20 kilo veren var mı?

Spor yaparsın sarkma olamaz. Ben Doğum kulplarını vermıstım 23kılo kadar sımdı gene alırım hamılelıkte sanıyorum gene verırım spor yap sarkma olmasın

15 kilo verdim . Sporla ve evde yemek yapıp yiyerek bol suç içerek kilo verirsen sanmıyorum sarkma olsun

ben de 17 kilo verdim. eski sporcuyum o dönemki programıma yakın bir şekilde antreman yaptım. hiçbir şekilde sarkmam olmadı. zaten sıkı bir vücudum vardı ama sarkma yaşamadım bu sayede. spor şart.

ben daha önce 85ten 58e düşmüştüm, hiç sarkma da olmadı.
diyetisyene gidiyordum, yürüyüş yapıyordum hafta sonları ve hafta içi de spor salonuna gidiyordum.
şu anda "o eski halimden eser yok şimdi" neyse veririm inşallah ben de doğumdan sonra

40 kilo vermistim zamaninda sarkma tabiki oldu.Ancak yas gencse sporla toparlanabiliyo bir kismi.Simdi yine 90 kiloyum.Vucudu kendi elimle hallaç pamuguna cevirdim.20 kilo cok sarkitmaz ama spor yaparsan plates tavsiye ederim

Sarkmalari önlemek icin, el kol bacak hareketi yapman lazim. Youtube da izliye bilirsin.. Ben de spora basladim 2 haftada 2 kilo vermisim rejimimi uygulayarak..dun tartildim okadar cok sevindim ki..

Eşim 30 kilo verdi, sarkma olmadı. Ben Doğumdan sonra 17 kilo verdim hiç sarkma Yok, çatlak bile Yok. Ama hızlı vermedim, 14 ayda verdim yavaş yavaş.

Spor yaparsın sarkma olamaz. Ben Doğum kulplarını vermıstım 23kılo kadar sımdı gene alırım hamılelıkte sanıyorum gene verırım spor yap sarkma olmasın

15 kilo verdim . Sporla ve evde yemek yapıp yiyerek bol suç içerek kilo verirsen sanmıyorum sarkma olsun

ben de 17 kilo verdim. eski sporcuyum o dönemki programıma yakın bir şekilde antreman yaptım. hiçbir şekilde sarkmam olmadı. zaten sıkı bir vücudum vardı ama sarkma yaşamadım bu sayede. spor şart.

40 kilo vermistim zamaninda sarkma tabiki oldu.Ancak yas gencse sporla toparlanabiliyo bir kismi.Simdi yine 90 kiloyum.Vucudu kendi elimle hallaç pamuguna cevirdim.20 kilo cok sarkitmaz ama spor yaparsan plates tavsiye ederim
Teşekkürler kızlar içimi rahatlattınız. Spora zaten başlamayı düşünüyorum

Universiteden sonra kilo aldim uzun sure 63-66 arasi gidip geldim boy bi bucuk metre yani tombul bi tiptim yoyo diyetler filan bazen 54-55 filan ama yine 65 ben uzun surecte kontrolu sagladim son iki senedir 49 civariyim sarkma olmadi spor hareket varsa kesinlikle olmaz once kilo ver sonra vucudu sıkılastiran egzersiz yap. Bi de hizli birden kilo vermeyin.

Devamlı spor yaparak kesinlikle vücut kendini toparlıyor ama eğer bırakırsanız eski halinize dönme süreniz çok kısa maalesef..

Bende byle yapsam iyi olur sanirim arada kacamk yaptnmi peki tatliya hic dayanamiyorum

Bende byle yapsam iyi olur sanirim arada kacamk yaptnmi peki tatliya hic dayanamiyorum

Özel günlerime yakın tatlı krizimde tarçınlı süt yada x markanın diyabet hastalarına özel az kalorili çikolatası var ondan yerdim mesela 1 parca issirir birakirdim sonraki krizde bidaha bi parcasini yerdim :)

Plates aerobik egzersiz. Bunlari yaparsaniz zayiflarkene proteine de dikkat ederseniz sarkmassinz. Bilmiyorum ben zayifladigimda cok guzel zayifladim hatta oldugum kilomdan daha zayif gosterdim. Plates kesinlikle harika. Karin bacak bel kol egzersizleri kesinlikle duzenli sekilde. Bide yuruyus.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…