2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

GÜÜÜNAYYYDINNNNNNNNNNNNN GÜZEL ANNELERRRR

:teytey::teytey::teytey:a.s.:nazar:

:enbuyukkk:

GÜNAYDINNNN KIZLAR:.............

ya ben bu gün çok kötüyüm... herzamankinden daha da kötü bi ağrı var karın ve kasık bölgemde... nefes almamı bile zorlaştırıyo... sizce normal olabilir mi...

günaydın cnmmmmmm
istersen bi dr danış mama banada oluyo bağzen nefez
aldıkça birşeyler batıyo yanlarıma normaldir herhalde:uhm:

-aişe-
Canım sen bir kez daha tahmini doğum tarihini ve bebişinin cinsiyetini yazarsan hemen eklerim... liste bazen karışıyor böyle... :uhm:

ya ben bu gün çok kötüyüm... herzamankinden daha da kötü bi ağrı var karın ve kasık bölgemde... nefes almamı bile zorlaştırıyo... sizce normal olabilir mi...

günaydın canım.. bencede bir dr unu arayıp sor istersen için daha rahat olur..

günaydın herkesea.s.nasılsınız bakalım anneler?naıl geçiyor gününüz?ben kendimi çok yorgun hissediyorum bugün çok uykum var büroda kıvrılacak yer arıyorum resmen:roflol:şöyyyyyle evde olsam da doya doya uyusam sabah uykularına hasret kaldık walla :çok üzgünüm: bir an önce zaman geçse de izne çıksak sonra da bebişlerimiz gelse sonra beraber uyusak:dance: uyusak uyusak uyusakk.........

günaydın güzel annelerrrrrr

canımm bence de doktoruna bir telefonla sor istersen için rahatlar en azından
önemli birşey değildir büyük ihtimalle, rahim büyüyorya hergün doğaldır sanırım

CANIM BENCE NORMAL TELAŞ YAPMA ANLADIGIM KADARIYLA 5. AYDASIN E BEBİŞİN BÜYÜYOR KENDİNİ GÖSTERİYOR ANNECİĞİNİN KARNINA SIGMAK İÇİN ÇABA GÖSTERİYOR,ONCEDEN UFACIKTI OHH RAHATTI GÜN GEÇTİKÇE BÜYÜYOR VE SENİN KEMİKLERİNDE GELİŞİYOR CNM KASIK BOLGENDEDE AGRIN OLMASI NORMAL BENCE CUNKU YAVAS YAVAS KASIKTAKİ KEMİKLER BİRBİRİNDEN AYRILIYOR, BİZİ DOGUMA HAZIRLADIGI İÇİN HAFİF AGRILAR YAPABİLİR BENCE KORKULACAK BİŞEY DGL, AMA İSTERSEN Bİ DOKTORUNU ARAa.s.

Günaydınnnnnnn

kızlar dün aldığım ciciler... Bir de siyah hamiş taytı aldım..
:teytey:

Günaydınnnnnnn

AYYY ÇOK ŞIK CNM BAŞTAKİ KIRMIZI ELBISEYLE SONDAKİ BEYAZLI CICEKLI ELBISEYE BİTTİMMMM:teytey: MARKA VARMI YOKSA GORUDUGN MAGAZALARDANMI ALDIN KIS COK GUZELLER, BİRDE BENDE TAYT ISTIYORUM NORMAL TAYTMI ALDIN YOKSA GOBEK KISMI BOL OLANLARDANMI:uhm: FİYATLAR NASIL BUARADA

günaydııııııııııııııııııııııııııııııııııın güzel hamişleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
nasılsınız kızlarrrrrrr ,inşallah iyisinizdir ben de iyiyim dün kızımı gördüm karnımda patinaj yapıyodu sanırsam :dance::dance:
cansuuuuuu aldıklarına bayıldım güle güle kullannnnnnn eee çok gezen çok bilirrrrrrrmiş
cinsiyeti öğrenen herkese hayırlı olsun kardişleeeeeeeer
sedaaaaa üzüp durma kendini hele ağladım demişsin çok üzüldüm
herkese mutlu bir güüüüüüüüüüüüüün:teytey::teytey:

Ahhhhhh 1 Gün Daha Geçtiiiiiii Alllah şükür
Kizlar Kocişim Bugün Alanyaya Gidiyo Ve Yarin Akşama Gelecekk Ayy Onsuzz Yatamiyom Ben Yaaa..
Gece 2 Annemle Hastaneye Gittilerr Sira Alabilmek Için Ve Annemm 1, Sirayi Almişş.. Sabaha Karsi 5,30 Serkan Geldi Annem Hastanede Kaldi... Ayyyyy Valla Bir Dr Kalmiş Guatirla Ilgilenen Millet Geceden Gidiyo Adini Yazdiriyo Listeye.... Ayy Zor Valla Inşallah Annem Işini Halleder.

Günaydınnnnnnn

cnm hoş geldin cicilerin çok güzellermiş güle güle kullannnnnnn
bende aldımdün bisürü şeyler ama koyamıyorum sizlere gösteremiyorummmm
ama çok tatlılar vallahiiiiii.birde bende isitiyom bu hamile taytından nerden bulabiliriz acaba
ben bulamadım bir türlü tatlımmmmm.

canlarım şu resim konusunu bana bi anlatsanıza yaaaaa ekranıma nasıl aktarıcam
daha doğrusu nasıl yapıcam bilmiyorum.
başka bi önerisi olan varmı

X