamış ve şu an tek gündemleri yeni çıkan torba yasa.Allahımmm ben ölmüşümde ağlayanım yok yawww kuruyup gitcem bunların içinde:KK5:

Arkadaşın birine kardeşi yapmıŞ.Hatunun kardeşi bi kızla çıkıyo ama hiçbiri istemiyo.Yani annesi, bacıları kimse kızı istemiyo.Kardeşi bunları arayı kızı takip ettim birkaç gün , birinin arabasına binip gidiyo, kavga ettik ayrıldık demiş.Sabah bayram ediyodu arkadaş.Sonra tel.etti kardeşine.Git işine diyomuş, 1 nisan şakası yaptım demiş.Çok kızdı hatun, faceden bile sildi kardeşini:))))))

Bahardanmidir nedir,bi halsizlik var üzerimde..Hos dün akr yagdi bugün yaz günü mübarek:)

aman mutsuzum iste bugün,pöffff Tun gelsin diye bekliyorum.cikarsin disariya bizi,yada o ogluna

baksin ben gidim nebilim iste bisiler yapim bu aksam yoksa patliycam.

Bahardanmidir nedir,bi halsizlik var üzerimde..Hos dün akr yagdi bugün yaz günü mübarek:)

aman mutsuzum iste bugün,pöffff Tun gelsin diye bekliyorum.cikarsin disariya bizi,yada o ogluna

baksin ben gidim nebilim iste bisiler yapim bu aksam yoksa patliycam.

Çilekom ben evde olsam takı tasarımla uğraşırım.Annem yapıyo.Dün hürrem yüzüğü falan yapmış.Bir de çok güzel bir set.Kahverengi taşlarla..Çok şık olmuş..Yapıyo, bana veriyo..İsteyen olursa 50 ye falanda satıyo:)

polim herkes kendi derdine düşmüş desene..:))) hem sen kuruyup gitmezsin kızım bulursun bir yerden bişey ..:))

yasom ne kötü olmuş sevinirken birden acı gerçekle yüzyüze kalmak arkadaşın için aman onlarda bıraksınlar ya zaten kızın bir yanlışı varsa oğlan ergeç anlar yanii...

çileğim alışveriş iyi geliyor dün akşamda ben çıktım biraz ondan bundan kendime ıvır zıvır derken kuzularda kendilerine oyuncak almışlar koci battı bir akşamda..:)))

Ayy ne güzel yaaa masallah annene.Ama benim hic el becerim yoktur yada varsada ben bilmiyorum,hic ugrasmadim öyle seylerle.Biraz saklambac oynadik falan ama nebilim ruhum kötü bugün..

birde aksam icin karnabahar kizartcam,yanina ne olurki onun..buda sIkIntI oldu bana.

Ayy ne güzel yaaa masallah annene.Ama benim hic el becerim yoktur yada varsada ben bilmiyorum,hic ugrasmadim öyle seylerle.Biraz saklambac oynadik falan ama nebilim ruhum kötü bugün..

birde aksam icin karnabahar kizartcam,yanina ne olurki onun..buda sIkIntI oldu bana.

Ya annem acayip aktif.Takı tasarım, nikah şekeri kursu, örgü kursuna gitti.Şimdi spora yazıldı:))

polim herkes kendi derdine düşmüş desene..:))) hem sen kuruyup gitmezsin kızım bulursun bir yerden bişey ..:))

yasom ne kötü olmuş sevinirken birden acı gerçekle yüzyüze kalmak arkadaşın için aman onlarda bıraksınlar ya zaten kızın bir yanlışı varsa oğlan ergeç anlar yanii...

çileğim alışveriş iyi geliyor dün akşamda ben çıktım biraz ondan bundan kendime ıvır zıvır derken kuzularda kendilerine oyuncak almışlar koci battı bir akşamda..:)))

oo güle güle kullanin canim..iyi gelmez olurmuya,bence en iyi gelen seylerden birisidir o.Ben bazen diyorumki kendi param yok!yoksa hayattaa kendimi durduramazdim,calistigimda bosa cikardi.

bende takıya merak saldım bu ara arada bişeyler yapıyorum beğenmezsem bozuyorum falan ,50 çok değil bence poli normal yani ağır bişeyse

yasmin aslında fırsatım olsa bende istiyorum öyle şeyler faaliyetler..
hep diyorum ya çocuklar okullu olunca olacak inş. hep o günü bekliyorum..:))

takı tasarımını ablamdan öğrendim yazın bir kaç boncuk kolye yaptım kendimede birini arkadaşa verdim.. kolay bişey ablam şaşırmıştı sıkılmayım diye malzemeleri getirdi akşama kaç tane kolye yapmıştım birde benim ablamda sıkılmaz netden indirmiş bir sürü örnek model onlardan yapmıştım bende...

şimdi mutfak kapım çaık ona perde yapıcamda yüncü yok yakınımda komşuya aldırmayı düşünüyorum...bir günde olan bişey...

slm ben gelebildimmmm :KK3:
zabah beri bildiğiniz gibi hastanedeyim arkadaşa refakat etttim taburcu oldu anneleri kayınvaldesi falan geldi de bende iş yerine uğradım saat 5'de çıkıp yiğidi dr götüreceğim sanırsam bir açıp bir kapayan havalar hasta etti bebemiii

okudum geçmişinizi gelmişiniz hepiciğinize teşekkürler dürüst cana yakın doğru insanlar tarafından sevildiğini hissetmek düşünülmek çok güzel

hepiciğinizi ayrı ayrı :KK54:

X