2007 Aralık ayında hamile kalanlar

femmepetal

when There is better,good is not enough
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2007
4.782
864
Arkadaşlar gebelik bölümündeki topiğimiz kapandı ve
site yetkilileri buraya yönlendirdi,umarım bizi bulursunuz...
aralık ayında bize gelen bebeklerimizin gelişimlerini burdan takip edelima.s.

Selam Canim Sanirim Bende Aralik Hamişiyim 5 Haftalik Hamileyim. Dün Gördüm Ufacik Bişeydi Naisl Büyüyecek Bilmiyorum Karnim Ne Zamn Büyüyecek çok Merak Ediyorum. Ya Acaba Nasil Beslenmeliyim Bebeğe Neler Faydali Olur Beni Yalniz Birakmazsaniz Sevinirim Seninki Ne Kadarlık :1hug::dance::enbuyukkk:

Slmm Arkadaşlar Bende 5+5 Liğim Allah Izin Ederse Bugün 14,00 Te Bebeğimi Görmeye Gidecem Ilk Kez Görecem Hayirli Dualarinizi Bekliyomm Yaaa Içimm Kipir Kipir Fakat Kötü Birşey Olmasin çok Korkuomm Allahim Hayirlisi Ile Bebeğimi Bana Sağlikli Bir şekilde Göstersin Yarabbim.................

kızlar merhabalar, bende 5+5 haftalık :dance::dance::dance: hamişim ve bebişimi :emir_bebek::emir_bebek: 3 gün önce gördüm ne kadar heyecan vericiydi, allah'Im şükürler olsun herşey yolunda......
bu arada kızlar kist çıktı bende ilaç kullanmaya başladım sizde de varmı böyle birşey yolunda diyorum ama bu doktorun dediği sorun olmaz dimi....?

[QUOTE="NAZ";1975289]kızlar merhabalar, bende 5+5 haftalık :dance::dance::dance: hamişim ve bebişimi :emir_bebek::emir_bebek: 3 gün önce gördüm ne kadar heyecan vericiydi, allah'Im şükürler olsun herşey yolunda......
bu arada kızlar kist çıktı bende ilaç kullanmaya başladım sizde de varmı böyle birşey yolunda diyorum ama bu doktorun dediği sorun olmaz dimi....?
[/QUOTE]

NAZ CANIM BENDE VAR AYNI DERTT AMA UFAKK ZARAR VERİCİ DEĞİLMİŞ BENİM SOL TARAFTA CANIMMM

NAZ CANIM BENDE VAR AYNI DERTT AMA UFAKK ZARAR VERİCİ DEĞİLMİŞ BENİM SOL TARAFTA CANIMMM

ayşem, canım bu kadar mı aynı kader paylaşılır tatlım ya ama benimki büyükmüş, doktor öyle dedi önümüzdeki 15 gün çok dikkatli olmalısın ve ilaçları aksatmamalısın dedi korkuyorum aslında birşey olacak diye ama şunu da biliyorum benim meleğim annesi gibi hayata dimdik ve 1-0 başlayacak, çünkü; ben ayakları yere çok sağlam basan bir kadınım, bebişimde bana çekerse anneciğini asla bırakmaz! :1no2::1no2: bırakmaz dimi ayşem....?:teselli:

[QUOTE="NAZ";1975498]ayşem, canım bu kadar mı aynı kader paylaşılır tatlım ya ama benimki büyükmüş, doktor öyle dedi önümüzdeki 15 gün çok dikkatli olmalısın ve ilaçları aksatmamalısın dedi korkuyorum aslında birşey olacak diye ama şunu da biliyorum benim meleğim annesi gibi hayata dimdik ve 1-0 başlayacak, çünkü; ben ayakları yere çok sağlam basan bir kadınım, bebişimde bana çekerse anneciğini asla bırakmaz! :1no2::1no2: bırakmaz dimi ayşem....?:teselli:[/QUOTE]

ALLAHIN İZNİYLE BIRAKMAZZ CANIMMM ALLAHIM KORUSUN BİZİM MİNİK MELEKLERİMİZİ.. BENDE HAYIRLISIYLA BİR GÖRSEMMM ALLAHIMMMMM :1hug::nazar::nazar::nazar:

inş. bırakmaz kızlar bugün eczane açık olur mu ya daha test alamadım çalışıyorum çıkamıyorum bi yere

inş. bırakmaz kızlar bugün eczane açık olur mu ya daha test alamadım çalışıyorum çıkamıyorum bi yere

adetin geçti mi yada kaç gün geçti hayatım? amaaaan boşver çabuk çabuk sen hala oradamısın git eczaneler açık açık olmasada nöbetçi eczane bul kızım hadi çatlıyorum meraktannnnnn.....:1hug::1hug:

Kızlar merhaba
Bende aralık ayında hamile kalanlardanım 6+6 bebişimin kalp atışlarını duydum çok şükür Allahıma.Şimdilik bulantılarla uğraşıyorum kokuya aşırı hassasiyet oldu özellikle bu hafta onun dışında çok şükür iyiyim.Bende bir tana myom var umarım ilerleyen günlerde bana sıkıntı çıkarmaz doktor belki ağrı yapar dedi eğer sezeryan olursa alırım dedi bende korkuyorum aşırı kanama yapar diye çevrenizde myomlu hamilelik geçiren oldu mu beni aydınlatırsanız çok sevinirim

[QUOTE="NAZ";1975929]canım benim allah'ım kolay bir hamişlik nasip eder inşallah ayyyy heyecanlandım bak yine ben ya....:sm_cool::sm_cool::sm_cool:[/QUOTE]

sağol canım bütüün hamişlerimize hayırlısını versin Rabbim :nazar:

nazcım ben seni çatlatmasam iyidir :roflol: şimdi eşimi arıyorum bulsun bir yerlerden artık gerekirse izmiri alt üst etsin akşam yapayım pazartesi haber veririm artık yarın pazar tatil günü giremem nete

X