2008 Kasım Anneleri

günaydın kasım anaları,
hayırlı cumalar herkese...
bugün çok güzel uykumu aldım gece öksürüklerim oldu bir kaç kere kuzulara kalktım ama uykumuda aldım 9,30da kalktık...
kahvaltı felan anca düştüm buralara...

bizim cengaverler dincerim asom hoşgeldiniz...
yasminim anıl hasta olacak gibiymiş geçmiş olsun şimdiden inş. güzel bir hafta sonu olur sizin için...
lorem kullanışlı bişeyere benziyor makine.. bende duydum ama nedir ne değildir bilmiyorum tam...
bu yazıyıda geçen okumuştum bende..
poli hatun dediklerine katılıyorum..
maytabım ve burda olan olmayan herkese güzel bir gün diliyorum...

Canım düzelmene sevindim, afiyet olsun mamaların:)

Polipe hatun yaşlandın mı kııı.Aynı yazıyı daha önce yayınladın ya tombalak:))

heheheh:)) karışıklık olmuş...
sanırım poli hanım linkini vermişti öyle okumuştuuk bu yazıyı..:)))

sabah ıhlamur içtim ama kandırmadı beni.. çay yapıcam tekrardan...
akşamda ıhlamur zencefil şurup felan derken azcık yumuşattık öksürüğü...

benim oğlanında sesi çatallamış niyeyse dondurma sezonunu açtı ya ondan yada geceleri serin oluyor bu ara pek yanmıyo kalorifer ama benim dana terleyip terleyip üstünü açıyor penye kundak örtüyom onuda açıyor ne ateş varmış kardeşim

ya sorma polim bizde açtık dondurma sezonunu marketteyken babamız dondurma aldı ikide bir bana dolabvın dondurucu bölümünü gösteriyor mama diye...

iki üç gün yedik.. hala varda biraz zaman geçsin dedim... bende hasta hasta dayanamadım ondan uzadı belkide öksürük bilmem ama hemen üzerine kuzuların sularını içiriyordum.. pek bişey olmadı kaanın öksürüğüde iyi bugün...

yasminim pek fikrim yok benim bu konuda...

antalyaya hiç gitmedim sana yardımcı olamayacağım tatlım.ama arda ile gittiğimiz tatillerde bi kaç şeye dikkat ediyorum.
1-klima çalıştırmadan kalınabilecek serin odalar
2-halısız odalar
3-havuzsuz otel

merhaba kasım annelerıı naslsınız bakem
emosum ve zeynam gelmısler hosgelmısler

nazlım cok kotu oksuruyorsan pekmezın ıcıne karabıber at ıc canım oda ıyı gelır denemende fayda var
sabah ıse gec kaldım ıs yerınden arkadaslar sılmıs toz almıslarcayda hazırdı bende geldfım patrona cay verdım ısımın basına gectım patron soruyor ıcır nerde dıye dıger abımızde burdaya cay getırdıya dedı

yemek yapmam ya bananeee gondermeselerdııı ıdare etselerdı dıger kadın gelene kadar benı hıc ılgılendırmez cay felan neysede

ıcır öğrenciyken falan ne deseler yapardıkişyerlerindede bu yaştan sonrada kimseye hizmet etmek gelmiyo insanın içinden şunu getir bunu götür babında Allah kolaylık versin

oh biraz öğle şekerlemesi yaptım...:))
kuzular sevdikleri çizgifilm seyrediyorken sandalyede oturup izliyorlar bende fırsattan istifade uzandım biraz.. sanırm uykusuz kaldığım iki günün acısı çıkıyor...

ıcırım hoşgeldin oh sabah hazır çaya konmuşun iyi olmuş valla...inş. düzelir yakında durumlar..
pekmez içtim karabiberde geldi aklıma ama yapmadım gündüz birde onu yaparım ama bugün daha iyi çok öksürmüyorum yapabileceğim her şeyi denedim çünkii..:)) zaten dertler gece azıyor öksürükte...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…