2008 bebişleri anneyemi benziyor yoksa babayamı?...

benziin işte olim lülülülülülü
benim herüf doğan görünümlü şahin kaydirigubbakcemile3

ay dur gaza geldim bende bebeklik fotomu koyicimmmmkaydirigubbakcemile3

:1shok: hakkat dahada benzedi şindik :lepi:

benziin işte olim lülülülülülü
benim herüf doğan görünümlü şahin kaydirigubbakcemile3

:1shok: hakkat dahada benzedi şindik :lepi:

alllah cezanı vermesin milayiimmmm :roflol::roflol: şş benzii dimi len, bundan kelli kendi bebeklik fotomlan dolaşcem anasını satimmmm :roflol::roflol:

bebeklik fotosu ? hani nerde nerdeeee delikafadulden len iki dakka kuaföre gittim yine neler kaynatmışınız heee :1no2:

celenimmmm ben de seni çok sevdiğim için takıldım kız delikafadulden biblo gibisin maşallah

çelen walla hık demiş burnundan düşmüş senin kız aynı sen..eh babayada birazcık benzio ama babası ya hani ondan yane...sengözlerimebaksanab

iboooşş ben sana demedimmi sana benzio die..:jeyyar:

bebeklik fotosu ? hani nerde nerdeeee delikafadulden len iki dakka kuaföre gittim yine neler kaynatmışınız heee :1no2:

celenimmmm ben de seni çok sevdiğim için takıldım kız delikafadulden biblo gibisin maşallah

ay tutamiycim kendimi gülüyom :roflol::roflol::roflol:

efekkan daha çok babasına benziiiii

cemre tabiiki babasının kopyasııı :dilcikar: hiç heveslenme celencimmm :dilcikar:

yusuf eymen daha çok babasına benzemekle birlikte ağzı burnu anasına benziyiii.. ama yüz şekli, saçı aynı babaaa

anaaaaaaaa
burda karılar foto show yapıyolarmış da haberim yokmuş

1) gamzecim efe kaanın bakışlar baba olmakla birlikte genelde seni daha çok andırıyoo
2) terkenin oğluşun terkenle alakası yok babaya benzemese hastanede karışmış olabilüü dicem
3) iboşun paşası tabiki babası
4) cemrede tamamen anası ...

alın len bu da bizim çekirdek ailesi.valla kimse bana benzetmiyo ama bi bakın bakalım
bu arada efenin baboşunu gördüm.terkeninkini hala görmedim

1-gamze oğluşunun gülüşü aynı sen,kaş yapısı babaya benziyo.çok tatlısınız ana oğul maşallah
2-terken babasının kopyası.çok tatlı,sende çok hoşsun bu arada
3-iboşum ben ikinizede benzeyen yanlarını gördüm tatlım.sizinki ortaya karışık olmuşcokacimcoookmaşallah çok tatlısınızkız iboş sen celenin eltisine değil benim lise arkadaşıma benziyosun bi keree:lepi:
4-cemre tıpkı annesi..güzel ve sevimli sengözlerimebaksanab
5-eylülde hem anne hem baba gibi sanki..ben göz kısmını sana daha çok benzettim tatlım..maşallah çok tatlısınız sizde

bende bi ara koyiim foto.güzel bi topic olmuşyerimseniben

eylülü anasına benzettim ben çok tatlısınız maşallah
ibolya len bebeklik bakışın hiç değişmemiş he aynı sanki şimdiki ibolyayaı kundağa koymuşlarrrkaydirigubbakcemile3

saol teyzesi ewet aynı ben oğlum:lepi::lepi:

senide beklioz hadi bakalım...:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…