2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

Arkadaşlar Biz Kizimizla 19. Haftadayiz Ilaç Olarak Sadece Demir Ilaci Kullaniyorum Siz Ne Kullaniyorsunuz?

maşallah cnm yolu yarıladın vallasengözlerimebaksanab
bende gunde ıkı sefer demır bır seferde vıtamın hapı kullanıyorum cnmŞeniz

sereeeeeeeeen dün akşam kociş benim göbişin resmini çekti bana yardım et de koyayım nasıl yapıcam hala bilmiyorummm tatlicadiarzu

sereeeeeeeeen dün akşam kociş benim göbişin resmini çekti bana yardım et de koyayım nasıl yapıcam hala bilmiyorummm tatlicadiarzu

ahanda buna tıkla şekerım gözata tıkla sonra oraya ekle resmi alltakı host it! var ona tıkla yuklesın baska sayfa acılınca en alttakı yazıyı kopyala yapıstırrrr okiişş

Evet Canimm Benimeşim Rahatsizladi Acile Götürdümm Iğnesini Vuruldu Annemlerde Kaldikk Bun Gün Burdayim Saat 16,00 Gibigelirimm

cansu canımm örülenler ve aldıkların nerdee canımm banada söylermisinn bende görmek istiyorumm.

hoşgeldinn aramızaa. ben 22+2 günlük hamileyim. ve şimdiye kadar sanırım 6,5 kilo aldımm bu ay hiç almamışım hatta bir kilo vermişsin dedi drumm bende çok aldım sanıyorudmm ama o kadar dert etme canım bebişlerimiz iyi olsunda.

Canım
http://www.kadinlarkulubu.com/guzel...e-neler-aldik-p2641583/index.html#post2641583

Burda artık buraya ekliyoruz aldıklarımızı

grnt018jq9.jpg

inşallah olmuşturrrrrrrrrrrrrrrrr

Ben Kahvalti Hazirlayacagimm Gelirim Yarim Saatteokiş... öptümmmmmmmmm Canlarim Bu Arada Yaptiklariniz çok Güzellllllllllllllllllllll
Sizi Seviyommmmmmm Bitanelerimmmmmm

Arkadaşlar Biz Kizimizla 19. Haftadayiz Ilaç Olarak Sadece Demir Ilaci Kullaniyorum Siz Ne Kullaniyorsunuz?

ben demir +multivitamin kullanıyordum o haftada ..demirim folik asitli olanalardan..şimdi 1-2 haftadır calcıum ve magnezyum alıyorum gün aşırı..ellerim uyuştuğu için..

X