2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

gold'cum hala normal kotmu giyiyorsun demiştim cevap vermedin oğluna kız bulunca zeamays'cım babasına danıştınmı kızları verşrken biliyorsun kız babaları fena olurlar

canım vallahi görmemişim a.s. yok nerdeee hamile kotu o...
ben takribi 8. haftadan beri hiçbir pantolumun önünü kapatamadım ki...

arkadaşlar suda doğum denen şey işte buymuşş:)bakalım olacakmı deneme yapıyorum

başardım galibayerimseniben
ama epiduralmi onu bilmiyorum arkadaşlar:asigim:

canım vallahi görmemişim a.s. yok nerdeee hamile kotu o...
ben takribi 8. haftadan beri hiçbir pantolumun önünü kapatamadım ki...

bende biran öyle gibi gördüm sende göbiş var gibi cekmişsin bizimkiler seni ezip gecicek hiç hamile olduğun belli değil kıyafetinden mi acaba canım

bende biran öyle gibi gördüm sende göbiş var gibi cekmişsin bizimkiler seni ezip gecicek hiç hamile olduğun belli değil kıyafetinden mi acaba canım

kıyafetimden olabilir dar seyler giydiğimde daha fazla belli oluyor ama halen %100 hamile görüntüsünde degilim. Sanrim iç karnım geniş. Yana gitmedim ben öne gittim. Popişko da öyle...Ördek yavrusu gibiyim yani...
Hamile olmadan evvel göbeksiz olanların göbekleri daha çabuk büyüyor sanırım...
İki resmin birinde gömleğimi yukarı sıyırdım ordaki lastikli lacivert şey pantolunu hamile pantolonu yapan aparat (hehe nasıl izah ettim)

süperdi canım ben onu atletin sanmıştım şimdi dikkatli bakınca gördüm canım

bende senin gibi düşünüyorum canım göbeksiz olunca daha çabuk ve sivri oluyo galiba çünkü benim göbişimi görenler ısrarla erkek diyor:) bu arada oğluşunun usg görüntülerini gördüm çok hoş canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

dorucuğum maşallah canım.sende yatarak geçiyorsun sanırım hamileliğini canım dimi.kız gibi duruyor göbüşün,senin oğluşun çok keyfine düşkün anlaşılan.yayılmış baksana.rabbim nazarlardan korusun hepimizia.s.

sağol canım, şu ana kadar 3 kilo aldım, ben hamile kalmadan önce 10 kilo vermiştim, 72 kilo ile hamile kaldım, dün tartıldım 75 olmuşum

oo maşallah vallaha
bende 3bçk kğ aldım ama bundan sonra hızlanacakmış:1closedeyes:
e tabi bebişlerde büyüyo normal yani:asigim:

yattığım doğru, erken doğum riskim yüksek olduğu için dokuz ay yatıyorum ben, ama daha 3 kilo aldım, ben kendim kiloluydum zaten

canım balıkesirde hangi ilçedesin?
ben erdeğe ve bandırmaya gittim bide
avşaya çok güzel yerler

canım merkezdeyim ben, ama sahile hiç gitmedim desem yeri var, normalde işim çok yoğun, şimdide sürekli yatak istirahatim var zaten, ama birkaç yeri gördüm güzeldi, ben buralı olmadığım için çok iyi bilmiyorum sahil kesimini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…