20/02/2009 Hoşgeldiniz

merhaba arkadaşlar uzun zamandır giriyorum ama mesaj yazmamıstım bu kadar bana hitap eden başka bir forum görmedim a.s size de bir merhaba demek istedim a.s.

meraba bende yeniyim çok güzel bi site hazırlayanlara teşekkürler:lepi:

Mısır'ın Sharm El Sheikh Şehrinde kocaman Merhabalar,
bugün üye oldum hamilelik hakkında birşeyler araştırıyordum hep bu siteden faydalandım okudum çok hoşuma gitti burdayım.
Zaten o kadar çok boş vaktım varki 3 aylık evliyim bebiş istiyorum :)
Sevgilerimle

merhaba kızlar... bende yeni geldimm kaydirigubbakcemile2

merhaba bende yeni üye oldum.8yıllık evliyim 2 tane oğlum var.bu siteyi el işlerine bakarken keşfettim ve çok hoşuma gitti.çocuklardan fırsat buldukça burada olucam inşallah.a.s.

Bende geldim kızlar , google ne zaman bişey arasam hep bu sitede çıkıyor bende üye olmaya karar verdim kaydirigubbakcemile2

aklımdaki biçok soru için bu siteden yardım alıyordum artık üye olmanın zamanı gelmişti.. herkese meraba (:-)

buarada mesaj nerden siliniyor arkadaslar kusura bakmayın acemiyim :KK43:

Son düzenleme:
bu site bana birçok konuda bilgi veriyor o yüzden bende üye olmaya karar verdimkaydirigubbakcemile2
27 yaşındayım 4 yıllık evliyim 2.5 yıldır bebek istiyorum olmuyor bugün adetim iki gün geçti kanda gebelik testi yaptırdım sonuç 2.36 - 5,0 bu durumda hamilelik yokmudur.lütfeen yardım edin Çok üzgünüm çoook

meraba tutarcela hoşgeldin bende yeniyimkaydirigubbakcemile3

selamlıyorum hepinizi ve güzel paylaşım ve arkadaşlıklar için merhaba diyorum aranıza hoşgeldim :dance:

ben de bugün katıldım aranıza. daha çok gencim bu yüzden yardımlara ve tavsiyelere ihtiyacım olan konular oluyor. umarım sorularımın cevaplarını alabilirim. tekrar selamlar hepinize :-)

X