2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

kanlanma yüzünden rengi morarıyormuş canımm duymadınmı
ben eve gidince bir bakıcam:))))

duydumda şuan bızım ıcın erken degılmikii:uhm: nebılım en son ben dün bakmıştım bişey yoktu:roflol: neyse zamnala olur herhaldee:teytey:

ayşecim agrın olmadıgı surece ne sen nede eşin mahrum kalsın bence, doktoruma bir bşr sormustum agrı, kanama, zormala yoksa ilişkidede sorun yoksa bişey olmaz demişti biz rahatız yani şekercim :dance:

ayy kızlar oglusumun halası alt acma mınderını almııııışşş:teytey:
cok guzel diyo haftasonu getırecek bakın bu

Seren Kiz çokk Güzzellllllll Yaaaaaa Aman Bizim 2 Tane Görümce Bo.........tan Bi Işe Yaramazlar Hihhhhh

kıslaaaaaaaaaaaaaar
ne korkuyosunuz yaw ooooooooh kaç senedir dışarıda yaptırıyorum ben kompiliiiii :dance:
çok da temiz oluyorrr pamuk gibi:teytey::teytey:

merhaballarrr güzell annelerr bakıyorumm yine epeyce kaynatmışsınız oku oku bitiremiyorumm yaaa valla zamanımın çogu okumakla geçiyorr ne konuşmuşlarr ne eklemişlerr diyee mutlaka okumaya çalışıyorummm eee anlatınn bakalımm. kızlarr valla bende ilk başlarda agdacıya gidemem diye düşünmüştüm ama arkadaşlarında dedigi gibi zamanla alışıyorsunn.bir senedir gidiyorum ve çok rahatt hemde komple yaptırıyorumm bir seferdee ohhh çok rahat oluyor valla.

Ayşee kız ne tatlı canın varmııış....
Sen benim elime geçecen varya,yere yatırıp,bağırsan da çağırsan da alırım,:eek:
bak sonra ne kadar rahat olduğunu görünce her ay yaptırırsıııın...:roflol:
Ben kardeşlerimi yapardım,bağırta bağırta hem de abla dur derlerdi tamam
bekliyorum derdim sonra caaarrrtttt...:bbo:Bişeycik olmaz insan alışıyor hem
tüyler de azalıyor zamanla ala ala , bak bir dene sen,korkmaaaa...naniknanik

Eeeeeeee Kiz Napiyon En Normalde Makina Dimi
Ama Yavrum Bi Alişsan Valla Ebrunun Dediği Gibi
Pamuk Oluyo Pamuk Sonra Inasan Kendi Istiyo Valla
Tek Tükte çiksa Gidip Yaptirayim Diyooooo

Asliiiiiiiiiiiii Hoş Geldin Kizzzz Nerde Kaldinnn Bakemmmmm
Dur Ben Seni Msn Bi Dürtemmmmmmmm

ayşecimmm hiç korkmma kızz tırsmana gerek yokkk. gül canımm dün sana yazdımm ama sen kaybolmuştunn. okuldan gelince çok yorulmuyormusun dedimmm uyku düzeni nasıl.

Seren Kiz çokk Güzzellllllll Yaaaaaa Aman Bizim 2 Tane Görümce Bo.........tan Bi Işe Yaramazlar Hihhhhh

saol cnmmm a.s. aman senın gorumce oledır benım eltım her aılede cıkıyor işte butur seyler cnm bosveeerrrr takmicaksın bilee:dilcikar: ama gorumcem cok iidir cok sever bei , zaten hep banada der ben seni kardesim olarak goruyorum ama otekıni gelın olarak goruyorum diye:roflol: o yuzden her aılede muhakkak cıkıyo birileri triiiinss gider triiinnns geliiiirr :teytey:

güül valla bi kolundan sen bi kolundan ben tutımde şuna güzel bi ağda yapalım:roflol:
ayşee demin m
s gibi dedimde yemege benzettin jıletle agdanın farkını hiç gormedın kaliipaaaaa:roflol:
gülle birlikte sana gelelimde o farkı gosterelim şekerim:roflol::sm_cool:

kızlarrr biz gidiyoruz artıkk
bugün aşkımı beklemicez
kendimiz gidicez eve kızımla
onu bekleyince 8 e doğru evde oluyoruz:KK43:
birazcık erken gidelimde babamız gelene kadar dinlenelim

HADİİİ ÖPTÜM HEPİNİZİİİİ ŞEKERLERR

ayyyyyy canlar yaaaaa ben wc çıkamıyom yaaaaa gece hele su içiom wc gidiyom yataga yatıyomm
hopppppppp yine wc gitt gel yatt 1 saat uyu uyuma yineeee gece 5 - 6 kez kalkıom yaaa

lennnnnnnn ESRA EBRU ASLI SEREN VURUCAM SİZİİİİİİİİİİİİİİ
hıhhhhh
yazısınn bakalımm
bende azcıkk başka bi forma takılam bari :)

X