20/02/2009 Hoşgeldiniz

Ben dışarıdan uzun süredir takip ediyordum sohbetlerinizi :) Artık ben de varımm :)

slm arkadaşlar bende bugun aranıza katıldım ve benımde bu sıte hakkında bılmedıgım seyler var umarım bana yardımcı olyursunuz sımdıden tesekkkurler.:)))))

Merhaba arkadaşlar.Bende kadınlar kulübüne yeni üye oldum.sizlere merhaba demek istedim.En kısa zamanda sizlerle paylaşımlarda bulunmak dileğiyle.a.s

Merhaba arkadaslar,
ben siteye bugun uye oldum. aslinda bir suredir tup bebekle ilgili forumlari ve bilgileri takip ediyordum, ben de yasadiklarimi sizlerle paylasmak istiyorum. Bu arada ben de tup bebek hastasiyim..

slmlar arkadaşlar bende dün üye oldum ama site çok karışık geldi bana.mesela çocuk isteyen arkadaşlarla nerden fikir alış verişinde buluna bilirim bana acil yardımcı olursanız sevinirim..

Merhabalarrr a.s. Ben Didem ;
Ablam (özloş06) nın yoğun ısrarlarına dayanamadım ve sonunda bende aranıza katıldım :)
Daha çok evcil hayvanlar üzerine olan forumlarda üyeliklerim vardır ve genelde oralarda paylaşımlara katıldım ama bu onlardan farklı olarak ilk olucak yerimseniben

Bundan sonra sık sık aranızda olucam şimdilik görüşmek üzere ...
a.s.

Buarada yeni üyelik alan tüm üyelerede burdan hoşgeldiniz diyorum ...

Son düzenleme:
canım kardeşim hg aramıza.....
bak çok eğleniceksin burada şekerim....
hadi bakalım çok çalış sevdir kendini,katılımlarını bekliyorum.....kaydirigubbakcemile5

canım kardeşim hg aramıza.....
bak çok eğleniceksin burada şekerim....
hadi bakalım çok çalış sevdir kendini,katılımlarını bekliyorum.....kaydirigubbakcemile5

Hiç şüphen olmasın ablacım kaydirigubbakcemile3

herkese merhaba gecenin bu saatinde bile aranıza katılacak kadar hoşuma gitti bu site..

X