2008 bebeklerinin doğumgünü hazırlıkları...

ayşegül papyon çok yakışır eminim doğaça bencede mutlaka takmalısın canım
biz kız olduğumuz için gelinlik giydik biraz havalı olsun istedim
sizde damat olun bakalımda yakışıklılığınız daha çok ortaya çıksın demi

takalım bakalım sevda teyzesi sizin gibi zaten alternatifimiz aksesuramız yok malesef sırf bu sebeple bi kız doğurup o şerefede ermek istiyorum yavvvvvvv ha bide her prensese bi prenste gerekli tabi dimi ama

Ayşegül önceki sayfalarda liste yapmıştım tatlım d.günü şarkı listesi oradan bak bakarsın canım...
Güzel canım indirdim o şarkıyı çok güzel büyük ihtimal o ve candan erçetin melek karışımı bişey olcak
takalım bakalım sevda teyzesi sizin gibi zaten alternatifimiz aksesuramız yok malesef sırf bu sebeple bi kız doğurup o şerefede ermek istiyorum yavvvvvvv ha bide her prensese bi prenste gerekli tabi dimi ama

Bende imzamı atıyorummmm,bi kız da buraya alalım kaydirigubbakcemile3

ben de ikinciyi erkek istiyorum ama sağlıklı olsun yeter kız da olsa çok sevinirim..rüyaya arkadaş olur hem gerçekten de kız kıyafetleri çok var ve çok güzeller hepsiii:)))

deryacım e bebegım e e ee dıyede var kayahanın

mınık mınık kolları duşmuş ıkı yanına
dalmış pembe duşlere dunyalardan habersız..
gunlerın getırdıgı mutluluk olsun sana
sevdıgın ve sevıldıgın bır dunyaya doy bebegım
gunun gunden guzel olsun..

O da olabilir Denizcim zaten tek parça yetmiycek slayta malüm resimler çok,seçmek zor,özellikle gelecek misafirlerle olan resimleri de ekledim.. Hem kayahandan 2 ninni gibi olabilir,herkesi uyuturuz artık :)
Bugün babamız daha büyük konfetilerden almış benim sipariş üzerine,bir de kanepeler için falan kürdanlar oluyor ya onlardan alacağım geçen görmüştüm almamıştım..

Ve sanırım bizim pastamızda değişiklik olacak yani ufak da olsa resim olsun istiyordum ama ben o kadar çok şey istiyorum ki pastada bi ben yokum o yüzden resimi çıkardım (aldığım o küçük pasta biblosu,o resmin eklediğim fişekli mum,1 yaş mumu ve pasta üzerinde disney kahramanları..) hepsi çok gelecek ya bakalım..

canım bende başta kalabalık olursa diye düşündüm ama güzel oldu biizmki hem gördün resimi vardı hemde bebek oyuncakalrı hepsini topladım 1mumu vardı 2 tane fişek doğum günü maytabı şemsiye felan vardı ama kalabalık olacak diye onları koymadım artık ... ama biizm pastamız 60 kişilkti baya bi büyüktü...istediğim herşeyi koyabildim üzerine...sen yinede küçükse bir bak bakalım nasıl olacak ona göre koy ,yada bazılarını koyma vereliniortak...

eeeeeeeeee kızlar hazırlıklar bitti heralde
kimse yazmamış
biz atlattık bakalım darısı başınazaa

Ev temizliyorum en büyük hazırlık bu olsa gerek Bir de magnetlerimiz kargodaymış onlar gelecek bugün yarın nasıl olnmuş çok merak ettim.
Pasta börek araştırması yapıyorum..

bendedetemizlik var çok gerginim valla şu temizlik bi büyüdü ki gözümde annemde oyalayamıyo eceyi hep üstümde gardrobu bir iki paspas yıkııcam bugün yarında halıları göndercez yıkatmaya
süslemeleri haftaiçi işyerinde halledicem zaten süt iznimde bitiyo 6 da gelcem artık eve orda vakit geçmez onları hallederim
müzik listesi kafamda oluştu biraraya getirme iş eşime ait
pasta 2 pasta arasındayız hangisini yapabiliriz derlerse onu vercez
menüm hazır
ecenin kıyafeti hazır ayakkabı çorap saç bandı alıcam bugün
masa örtüsü peçete alıcam
balon harf vsleri alıcam
davetiye hazır haftaiçi onları mail atıcam bu kadar
offffffff biraz dinlenip alışverişe çıkayım en iyisi

ooo arda bey çok şanslı
en son doğum günü bizim sanırım..
her partiden alınanlardan,yapılan pastalardan notlar alıyorum..inşallah oğluşumum birinci yaşını gönlüme göre kutlayabilirim...
sevda basettiğin şapkalr ve düdükleri nerden bulabilirim

Bugün bizde son eksikleri aldık şapka,bardak,dilli düdük,renkli balon,palyaçolu kanepe kürdanı vs... bizim kıyafetimiz spor olduğu için papyondan vazgeçtim.. pastayı çok merak ediyorum nasıl olcak becerebilirlermi acep?

ben de en çok pastasını merak ediyodum oğlumun.becerebilecekler mi diye.1 şeklindeydi bizimki.eşim pastayı almaya gittiğinde bakmışki süslemeleri pembe yapmışlar hep.küçük küçük yıldızlar vardı onlar falan hep pembe.deli oldum sanki kız çocuğu.bi de üzerinde de yazıyo adı,furkan diye.bi bakın dimi bu çocuk erkek mavi olur diye düşünün dimi.kafasızlar işte.özellikle de belirttik mavi olacak diye.not aldılar bi de.çok sinir oldum.eşim değişttirmiş orda üzerindekileri süsleri falan.biraz uyduruk oldu çok sinir oldum.neyse öyle böyle idare ettik.ama bi daha o pastaneyle hiç işim olmaz benim...

menulerıde ne olucak sızın .. yada neler oldu kızlar
dogum gunlerı gecen arkadaslar bı yazında bende ona gore bır fıkır edıneyım kafamdakılerden harıc

denizcim ben yazmıştım ama senin için yinede yazayım
ben biliyosun benim ve eşimin ailesini yemeğe aldım iki aile hep birlikte yemek yedik
sonrası herkesin tok olucağını düşündüğüm için sigara böreği şeklinde ama fırında börek yaptım
bide görümcemin yaprak sarması meşhurdur oda onu getirdi
bizim bu kadardı
tahmin ettiğim gibi yenilmedi tabi

ah pasta çok sorun oluyo bizimkinide tam istediğim gibi yapamamışlardı sinir olmuştum...
menümüzdede yaprak sarma, kısır,börek,tramisu,bonibonlu kurabiye,patates püresinen civcivler
bunlar vardı

bende

patates salatası (cok guzel yapıyorum dıye bunu ben yapıcam)
kakaolu ve sade karışık kek , poğaça (kayınvalıdem yapıcak)
zeytınyaglı yaprak sarma (eşimin teyzeleri getiricekler)
meyvelerı kucuk kucuk kurdanlara gecırıcem cocuklar ıcın bızde yerız tabı ama cocukların cok ılgısını cekıyor boyle renklı seyler

e pastamızzz ınşallah guzel olur korkmaya başladım bu konuda..... (sızden duyduklarımdan sonra)
ıçecekler
bırde uzun susamlı çubuklardan alıcam..

ben cok yoruldum kızlar cok cok cesıt yapamıcam .. ztn bunlar ancak tabaklara sıgıcaktır
daha oncekı okumalarımda mevlutlerımde hep cok cok yaptım zıyan oldu artıyor ve bızde kac gun aynı seylerı yemek zorunda kalıyoruz o yuzden cok ceşıde gerek yok ..

nası bu menu sızce ?

temızlık benımahfettı keşke bırını tutsaydım ama bu konuda bı temızlık yapamadı dıye konuşulmak ıstemem o yuzdn kendım yaptım
banyo kaldı (bıtmıyorkı anacım)

bizim menümüzde marmelatlı kurabiye,çikolatalı toplar,poğaça,börek,yaprak sarma,rulo patates salatası vardı.bi de pasta var tabii.baya arttı yaptıklarımızdan.artanların çoğunu dağıttım ben de evde dursa gidip gelip yicem kendimi biliyorum.ee tabi kilolar da var.o yüzden verdim gitti:))

denizcim sizin menünüzde gayet iyi bence fazla yapmaya gerek yok.hepsi tabaklarda kalıyo sonra,yenmiyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…