2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

ZeaMays kız güldürdün beni alemsin walla..

eminecik cıkmıyor takvimin bu arada...

zeamays kız en çok seninkilerin yuvasını merak ediyoduk yaaaaa.çocuğu azcık dışarı yolla ayran al bana faln desen olmazmı=? a.s.

kızlar ben şimdi çıkıyorum. resmimi çekecek birini bulacağım. hem öğle tatilide yaklaşıyor. öğleden sonra bebişlerimle burdayız. öpüyorum hepinizi!

off kimselerin geleceği yok bugün..
ben giderim akın eder şimdi herkes..
ben dayanamıcam kızlar, uymaya gidiyorum..
hepiniz öpüldünüz.a.s.

kızlar ya toplu bir msn oluştursak daha iyi olmazmı orada daha rahat konuşur ve resimleri koyabiliriz bende burdan yollayamıyorum hiç bişi

off kimselerin geleceği yok bugün..
ben giderim akın eder şimdi herkes..
ben dayanamıcam kızlar, uymaya gidiyorum..
hepiniz öpüldünüz.a.s.

kız niye ben yokmuşum gibi konuşuyorsun :çok üzgünüm: 1 saattir deniyom ama yapamadım birtürlü gitmiyo belki arkadaşlarında ögledir maili bile zor atıyom sacımı başımı yolcam şimdi aşk olsun bhk üzdün benisenağlama

kızlar ya toplu bir msn oluştursak daha iyi olmazmı orada daha rahat konuşur ve resimleri koyabiliriz bende burdan yollayamıyorum hiç bişi

ama o sırada online olmayanlar yapılanları konuşulanları kaçırmış olurlar..
ben öyle olsun istemem şahsen..

aşk olsun bhk valla kırıldım sana yazıyom cevap bile vermiyon :çok üzgünüm:üzdün beni ve bebişi bebişim diyor ki ben bhk teyzeme kırıldım diyo :çok üzgünüm:

günaydin kizlar benimde yanimda biri yok tek basima cekmeye calisacam hic olmadi benimkini aksama esim gelince ona cektirip koyarim ok bekleyin biraz eminim herkes koyacaktir yahu ne sabirsiz aralik anneleriyiz dua edelimde bebislerimiz de sabirsiz olmasin he:roflol:

mesela ben herşeyi kaçırdım 3 gündür misafirim vardı giremedim nete olsun telafi edecem bende anca akşama eklerim fotoğraf ama benim karnımı görünce büyük demeyin beni fotoğraf makinası yok telefonda güzel çekmiyo akşam eşimin telefonuyla çekip yollarım

hazır olun kızlar ben geliyom şimdi bekleyin
benim ayva göbek geliyor.................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…