2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

günaydın kızlar
bende çarşamba günü gidecektim dr.a ama pazar ve p.tesi sabahları fenalaştığım için dün acilen dr.a gittik.sabahları gözlerim kararıyo başım dönüyordu,midem bulanıyordu ve ateş basıyordu.dün işten izin alıp dr.a gittik.biraz sancılarımın olduğunu ve akıntımında olduğunu söyleyince dr. iyi olmadığını söyledi ve beni nst.ye bağladılar.bebeğimin hareketlerini hissettiğimde düğmeye bastım.ama kalbimin gürültüsünden hiçbişey hissetmiyorum ki sanki kalbim karnımda atıyor.o kadar korktum ki.neyse 10-15 dk.sonra tekmelemeye başladı.sonra dr.ultrasonda baktı.allahıma binlerce kez şükürler olsun ki hiçbişey çıkmadı.sadece bi magnezyum ilacı verdi.bu seni rahatlatır dedi.kan ve vitamine devam dedi.
veee sonraaa ismini ne düşünüyorsunuz dedi.bende cinsiyetini öğrenirsek eğer aklımızda isimler var dedik.benimde OĞLUŞUM oluyormuş.açmış bize bacaklarını pipisini de gösterdi.dr. %100 erkek dedi.aksini kimse iddia edemez dedi.273 gr ve 21 cm.miş.bu arada bende 2 kilo almışım.
darısı öğrenemeyenlerin başına inşallah.allah bizi onlardan ayırmasın.allah bebeklerimize uzun ömürler versin inşallah.

canım hem geçmişler olsun hem gözün aydın bak minik kuşun annesine cinsiyet göstermek için oyun oynamış herhaldesırnaşık şey hadi kendine iyi bak yeğenimizi rahat tut emiii oh maşallah bizim eylül annelerinde erkek bebiş istilası var

Canım günaydın nasılsın benimde aynı valla karnım geriliyo göbeğimin üstüne yatıyorum hemen ağrımaya başlıyo anlıyorum kendimi dönüyorum canım ayşecim ya senden bişey rica edicem ben siteye resim koyucam sizlere arkadaşa altın yastığı yaptık ama nasıl koyacağımı bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim canım öptm

amonracım aşağıya verdiğim siteyi tıkla bilgisayarında ki resmi gözat yazan yeri tıklayıp bul okeyle resim gözat kutucuğuna gelince altta host it yazan yeri tıkla sonra 5 tane kutucuk gelecek ekrana en alttaki kutucuktaki yazıyı kopyala ve mesaj yazarken kullandığımız sayfada üstte sarı zarf gibi olan resmi tıkla ordaki http yazısını sil yapıştır ok de ve mesajı göndere bas resmin sayfaya gelirrrr

Son düzenleme:
Oyyyyyyyyyy Eylülll Erkekleriiiiiiiiiii Geliyooooooo Alacaklar Kizlarimiziiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Geçmiş Olsun Arkadaşim Halimecimmmmmmmmmmmmmm[/QUOTE

sağol canım arkadaşım teşekkür ederim.ne kadar çok erkek var gerçekten.eee sizde naz yaparsınız artık.napalım artık bin kişi ister bi kişi alır kızlarınızı.allah onlara ömür versin de kız erkek farketmiyor hepimiz için.

canım hem geçmişler olsun hem gözün aydın bak minik kuşun annesine cinsiyet göstermek için oyun oynamış herhaldesırnaşık şey hadi kendine iyi bak yeğenimizi rahat tut emiii oh maşallah bizim eylül annelerinde erkek bebiş istilası var
sağol canım.haklısın galiba o da bizi özlemiş herhalde sabredemedi çarşambaya kadar.a.s
sende kendine ve bebişine iyi bak canım.

günaydın kızlar
bende çarşamba günü gidecektim dr.a ama pazar ve p.tesi sabahları fenalaştığım için dün acilen dr.a gittik.sabahları gözlerim kararıyo başım dönüyordu,midem bulanıyordu ve ateş basıyordu.dün işten izin alıp dr.a gittik.biraz sancılarımın olduğunu ve akıntımında olduğunu söyleyince dr. iyi olmadığını söyledi ve beni nst.ye bağladılar.bebeğimin hareketlerini hissettiğimde düğmeye bastım.ama kalbimin gürültüsünden hiçbişey hissetmiyorum ki sanki kalbim karnımda atıyor.o kadar korktum ki.neyse 10-15 dk.sonra tekmelemeye başladı.sonra dr.ultrasonda baktı.allahıma binlerce kez şükürler olsun ki hiçbişey çıkmadı.sadece bi magnezyum ilacı verdi.bu seni rahatlatır dedi.kan ve vitamine devam dedi.
veee sonraaa ismini ne düşünüyorsunuz dedi.bende cinsiyetini öğrenirsek eğer aklımızda isimler var dedik.benimde OĞLUŞUM oluyormuş.açmış bize bacaklarını pipisini de gösterdi.dr. %100 erkek dedi.aksini kimse iddia edemez dedi.273 gr ve 21 cm.miş.bu arada bende 2 kilo almışım.
darısı öğrenemeyenlerin başına inşallah.allah bizi onlardan ayırmasın.allah bebeklerimize uzun ömürler versin inşallah.

canımm büyük korku yaşamışsın ama Allaha şükür iyisiniz işte..
vee oğluşunuda görmüş olmuşsunn:)))
çok sevindim canımmm
Allahım sağlıkla tamamına erdirsin iyişallahhh

sağol canım.haklısın galiba o da bizi özlemiş herhalde sabredemedi çarşambaya kadar.a.s
sende kendine ve bebişine iyi bak canım.

cnm yaaa geçmiş olsunnn .dediğin gibi
bebişin çok özlemiş seni herhalde annesi:emir_bebek:
aman kızlar biraz daha dikkart edelim kendimize ben duyunca çok
üzülüyorum bol bol balık ve sü tüketin eylül annişleria.s.

1-PAPATYAM-Hicran-17/01/1975
2-Asliii - Aslı 13/08/1976
3-gundogdus - selma - 1977
4-Şebek - Nevruz - 11/06/1978
5-mehtapelif- Elif 1978
6-wiski - Ebru - 1979
7-iletişim - naime 22/09/1980
8-Bride - Seda-1980
9-güldenm - gülden-1980
10-sel-inn-mehtap-1980
11-alin-emel-10.03.1981
12-Dream81 - Gülşah - 1981
13-Mommy--Gül---1981
14-2861: Hatice/25.04.1981
15-Küçük balık-Beril-11.11.1982
16-hilarya - Cansu - 02/02/1982
17-amonra -Kübra- 1982
18-Kıvılcımm - Nilay - 1982
19-Kumralim - Zeliha - 08/09/1983
20-öznur83-Öznur 1983
21-Ayse&serkan - Ayşenur 15/08/1985
22-glsm32- gülsüm- 09,11,1987
23-aişe-ayşe-15.10.1988
24-Minnik Anniş- Merve
25-Gamzeli- Kübra
26-Yeni Yaşam - Esra/06.12.1981
27-ariazoni - Elif
28-seren - Seren
29-Rabiyasin-rabia
30-mujdes-Müjde-16.01.1983
31-sweet curse-Halime/1981

31 kişi olmuşuz maşallah eylülde hergüne bir bebek düşüyor bana daha fazla gibi geliyordu ama isim yazmayan varmı kızlarrr

dsc00237cu0.jpg

Papatyam teşekkür ederim bakalım inşallah yapabilmişimdir arkadaşa altın yastığı yapmıştık onu payaşmak istedim eylül anneleriyle umarım olmuştur canm

günaydın kızlar

Hayırlısı olsun canım.... bir erkek daha eklendi listemize... :teytey:

Bu arada fena korkutmuş oğlun seni... Aman maşallah bişi çıkmamış.. Allah nazarlardan saklasın hepimizi.. :nazar:

Kızlar yaptığım yastığı ekleyebildim nihayet arkadaşın 4 hafta sonra doğumu var ona hediye olarak altın yastığı yaptım aldığı beşiğe falan çok güzel oldu umarım beğenirsiniz

dsc00237cu0.jpg

Papatyam teşekkür ederim bakalım inşallah yapabilmişimdir arkadaşa altın yastığı yapmıştık onu payaşmak istedim eylül anneleriyle umarım olmuştur canm

çok güzel olmuş valla kaça maloldu sana bende yapayım yaaaa 50 ytl den satılıyor mağzalarda kendi emeğinle yapmak daha zevkli ve hoşş yanii

Kızlar yaptığım yastığı ekleyebildim nihayet arkadaşın 4 hafta sonra doğumu var ona hediye olarak altın yastığı yaptım aldığı beşiğe falan çok güzel oldu umarım beğenirsiniz

çok güzell canım... ellerine sağlık....
İyi günlerde kullansın arkadaşın da inşşş.... bol boll altın takılsın yastığa inşşş
:dance:

cansuu canımm su listemizi bi koy bakalım kaç kız kaç erkek var dünde 1 2 arkadaş katıldı aramıza haberin olsunnnnnnnnnn

Yapmış olduğum bu altın yastığı taş çatlasın 15 milyona çıkmıştır çokbasit kumaş pazarından saten kumaş aldım tuhafiyeden kenarındaki fırfır hazır satılıyo boncuk işlemeli onu aldım sonra nazan boncuğu kurdele falan onlar zaten ucuz 2 milyonada hazır yastıklar satılıyo kumaşı diktim onu koydum içine tamam ya ben böyle incik boncuklarla uğraşmayı seviyorum hoşuma gidiyor bebişimin cinsiyeti belli olsun benimkinede yapıcam ozaman onuda eklerim siteye

Yapmış olduğum bu altın yastığı taş çatlasın 15 milyona çıkmıştır çokbasit kumaş pazarından saten kumaş aldım tuhafiyeden kenarındaki fırfır hazır satılıyo boncuk işlemeli onu aldım sonra nazan boncuğu kurdele falan onlar zaten ucuz 2 milyonada hazır yastıklar satılıyo kumaşı diktim onu koydum içine tamam ya ben böyle incik boncuklarla uğraşmayı seviyorum hoşuma gidiyor bebişimin cinsiyeti belli olsun benimkinede yapıcam ozaman onuda eklerim siteye

marifetli anne seniii:))
ellerine sağlık güzelim çok güzel olmuşşş cidden

sweet curse........... 1 Eylül.................ERKEK
asliiii......................2 Eylül.................ERKEK
Mavili_06................2 Eylül.................ERKEK
Güldenm.................3 Eylül................Cinsiyet
emelgüzel...............3 Eylül................ERKEK
glsm32...................4 Eylül.................Cinsiyet
eylül_annesi............10 Eylül..............KIZ
Bebeğim.................11 Eylül..............Cinsiyet
müjdes...................11 Eylül...............KIZ
sarikanarya.............11 Eylül................KIZ
Yeniyaşam..............12 Eylül..............ERKEK
Bires..................... 13 Eylül.............. KIZ
Delikız....................14 Eylül..............ERKEK
Kumralim................15 Eylül..............ERKEK
Sel-inn....................15 Eylül.............ERKEK
Mommy...................17 Eylül.............Cinsiyet
Bride..................... 19 Eylül..............KIZ
6128......................19 Eylül..............Cinsiyet
Ariazoni...................19 Eylül.............ERKEK
cüvcüv.....................20 Eylül..............Cinsiyet
Öznur83..................20 Eylül...............KIZ
hilarya.................... 21 Eylül..............ERKEK
Minikanniş..............21 Eylül..............Cinsiyet
Wiski.....................21 Eylül..............Cinsiyet
İzmirgüzeli22...........22 Eylül..............Cinsiyet
Frekans...................23 Eylül..............Cinsiyet
İletişim....................23 Eylül..............Cinsiyet
gamzeli26................23 Eylül..............Cinsiyet
betulygt...................23 Eylül..............Cinsiyet
ayşe&serkan...........24 Eylül..............KIZ
Siyah-beyaz............24 Eylül..............Cinsiyet
Gundogdus............. 24 Eylül..............Cinsiyet
alin.........................24 Eylül...............Cinsiyet
Hetcik83.................24 Eylül...............Cinsiyet
rabiyasin.................24 Eylül...............KIZ
Papatyam............... 25 Eylül..............Cinsiyet
Anessa....................26 Eylül..............Cinsiyet
Dream81................ 27 Eylül..............Cinsiyet
Selin jülyen.............27 Eylül..............Cinsiyet
Kıvılcımm................27 Eylül...............Cinsiyet
Angelay................. 28 Eylül..............Cinsiyet
Amonra..................28 Eylül..............Cinsiyet
Seda67..................28 Eylül...............Cinsiyet
Sebek................... 29 Eylül.............. KIZ
Seren_...................29 Eylül..............ERKEK
Mehtapelif.............. 30 Eylül..............ERKEK

OOO maşallahh erkek ayı oldu eylül....
:nazar:

Son düzenleme:
betulygt´isimli üyeden Alıntı
merhaba eylül anneleri.. bu baslıgı daha yeni gördüm maleseff.. bende kısmetse eylül annesi olucam tahmini doğumum 23-24 eylül gibi.. ama henüz bebişimin cinsiyetini bilmiyorum bu ayın 28 inde detaylı ultrason için doktora gıdıcem ancak o zaman öğrenicem o zamana kadar merakla gun sayıyorum

arkadaşta yeni cansucummmmmmm

X