2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

arkadaşlar bebek hareketleriniz nasıl netleşmeye başladı mı artık benim müzik dinlerken ve meyve vaye tatlı bişeyler yedikten sonra net bişekilde hissediliyo

be daha pek bır sey hıssetmıyorum galıba bazen tuhaf seyler oluyor karnımda ama bebek mı yapıyor onu bılmıyorum...

supersın canım yaaa benı hıc sorma:KK43:benım oye bulantım hıc olmadı suana kadar 8 kg aldım bıle.bogazımda cok ıyı zaten..bakalım bu hafta sonu bende gıdıcem doktora ne dıcek

Canım beni de eşim durduruyor.. Yoksa benimde boğazım iyidir.. Hem yemek yapmayı hem yemeyi severim.. Ama hamile kalmadan öncede çok sağlıklı beslenme kitabı okudum.. Herhalde biraz aklımda kaldılarda sağlıklı şeylere yöneldim.. Abur cubur pek yemiyorum.. ekmek pilav makarnada falza kaçırmıyorum..

arkadaşlar bebek hareketleriniz nasıl netleşmeye başladı mı artık benim müzik dinlerken ve meyve vaye tatlı bişeyler yedikten sonra net bişekilde hissediliyo

Benim ki de ben dinlenmeye geçince coşuyor :teytey: Birde çilek yedikten sonra..
Uzandığımda başlıyor fıkırdamaya.. :teytey::dance:

evet yaa ne zaman çilek ve kivi yesem coşuyo bide çikolata ve tatlılarda da böyle oluyo çok hareketleniyo sanki tekme yiyorum halbuki herkes daha erken nasıl bu kadar net hissediyosun diyo bende diyorum ki ben iki haftadan beri bu kadar net hissediyorum şuan 19+1im

Bende 21. haftanın içindeyim. ama birkaç haftadır hissediyorum bebişi.... Eşim bile hissediyor... Kafasını karnıma dayadığında gaz sesinden farklı pıt pıt sesleri duyuyor.. Dr umuzda işte bebişinizin hareketleri onlar dedi.. Şimdi her akşam dinliyoruz bebişi..
:nazar:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
nasılsınız bakalım bugünnnnnnnnnn
melekler de iyi miiiiiiiiiiiiii:icecream:

merhabalarrr ben geldimm dra gittim çok erkenn ama sinir oldum geldim arkadaşlarr. sabahın erkeninden 6da kalktım gittim, sıra ögleye dogru geldi ve eşini alamıyoruz drun prensibi dediler üzüldüm sonra içeri girdigimde dr banada gösterir sandımm bana göstermedi söyledim üstüne birde azar işittim göreceksinde ne olacak anlıyacakmısın dedi. kadın dogum drları bile anlamıyor bana gönderiyor senmi anlayacaksın dedi ekranı birazda olsun görürken çevirdi hiç göremedimm. eve geldimm eşim çagırmadın beni neden dedi anlattım oda kızdı ve üzüldüü. herşeye ragmen bebişim çok iyiymiş 570 gr.24 cm olmuşuz.gelişimi çok iyiymiş hatta önde bile gidiyor dedii allahıma şükür. işte böyle arkadaşlarr. kimler var kimlerr yokk nasıl gidiyor hafta sonu.

merhabalarrr ben geldimm dra gittim çok erkenn ama sinir oldum geldim arkadaşlarr. sabahın erkeninden 6da kalktım gittim, sıra ögleye dogru geldi ve eşini alamıyoruz drun prensibi dediler üzüldüm sonra içeri girdigimde dr banada gösterir sandımm bana göstermedi söyledim üstüne birde azar işittim göreceksinde ne olacak anlıyacakmısın dedi. kadın dogum drları bile anlamıyor bana gönderiyor senmi anlayacaksın dedi ekranı birazda olsun görürken çevirdi hiç göremedimm. eve geldimm eşim çagırmadın beni neden dedi anlattım oda kızdı ve üzüldüü. herşeye ragmen bebişim çok iyiymiş 570 gr.24 cm olmuşuz.gelişimi çok iyiymiş hatta önde bile gidiyor dedii allahıma şükür. işte böyle arkadaşlarr. kimler var kimlerr yokk nasıl gidiyor hafta sonu.

Hoşgeldin canım..
En azından bebişinin sağlıklı olduğunu öğrenmişsin.maşallah bebişimize..
Ne dr lar var yaaaa.... :eek:klava: tam dayaklıklar..
bizlerin nasıl heyecanlı olduğunu bilmiyorlar sanki?? Hem nedemek eşin giremez..Sen bu çocuğu yanlız mı yaptın?? Eşinde her şeye ortak olacak görecek tabi.. :eek:klava: :mymeka: Kafalarına tokat istiyor bazı dr lardaa

kızlarrr takvimlerimizz gelmişş galibaa. evt cansuyumm yaa dayak istiyorlarr drlarr eşimide benide üzdülerr bugünn. jeyyar

aslıııı h.g.seni azarlayanı keşke sen de azarlasydın bn öyle yapıorum :)
iyiyim cansucummm sağoll evde temzlik var bende bir bakayım dedim sizeeeeee

Kızlar bişey sorucam ben oğluşumun hareketlerini özellikle otururken çok aşağıda hissediyorum.Sanki çıkıcakmış gibi baskı yapıyo ve bazende hafif hafif canımı yakıyor.Oturamıyorum kalkmak zorunda kalıyorum aniden.Sizede oluyormu böyle?

Hastanede banada öyle yapmışlardı,çok sertlerdi ağlayarak çıktım.Daha sonra ssk ile anlaşmalı bedava tıp merkezleri buldum ve çok ilgilendiler sağolsunlar.Bir kaç hafta sonrada özele başlamayı düşünüyorum.Bide 50 ytlye 4 boyutlu ultrason için bir yer buldum.Pazartesi akşam oraya gidicem inşallah.sırnaşık şey

Benim bebişin hareketleri hem altta hem de üstte oluyor...
Bazan kasıklarıma doğru vuruyor bazan de kaburgalarıma yakın bir yere...
Zıplıyor mu ne içeride.. :uhm::icecream:

Benim bebişin hareketleri hem altta hem de üstte oluyor...
Bazan kasıklarıma doğru vuruyor bazan de kaburgalarıma yakın bir yere...
Zıplıyor mu ne içeride.. :uhm::icecream:

Ayy canım dondurma istedi kız.Üşenmiycem hazırlanıp gidiyorum hemen:icecream::icecream:

X