20. Gün çatlatma iğnesi ovitrelle

Esrmmc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2024
1
1
27
Merhaba adetimden bugüne 20. Gündeyim doktor bana bugün çatlatma iğnesi verdi 19.4 mm yumurtam ve 12 saat içinde ilişkiye gir dedi ama bazı doktorlar 14. Günden sonra anlamı yok diyor 20. Günde çatlatma iğnesi olan var mı ? Aklım karıştı

Merhaba adetimden bugüne 20. Gündeyim doktor bana bugün çatlatma iğnesi verdi 19.4 mm yumurtam ve 12 saat içinde ilişkiye gir dedi ama bazı doktorlar 14. Günden sonra anlamı yok diyor 20. Günde çatlatma iğnesi olan var mı ? Aklım karıştı
Merhaba Benim de 20 gün 20 milim yumurtaya çatlatma iğnesi verdi bana tam 36 saat sonra ilişki verdi değerlendirdik bugün iğnenin 4 günü Siz daha önce iğne olmuşsunuz son durumunuz nedir acaba

Benimde 20 gun catlatma ignesi vuruldum detaviye 8 gun başlatıldı bence aklınız karışmasın ona göre bir yöntem yapilmistir

X