20000 FATİHA...Özleme destek

ben de 10 tane okuyorum okudukça yazarım tekrar. bütün arkadaşların duasını allah kabul etsinde sağlıklı vefalı bir çocuk sahibi olursun inşallah cnm

5 tane okudum Özlemciğim. Rabbim tez zamanda hayırlı haberlerini almayı nasip etsin inşallah.

Listeyi güncel tutarsan çok iyi olurdu arkadaşım , girmiyorsun galiba foruma :26:

50 tane daha okudum .

özlem sayfanı takip etmiyorsun..... 20 tane fatiha okudum...takip edinceye kadar dua okumayacağım haberin olsun.....;(
sayfaya geldiğinde haber ver...

arkadaşlar merhaba ,uzun bir süredir giremedim ,bilgisayarım servisteydi,ama sizler benim için okumaya devam etmişsiniz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim,yakında tüp bebek için yeniden kolları sıvamaya başlıyacağım dualarınızı eksik etmeyin,ilk sayfayıda güncelledim,

özlem 100 tane daha okudum....rabbim tez zamanda kucağını doldursun.....

merhaba ,bende 2.000 okudum,cumartesi hastaneyi aradım tüp bebek tedavisine başlamak istiyorum dedim,ege ünüversitesinde dosyam benim,pazartesi sizi arıyacaz dedi hemşire ,bakalım hayırlısı,gelişmelerden haberdar ederim...

Son düzenleme:
canım 100 tane daha okudum....tez zamanda hayırlı haberler alırsın İNŞALLAH.....AMİN....

canım 100 tane daha okudum....tez zamanda hayırlı haberler alırsın İNŞALLAH.....AMİN....

Debusicim aslinda bunu sana özelden yazmak isterdim fakat mesaj sayim az oldugu icin yazamiyorum,beklemeyemedim simdi yaziyim dedim.Canim sen ne kadar iyi gönullu,iyi kalplisin Baska bir uye icinde aynisini söylemistim sanki bir meleksin.Insanlar icin dua ediyor,onlarin dualarinin kabul olmasina yardimci oluyorsun.ALLAH senden bin kere razi olsun ve gönlunde ne muradin varsa HAYIRLISIYLA sana versin.Dualarin ALLAHin rizasiyla HAYIRLISIYLA kabul olsun.AMIN!AMIN!AMIN!

canım çok teşekkür ederim.....beni çok duygulandırdın...:)Mevlananın çok sevdiğim bir sözü var ''Biz tek kanatlı melekleriz,ancak birbirimize sarılarak yükselebiliriz''Benim içinde bir başkası için dua etmek iç huzur veriyor....müslümanın müslümana ettiği dua kabul olur diye biliyorum...ALLAH HEPİMİZDEN RAZI OLSUN...AMİN...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…