2008 Aralik Bebek Cinsiyetleri

doğrudur canımm.benimde öğle olduda artık ayda 1 gitcemde.hani budurum farklı ne bileyim tekrar gidebilirsin.sonuçta merak bu:)

doktor bana 14 haftada erkek olduğunu söyledi, umarım herkes bir an önce öğrenir bebişlerin cinsiyetini

arkadaşlar selamm ben de şimdi doktordan geldim %99 kız dedi zaten 15.hafta bitti bugun 16ya girdim herhalde yanılmamıştır..ayy okadar sevinçliyimki anlatamam..hep hayal ettiğim gibi bi kızım olacak inşallah..allah her isteyene nasip etsin..

hayirli olsun kizin canim allah anali babali buyutsun isallahhhhhhhhhhh

Merhaba Aralik annisleri :)
Bugun bebisim 16 hafta+1 gunluk oldu ...doktor randevumuz vardi ...
Benim biliyorsunuz ikinci cocugum bir oglum var ve bir oglus daha geliyor ...:asigim:
Selim Mert'ime erkek kardes geliyor :asigim:
Allah hepimize hayirli dogumlar nasip etsin sagasaglim :1hug:

tebrikler cnm allah bagislasin oglusunuuuuuuuu

Merhaba Zepp'imm

Maşallah çok sevindim.Oyyy oyyy oyyyy bir tane daha erkek yeğenimiz olacak.Hayırlısı olsun inşallah.Oralardan sana güzel bir hatıra olacak.:1hug:
Allah(C.C)hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah(amin).Öpüyoruz sizleri teyzesi.a.s.:teytey: Sevgiler :asigim:

maasallah ayy buda zeytin gozlu olur artik
ourmu olur vallah
abisine bakan onuda bekler cook tatli abisi var kardesi nasil olacak kimbilir
allahim saglikla getirsin bebisini
cumlemizin insallah

yaw banada doktor belli değil 16 haftada söylenecek sanırım tabii gösterirse bakalım. Ayrım yapmıyorum tabiiki herkezin tek muradı sağlıklı sıhhatli bebişleri olması ama meraktan ölüyorum.

:1hug:Maydanozum icime dogmustu biliyor musun :asigim:
Hayirli bir evlat olur insallah ...
Hepimizin yavrulari :1hug:

yaw banada doktor belli değil 16 haftada söylenecek sanırım tabii gösterirse bakalım. Ayrım yapmıyorum tabiiki herkezin tek muradı sağlıklı sıhhatli bebişleri olması ama meraktan ölüyorum.

hayirlisi olsun cnm hakkinda iallah gonlunden gecen olur

ay kızlar ne güzel öğrenmişsiniz cinsiyetleri allah tamamına erdirsin inş. bizimki göstermedi ama ağzımdan hep erkek çıkıo bakalım hayırlısı 12 temmuzda gösterir inşallah bizim minik

benim doktor izine gitmiş iki hafta sonra memlekette gidicem artık dr.a inşallah o zaman belli olur cok merak ediyorum ne güzel herkes tek tek sölüyo bense catlıyorumm

kızlar bende bugün dr gidiyorum bakalım cinsiyetini öğrenebilecekmiyim meraktan çatlıyom ya Allah hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin hepimize

herkese selam kızlar bizede dr erkek dedi ohh aralık ayında erkek çoğunlukta galiba olsun hepsi sağlıklı sıhhatli olsunda ne olursa olsun

kızlar bugün dr daydım %80 kız dedi ama haftaya cumayı beklicem netleşmesi için

canım ballım53 hayırlı olsun. %80 kız demiş doktorun.
banada demişti hatta%85 dedi sonra erkek çıktı.
sanırım bir oğlun var allah birde kız verir inşallah sana canım.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…