20 Dakikada Muhteşem Bacaklara Sahip Olmak İster misiniz?

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Vücudumunuz en önemli bölümü de bacaklarımızdır… Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikde bacaklarımız da gün yüzüne çıkar, peki sizin bacaklarınız gün yüzüne çıkmak için hazır mı?

Kalın, gevşek, tüy temizleme metotları sonucunda tahriş olmuş ve görüntüsü bozulmuş yada biz henüz bacaklarımızı gün yüzüne çıkacak kadar güzel olmadıklarına inanıyoruz.

Bacaklarınızı iç rahatlığıyla sergilemeniz ve bacaklarınızı görenleri de etkilemeniz için sadece 20 dakika ayırmanız yeterli. Evet yanlış duymadınız 20 dakikada muhteşem bacaklara sahip olabilirsiniz. Buyrun önerilerimize göz atın…

Mükemmel bacaklar için birkaç öneri..

* Yürüyüş yaparken topuklarınıza basmak yerine parmak uçlarınıza basmayı deneyin, topuklarınızı yere değdirmemeye çalışın.

* Bu, gövdenizin biraz öne eğilmesine ve tüm bacağınızın, özellikle de uyluk kemiğinin ön kısmının çalışmasını sağlar.
* Bu şekilde 5 dakika koşun.
* Sağ ayağınızla ileri doğru büyük bir adım atın.
* Sağ dizinizin doğru bir açıyla bükülmesi gerekiyor.

* Daha sonra sol bacağınızla da büyük bir adım atın. Yine vücudunuz hamle eder pozisyonunda olsun.
* Yine parmak uçlarınızla koşun; ama ileri doğru her adımınızda dizlerinizi mümkün olduğu kadar yukarı çekmeye çalışın. Topuklarınızı yere değdirmeyin. Böylece baldırlarınızı ciddi biçimde çalıştırmış olursunuz.
* 30 saniye çalışıp, 30 saniye dinlenerek beş kez bu hareketi tekrarlayın.
* Parmak uçlarınızda koşmaya devam edin, ancak bu sefer her adımınızda topuklarınızı kalçanıza değdirmeye çalışın.
* Baldırlarınızın arka kısmını çalıştıracak bu hareketi 30 saniye süreyle beş kez tekrarlayın.

her gün 20 dk yaparsanız kısa süre içerisinde faydalı olacaktır.

ben surekli yuruyus yapiyrdum, gunde gune degisiyrdu yuruyus dakikalarim (en az 20 dakk en fazla 40 dakk) ve bacaklarimda sikilasma olmustu, superdi fakat hic kilo kaybim olmadi!!! bacaklarim inceldi ama kilo ayni.

Bu hareketleri yapıyorum ben düzenli olmasada.. önceden bacaklarım incecikti, göbegimde jilet gibiydi tabi gecen seneye kadar 1 ay sonra 17mi bitiricem bu yaşta basenlerim olmaya başladı ve popomda biraz çıkık herkes güzel duruyor diyor ama benim gözüme hiç güzel gelmiyo ya of böyle gidersem yandım :S

parmak uçlarımda değil 5, 35 saniye koşmaya çalışsam yüzüstü çakılırım yere yahu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…