2008 Eylülde Anne Olacaklar/arşiv

PAPATYAM

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
16.550
14.899
:emir_bebek::emir_bebek:SELAM KISLARRRR EVET BAŞLIKTANDA OKUDUĞUNUZ GİBİ EYLÜLDE ANNE OLACAKLARIN BURADA BULUŞMASINI İSTİYORUMMM BİRBİRİMİZE GELİŞMELERİMİZİ YAPILAN TESTLERİ HİSSETTİKLERİMİZİ TÜM GELİŞMELERİ ANLATALIMMM OKKKK BEN 25 EYLÜLDE ANNE OLACAĞIM İNŞALLAH ŞUAN CLEXANE-CRİNONE JEL-FOLBİOL VE BEBE ASPİRİNİ KULLANIYORUM DAHA ÖNCE 3 DÜŞÜK YAPTIĞIM İÇİN BU İLAÇLAR VERİLDİ 8 ŞUBATTA ALLAHIN İZNİ İLE BEBEĞİMİN KALP ATIŞINI DUYACAĞIM İNŞALLAHHHH :emir_bebek::emir_bebek:

Son düzenleme:
merhaba . Hayırlı Olsun Arkadaşım. Bende Eylülde anne olacağım inşaallah. Ben daha doktora gitmedim. Pazartesi gideceğim. Çok heycanlıyım.

merhaba . Hayırlı Olsun Arkadaşım. Bende Eylülde anne olacağım inşaallah. Ben daha doktora gitmedim. Pazartesi gideceğim. Çok heycanlıyım.

hadi hayırlısı bakalım allahın izni ile gelişmelerimizi buradan paylaşırız inşallah

slm kızlar bende eylül annesiyim.muhtemel dogum tarihim 12 eylül.daha önce aralık ayında hamile kalanlar topic olarak cok seyler paylastık ama maalesef yanlış yerde diye kapatıldık.neyseee yeni mekanımızda güzel paylasımlar bizimle olsun.görüşmek üzere

Merhaba kızlar bende eylül annesi olacağım allah kısmet ederse...
Doktorumun söylediğne göre tahmini doğum tarihim en geç 21 eylül
Geçen hafta kesemizi gördük.Bu 1 Şubatta da allah ın izniyle kalp atışlarımızı duyacağız.. :nazar::nazar:

Allah hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin.Sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallahh
:nazar:a.s.

merhaba arkadaşlar bende 15-20 eylül arası anne olacağım işallah fakat şuan bir problem yaşamaktayım ve bu beni çok korkutuyo.kendim gibi hamileliğimde çok karışık :çok üzgünüm:daha geçen hafta doktora gittim ve bana 4 haftalık hamile olduğumu söylediler 4 gün önce gittiğimde ise 6 haftalık olduğunu söylüyolar artık ne yapacağımı şaşırdım ultrasyonda üstten bakıyor doktor keseyi görüyo bebeği göremiyor alttan baktığında ise kalp atışına kadar hepsi gözüküyor bu arada benimkinin kalp atışları başlamış kalp atışları 6 -6 buçuk hatfayken başlıyormuş.ne yapmalıyım sizce benim bebek anası gibi şakacı yada beni uğraştıracak galiba.bide en kötüsü 3 gündür kanamam var doktor düşük tehlikeside olabilir diye dinlenmemi istedi.ve düşük önleyici ilaçlar verdi.ALLAH tan bugün kanamam durduda bir rahat nefes aldım .unutmayın annişler aşırı ağrılarınız varise bu düşük tehlikesiymiş.bele ve kasıklara vuruyormuş yerinde duramıyormuşsunuz bu şikayetleriniz varsa hiç beklemeden doktora gidin..daha ilk günümden sizlere çok yazdım galiba:teytey:

Merhaba arkadaşlar, bende eylül ayında bebeğine kavuşmayı bekleyen bir anne adayıyım. Bebeğimin muhtemel doğum tarihi 29 eylül. Dün doktora gittik, doktor herşeyin yolunda olduğunu söyledi ama her ihtimale karşı düşük olasılığını önlemek için proluton depot 500mg. iğne (3 adet) kullanmamı istedi. megadyn pronatal,gyno ferro sanol ilaçlarını vitamin ve demir desteği için kullanıyorum. 8 şubatta kalp atışlarını duyacağız inşallah. Allah hepimizin gebeliğini hayırlısıyla tamamına erdirsin.

Merhaba kızlar bende 6 haftalık tüp bebek hamilesiyim..Geçen cumartesi gebelik kesesi görüldü vajinal ultrasonda bir hafta sonrada kalp atışları görülür dedi doktor....Çok heyecanlı vede endişeliyim kalp atışları görülmezse diye korkuyorum....Sonuna kadar gidebilirsem rabbim o günleri gösterirse doğumum 21 eylül....

merhaba arkadaşlar bende 15-20 eylül arası anne olacağım işallah fakat şuan bir problem yaşamaktayım ve bu beni çok korkutuyo.kendim gibi hamileliğimde çok karışık :çok üzgünüm:daha geçen hafta doktora gittim ve bana 4 haftalık hamile olduğumu söylediler 4 gün önce gittiğimde ise 6 haftalık olduğunu söylüyolar artık ne yapacağımı şaşırdım ultrasyonda üstten bakıyor doktor keseyi görüyo bebeği göremiyor alttan baktığında ise kalp atışına kadar hepsi gözüküyor bu arada benimkinin kalp atışları başlamış kalp atışları 6 -6 buçuk hatfayken başlıyormuş.ne yapmalıyım sizce benim bebek anası gibi şakacı yada beni uğraştıracak galiba.bide en kötüsü 3 gündür kanamam var doktor düşük tehlikeside olabilir diye dinlenmemi istedi.ve düşük önleyici ilaçlar verdi.ALLAH tan bugün kanamam durduda bir rahat nefes aldım .unutmayın annişler aşırı ağrılarınız varise bu düşük tehlikesiymiş.bele ve kasıklara vuruyormuş yerinde duramıyormuşsunuz bu şikayetleriniz varsa hiç beklemeden doktora gidin..daha ilk günümden sizlere çok yazdım galiba:teytey:

canım sıkma canını bak kalp atışları duyuluyormuş işte allah sağlık versin bebişinede sanada kanaman da durmuş bazı hamşleliklerde olurmuş kanama benim kızkardeşimde 6 aya kadar oldu az az ama çok şükür bebeği yaşıyor allah hepimizin bebeğine sağlık versin kucağımıza almayı ve büyütmeyi nasip etsin

Merhaba kızlar bende 6 haftalık tüp bebek hamilesiyim..Geçen cumartesi gebelik kesesi görüldü vajinal ultrasonda bir hafta sonrada kalp atışları görülür dedi doktor....Çok heyecanlı vede endişeliyim kalp atışları görülmezse diye korkuyorum....Sonuna kadar gidebilirsem rabbim o günleri gösterirse doğumum 21 eylül....

değerli bebekmiş seninkide bak yaşaıyor annesi üzülme bende aşılama ile hamiş kaldım çok şükür benimde ultrasonda görüldü 8 şubatta da kal atışlarını duyacağım inşallah allahın izni ile sanada iyi şanslar

Merhaba kızlar bende eylül annesi olacağım allah kısmet ederse...
Doktorumun söylediğne göre tahmini doğum tarihim en geç 21 eylül
Geçen hafta kesemizi gördük.Bu 1 Şubatta da allah ın izniyle kalp atışlarımızı duyacağız.. :nazar::nazar:

Allah hepimize sağlıklı bir hamilelik nasip etsin.Sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alalım inşallahh
:nazar:a.s.

ooooh ohhhh negüsel görmüşsün bebeğini sağlıkla inşallah kalp atışlarınıda duyarsın canımmm

hicran tebriler arkadaşımm bende 26 ocakta gittim dr allaha şükürler olsun bebeğin kesesini gördük. 5+7 günlük olduk bugün allah izin ederse 9 şubattada bebeğin kalp atışlarını duymaya gideceğiz hayırlısıyla.. allahım herkese gönlüne göre versinn kimseyi yavrusundan ayırmasın.....aminnnnnnnnnnnnnnn

hicran tebriler arkadaşımm bende 26 ocakta gittim dr allaha şükürler olsun bebeğin kesesini gördük. 5+7 günlük olduk bugün allah izin ederse 9 şubattada bebeğin kalp atışlarını duymaya gideceğiz hayırlısıyla.. allahım herkese gönlüne göre versinn kimseyi yavrusundan ayırmasın.....aminnnnnnnnnnnnnnn

hoşgeldin canım bende seni çağırmak için mesj atacaktım şimdiii.hadi bakalım hayırlısı bazılarının kalp atışları 6 haftalıkken belli olmuş yaaa ne güsellll ee bizim bebekler tambel anacımmmm :roflol:

valla kızzzz amann hayırlısı artıkk yeterki sağlıklı olsunlardaa varsın tembel olsunlar demii....

Merhaba Arkadaşlar;
Bende 5 Hafta 5 Günlük Hamileyim. 26 Ocakta Dr. Gittik Gebelik Kesesini Gördüm O Kadar Heyecenlandim Ki Inşallah 16 şubatta Kalp Atişlarini Dinleyecez Inşallah.
Benim Biraz Karin Ağrilarim Oluyor Dr. Idrar Tahlili Yapti Ve çok Az Intihap Olduğunu Ve Bolca Su Içmemi Söyledi. Sizdede Karin Ağrisi Ve Kasik Ağrisi Oluyormu Arkadarlar? Bu Arada Bizim Bebişimiz 24 Eylülde Inşallah Dünyaya Gelecek :)))) Inşallah Sağlik Olur Bütün Bebişler

BENDE 24 EYLÜL 2008 DE BEBİĞİMİ DÜNYAYA GETİRECEM İNŞALLAH. ŞU ANDA 5 HAFTALIK 5 GÜNLÜK :)))) 26 OCAKTA GEBELİK KESESİNİ GÖRDÜK O KADAR HEYECANLANDIRDIKİ BİZİ :dance: 16 ŞUBATTA KALP ATIŞLARINI DİNLEYECEZ BİBİŞİMİZİN İNŞALLAH.
BENİM KARNIMDA VE KASIKLARIMDA AĞRILAR VAR BİRAZ. DR. İDRAR TAHLİLİ YAPTIĞINDA ÇOK AZ İNTİHAP OLDUĞUNU VE BOL BOL SU İÇMEMİ İSTEDİ.
SİZDE KARIN AĞRISI VARMI ARKADAŞLAR?
İNŞALLAH BÜTÜN BEBEKLER SAĞLIKLI DÜNYAYA GELİR :nazar:

Merhaba Arkadaşlar;
Bende 5 Hafta 5 Günlük Hamileyim. 26 Ocakta Dr. Gittik Gebelik Kesesini Gördüm O Kadar Heyecenlandim Ki Inşallah 16 şubatta Kalp Atişlarini Dinleyecez Inşallah.
Benim Biraz Karin Ağrilarim Oluyor Dr. Idrar Tahlili Yapti Ve çok Az Intihap Olduğunu Ve Bolca Su Içmemi Söyledi. Sizdede Karin Ağrisi Ve Kasik Ağrisi Oluyormu Arkadarlar? Bu Arada Bizim Bebişimiz 24 Eylülde Inşallah Dünyaya Gelecek :)))) Inşallah Sağlik Olur Bütün Bebişler

canım benöide 5 hafta 1 günlük allah tamamına erdirsin inşallahhhhhh bende de arada bir kasık ağrısı oluyor doktorum normal dediii ama beni ençok bel ağrısı rahatsız ediyor gelip gelip giden bir sancı var bazzen çok rahatsız edici bazen hafif geiyor ama bebeğim iyi olsunda ben dayanırım herşeye tedirgin oluyom sadece şikayet değil yanii

kıslar hamişlikler normalmi değilmi benimki aşılamayla oldu yazılarınıza eklerseniz sevinirim böylece bilgimizde olur kimin normal kimin tüp aşılama olduğundan değilmiii..

selam bende eylül annesi olacağım nasip olursa. 26 ocakta kesemizi gördük. 9 şubatta kalp atışlarını görmeye gidicez. SAT ' a göre 23 eylülde doğum. Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin.

X