2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

normalde nerdensin canım?orayamı gelin gittin?:1hug:

yattığım doğru, erken doğum riskim yüksek olduğu için dokuz ay yatıyorum ben, ama daha 3 kilo aldım, ben kendim kiloluydum zaten

hiç öyle kilolu durmuyorsun hatta ben resmini görünce kızcagızı şeker iyice zayıflatmış herhalde diye düsündüm.. Sürekli yattığın halde 3 kilo çok iyi
göbüşe de bebişe de

kızlar aramızda ne kadar çok aşk uğruna şehir değiştirmiş anne adayı var değil mi? Aralık bebekleri çok şanslı anneleri babaları birbirlerini çok seviyor, sevgi dolu bir ortama doğacaklar ne güzel...

:sm_cool: ben bu hafta çarşamba toplaşmasını bebeklerimle yapacağım, nihayet 1 ay geçti ve yarın bebişlerimi göreceğim :sm_cool:

kızlar günaydın :CüvCüv:
:sm_cool:çokkkkkkkkkk mutluyum usg miz yapıldı çok şükür ALLAH'ıma her şey yolunda

günaydın kızlarrrrrrr zeamaysta ayşegülcümde görmüş bebişlerii hadi gözünüz aydın kızlarrrrrrrrrrr

kızlar yarın bütün gün hastanede olacağım için akşamdan koyayım resmi dedim, yarın şekerim için insülin kullanıp kullanmayacağıma karar verilecek çünkü,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…