2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kıslaaaaaaaaaaaarr merhaba...
herkesler iyidir umarım.mamy eşin gelmiş çok sevindim canım gözün aydın..

vallabenim oğluşumda ya uykucu yada inat ama babasına çekmiştir eğer inatsa.önceden elimi koyduğumda hareket etemzdi şimdi yine yapıyo ama babasına hiç tepki vermiyo.bide benim oğluşum su içtiğimde harketleniyor.

gül hayırlı haberlerle gel inşallah canım.bence oğlun olcak gibime geliyor.

ayşeyle konuşan arkadaşlar benden de sm söyleyin.

6128 tebrik ederim arkadaşım.allah tamamına erdirsin inşallah.

güldenm banada pahalı geldi biraz indirim yaptırabilrisem alıcam bakalım

gül gözün aydın kocanda geldi çok heycanlısındır şimdi.
banada oğlun olacak gibi geliyor :)

ayyy aynen canım yaaa
hala seyirmeler hafif kıpırtılar şeklinde ve düzensiz olarak hissediyorum ve bazen korkuyorum aslında
bu dönemlerinde düzenli olarak hareketlerini hissetmemiz gerekmiyormu ?

hayır canım bu haftalarda sürekli hissetmemek normalmiş ben kaan kocatepenin sıkı bir takipçisiyim hem sitesini devamlı okuyoum hemde programlarını dinliyorum onun dediğine göre ara ara hissedermişiz ve bu nedenle de sakın endişelenmeyin bugün hissetmedim acaba bişey mi oldu demeyin diyo ben normalde çok erken hissettim kız olmasına rağmen başlarda 2-3 günde bir falan hissediyodum şimdi ise neredeyse hergün hissediyorum ve hareketlerde zamanla güçleniyo

6128 canım hayırlı olsun prensesin geliyo demek çok sevindim kız nüfusuda artmaya başladı bu arada

endişe etme canım ben de 3 kilo aldım 22. haftadayız ablamda hamile o da 22 haftalık o 7 kilo almış ama herkesin bünyesine ve boyuna göre galiba ben minyonumdur herzaman boyumda kısa ama ablamın boyu uzun aldığı kilo da vucuduna göre normal.
5 kilo çok değil bence tam normal bende az mı aldım acaba diye endişeleniyorum
merhaba canım ben bişey soracaktım 22ci haftadayız yazmışın ama doğum zamanına baktım farklı sendemi yanlışlık var bendemi acaba ben 19cu haftadayım sevgiler

ya ben geliyorum herkes gidiyo... nerdesiniz kızlar yaaa....

bende tam çıkıyorum iyi akşamlar kızlar diyecektim yaww
kızma sakın canım iş çıkışım napim yarın görüşürüz tamam mıa.s.

kızımda size iyi akşamlar diyor sizleri öpüyoruz yarın görüşmek üzere inş bebişlere ve kendinize iyi bakın :teytey::teytey::teytey:

herkeslere iyi akşamlar, bebişler ve anneleri nasılsınız?
hava kapalı ondanmıdır nedir canım sıkılıyo

biz kızımla yemek yedik :teytey: bu arada kilo durumlarınız ve göbişleriniz ne durumda :dance:

benim göbiş az daha büyüdü teyzeleri artıkkk sanki içi su dolu balon gibi dokununca yumuşak hassas bir ten hissediyorum artıkk kioya gelinceeee ben 85 kg oldummm yani bayaaa aldımmm 6 kg kadar :eek:sırnaşık şey:roflol:

merhaba canım ben bişey soracaktım 22ci haftadayız yazmışın ama doğum zamanına baktım farklı sendemi yanlışlık var bendemi acaba ben 19cu haftadayım sevgiler

21. yazacağıma 22 yazmışım ben. benim takvimim yalnız diğer takvimler gibi değil takvimin altındaki yazı "doğumuma 18 hafta 4 gün var " anlamına geliyor yani kaç haftalık gebe olduğumu değil doğuma ne kadar kaldığını belirtiyor canım umarım açıklayabilmişimdir

MOMMY bence de erkek umarım öğrenmişindir ya ben şimdi bunu yazarken sen belkide çoktaaan cevabı yazmışındırrrr sırnaşık şey

ben iğnemi yapıp geleyimmmmm delik deşik oldu göbişim ve kollarım su içerken su fışkırcak heryerimden yawffffffffffffff sırnaşık şey sırnaşık şey

1 SWEET CURSE....... HALİME ............1981.............1 Eylül ERKEK
2 TUSEMG............................................ ...................1 Eylül ERKEK
3 ASLİİİ ......................ASLI ..................1976 ............2 Eylül ERKEK-OZAN EGE
4 MAVİLİ_06 ...............EMEL................ 1981 ............2 Eylül ERKEK
5 GÜLDENM ..............GÜLDEN............. 1980 ............3 Eylül ERKEK
6 B.TUGAN .................................................. .............3 Eylül ERKEK
7 EMELGÜZEL......................................... ................. 3 Eylül ERKEK
8 GLSM32 .................GÜLSÜM............. 1987 ............4 Eylül ERKEK

9 ÖZDECAN ...............DERYA ...............1979 ............5 Eylül KIZ
10 EYLÜL_ANNESİ .................................................. 10 Eylül KIZ

11 BEBEĞİM .................................................. .........11 Eylül CİNSİYET

12 MÜJDES ................MÜJDE ..............1983 ...........11 Eylül KIZ
13 SARIKANARYA .................................................. .11 Eylül KIZ

14 YENİYAŞAM......... ESRA ..................1981 ..........12 Eylül ERKEK
15 BİRES .................................................. ...............13 Eylül KIZ
16 DELİKIZ........................................... .................... 14 Eylül ERKEK
17 KUMRALIM.......... ZELİHA................. 1983 ...........15 Eylül ERKEK
18 SEL-İNN.............. MEHTAP............... 1980........... 15 Eylül ERKEK
19 SAYRA .................................................. ..............15 Eylül ERKEK

20 MOMMY ..............GÜL...................... 1981 ...........17 Eylül CİNSİYET

21 BRİDE ................SEDA ......................1980.......... 19 Eylül KIZ
22 6128.................. HATİCE.................... 1981.......... 19 Eylül KIZ

23 ARİAZONİ............ ELİF......................................... 19 Eylül ERKEK
24 CÜVCÜV............................................ .................. 20 Eylül ERKEK

25 ÖZNUR83 ..........ÖZNUR..................... 1983 ..........20 Eylül KIZ
26 HİLARYA........... CANSU..................... 1982.......... 21 Eylül ERKEK
27 MİNİKANNİŞ .......MERVE...................................... 21 Eylül CİNSİYET

28 WİSKİ.................. EBRU ......................1979......... 21 Eylül KIZ
29 İZMİRGÜZELİ22..................................... ................ 22 Eylül CİNSİYET

30 FREKANS........................................... .................. 23 Eylül KIZ
31 İLETİŞİM............. NAİME ......................1980......... 23 Eylül KIZ

32 GAMZELİ26 ........KÜBRA ......................................23 Eylül ERKEK
33 BETULYGT......... BETÜL...................... 1987......... 23 Eylül ERKEK

34 MDM34 .................................................. ...............23 Eylül KIZ
35 AYŞE&SERKAN .....AYŞENUR............. 1985 .........23 Eylül KIZ

36 SİYAH-BEYAZ .................................................. .....24 Eylül CİNSİYET

37 GUNDOGDUS....... SELMA............... 1977............. 24 Eylül KIZ- ŞEVVAL
38 ALİN ....................EMEL.................... 1981............ 24 Eylül ERKEK
39 HETCİK83.......................................... .....................24 Eylül KIZ
40 RABİYASIN........ RABİA .........................................24 Eylül K
IZ
41 PAPATYAM ......HİCRAN ..................1975 ..............25 Eylül CİNSİYET

42 ANESSA .................................................. .............26 Eylül KIZ

43 DREAM81....... GÜLŞAH.................. 1981 ..............27 Eylül ERKEK
44 SELİN JÜLYEN .................................................. ....27 Eylül CİNSİYET
45 KIVILCIM ............NİLAY ...................1982 ..............27 Eylül CİNSİYET

46 ANGELAY .......ÖZLEM .....................1978 .............28 Eylül ERKEK
47 AMONRA....... KÜBRA .....................1982.............. 28 Eylül CİNSİYET
48 SEDA67............................................ .................... 28 Eylül CİNSİYET

49 ŞEBEK............ NEVRUZ ...................1978 ............29 Eylül KIZ

50 SEREN .............SEREN ........................................29 Eylül ERKEK
51 MEHTEPELİF.... ELİF......................... 1978 ...........30 Eylül ERKEK

52 KÜÇÜK BALIK... BERİL...................... 1982
53 AİŞE ..................AYŞE...................... 1988

6128 senin prenses te eklendi canımm hayırlı olsun tekrar

Son düzenleme:
21. yazacağıma 22 yazmışım ben. benim takvimim yalnız diğer takvimler gibi değil takvimin altındaki yazı "doğumuma 18 hafta 4 gün var " anlamına geliyor yani kaç haftalık gebe olduğumu değil doğuma ne kadar kaldığını belirtiyor canım umarım açıklayabilmişimdir
hayır onu kastetmedim14 eylülde değilmi doğumun benimkide 19 eylül cinsiyet takviminde öyle yazıyo aramızda 5 gün var ondan dedim

heee anladım şimdi o ilk doktorun verdiği tarihti hemde onlar tahmini tarihler kesin d eğil şu an gittiğim dr doğum tarihi vermedi ama hafta olarak böyle söylüyor bilmiyorum artık bir kaç günden bişey olmaz canım

X