2008 Aralık anneleri geleneksel çarşamba toplaşması

Yapma Kız Zeynep..
En çok Da Sen Hevesliydin Sanki Göstermeye...
Tüh Walla Yazık Olmuş...:teselli:

Sorma Sorma Dün Eve Gittim Süslendim Püslendim Aldim Elime Telefonu
Sağdan Soldan Cektim Cokda Güzel Ciktilar Bilgisayara Aktarirken Bir Tuşa Bastim Benim Pc Kapandi şimdi Acilmiyo Delircektim Dün Gece Yarisina Kadar Ugraştim Olmadi Eşim Yaptircakti Bugün Eger Olduysa Akşam Cekip Göndercem Artik

bhk kız haftanın koca göbişlisinide belirleriz dimi? jüriylen oy neyin verek sms atalım pop star gibi oldu vallaha :)) hehehhe

çok heyecanlandım ben ya..
hadi herkes gelsin göstersin göbüşlerini....:icecream:

SENİN KIZIN OLCAK CANIM İÇİME ÖYLE DOGUYO HEM KALCANDA VAR BİRAZ KESİN KIZZZZZZZZ BİRSÜRÜ DAMAT ADAYI VAR VALLA SEÇ BEGEN AL NAZ YAPARSINIZ ANALI KIZLI sırnaşık şey

SENİN KIZIN OLCAK CANIM İÇİME ÖYLE DOGUYO HEM KALCANDA VAR BİRAZ KESİN KIZZZZZZZZ BİRSÜRÜ DAMAT ADAYI VAR VALLA SEÇ BEGEN AL NAZ YAPARSINIZ ANALI KIZLI sırnaşık şey

evet ya kalçam da oldu benim iyice..toptan şiştim yanii.
kim der bu kız 50 kiloydu evlendiğinde diye..:roflol:

kizlaaaarr yardimmm
benim makinanin karti bozulduuu
baska turlu nasil cekebilirim acabaaaa

kizlar valla ancak bu kadarbecerebildimm yaa aksam esim gelince cepten ceker yine koyarimm buyultemedim fotoyu
artik benim bebiside boyle kabul edinnn

sagol teyzesii kiz sizin kiler baya bi buyuk accik buyuk ciksin diye bide sisirdim karnimii
ayy yoksa benimki minicik yaaa

ohh ohh maşallah. göbüşler çıkmış. hepiniz çok güzelsiniz tatlı annişler.

Son düzenleme:
kııızzzz emineeee, bizim takvimlere noolmuş seninkiyle benimki yok ortada. 7910.org damı bir sorun var acaba!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…