20 kilo verdim ama basenler hala var,nasıl ğidecek??

Uzmanhnm

Ne ararsan içinde,onu bulacaksın yanında..
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2016
466
345
86 kilo ile başlayıp 6 ayda biraz dikkat edip bolca yürüyüş ile 20 kilo verdim bi 10 kilo daha vermek istiyorum ama sadece basenlerder.. benimle aynı sorunla boğuşup bunu çözenler varsa deneyimlrini paylaşırlarsa çok sevinirim..sevgilir

masallah azminizden dolayi sizi tebrik ederim.Bende ne zmandir dikkat ediyorum ekstra spor yapiyorum ama bi turlu 7 li rakamlari goremedim darisi basima artik ;( Neler yaptiniz merak ettim dogrusu

Her gün yürüdüm sabah kanvaltılarını asla atlamadım diyeti sadece 1 ay yaptım onun dışında. Dengeledim. Abarttıysam bi hafta 1 ğün telafisini yaptım ama günde 10.000 adımın altına hiç inmedim. Dietteyim kafasında olmadım herşeyden yedim,pasta börek tatlı.. fast food ve gazlı icecekler hayatımda zaten yok ama tam bir tatlı düşkünüyüm,beni sadeçe o zorladı. Gerçi ne zaman tatlıyı kessem o zaman kilo verdim.. bence asıl düşmanı bulmak ve onunla savaşmak lazım..

Mesala dikkat ettiğim zamanlardaki menüm aynen şöyleydi:
Kahvaltı:
1 katı yumurta
5 zeytin
Avuç içi büyüklüğünde beyaz peynir(peynir hastasıyım bunu azaltamadım :))
Domates peynir
2 dilim tam tahıllı ekmek

Ara: az sütlü kahve
1 hurma
1 kuru incir
3 ceviz/10 fındık

Öğle: iki dilim k.ekmeğine yağsız tost ve ayran veya sebze yemeği bir kase yoğurt

Akşam ya ızgara et tavuk balık bazen sadece meyve ya da sadece yoğurt ya da fındık fıstık ya da hiç bişe duruma göre değişiyordu.
Değişmeyen tek şey 10.000 adımım oldu

Ben de aynı şekildeyim doğuştan bir kalça genişliğim zaten mevcut :KK70: Evde Leslie yapıyorum genelde bazen için yürüyüş iyi ama yüzmeyi tavsiye ederim gidebilirsen

Her gün yürüdüm sabah kanvaltılarını asla atlamadım diyeti sadece 1 ay yaptım onun dışında. Dengeledim. Abarttıysam bi hafta 1 ğün telafisini yaptım ama günde 10.000 adımın altına hiç inmedim. Dietteyim kafasında olmadım herşeyden yedim,pasta börek tatlı.. fast food ve gazlı icecekler hayatımda zaten yok ama tam bir tatlı düşkünüyüm,beni sadeçe o zorladı. Gerçi ne zaman tatlıyı kessem o zaman kilo verdim.. bence asıl düşmanı bulmak ve onunla savaşmak lazım..

ne guzel tebrik ederim tekrar, kalan kilonuda veriŕsin insallh bu azimle :KK66: bende cok taktigim icinmi bilmiyorum zor veriyorum yaklasik 2 haftadir sporumu artirdim yedklerime dikkt ettigim halde gr eksilmiyo ;(

Pilatese başladım, ebrunun skinny jean programı ve basenlerde 2 cm incelme olmuş 3 günde

X