2 yıldır evliyim fakat hala bakireyim

siyahtahta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
54
-4
Merhabalar bir ay sonra 2 yıllık evli olacağım. Fakat ben hala kendimi bekar hissediyorum iki sene nasıl geçti anlamadım bile. Eşimle arkadaş gibi yaşıyoruz. Yazıyı yazmamın sebebi benim yaşadığımı yaşayan birileri varsa bana mantıklı akıllar vermesi???
Eşimle severek evlendik muhafazakar bir ailede yetişmiş hiç sevgilisi olmamış biriydi. İlk öp.üştüğü insan bile bendim. Ama sevgiliyken gayette istekli arzuluydu anlayabiliyordum sadece öp.üşürken bile.
Evlendik ilk gece ikimizde tecrübesiz olduğumuzdan ve eşim çok çekingen bir yapıda olduğundan birlikte olamadık.Daha sonrasında bir çok kez denedik fakat normalde sertleşmesine ragmen ilişki anında erekte kaybı oluyordu ve sebebi doktorlar tarafından psikolojik saptandı. Psikologa da gittik farklı yöntemlerde denedik ama iki senede toplam on kere denemişizdir çünkü eşim karakteri gereği her seyı erteleyen biridir başarısız oldukca da cinsel isteksizlik ve sogukluk olustu kendisinde . İşinde de çok yogun calısan birisi bu nedenle de cokta denemeye meyili olmadı. Sürekli benim cabalarımla denedik ama olmadı o da farkında aslında ama hep erteliyor. Birbirimizi seviyoruz asla şüphem yok . Umursamaz da degıl biliyorum sürekli kafasında bu durum. Ama artık ben cok yoruldum beklemekten ya da cabaların boşa cıkmasından. Lütfen aynı durumu yaşayanlar nasıl mücadele ettiğini yazabilir mi?

Yakınlaşma dediğiniz, bu kadar muhafazakar erkekle ancak öpüşme falandır. Onu da zati gönlünüz olsun diye yapmıştır. Şunu olmam gerek bunu olmam gerek , çaba var mı ? Yok. Daha önce bir kadınla beraber olmamış ki , neyi arzuluyordu sizde? Sizİn boşanmaya niyetiniz yok , adamında tedavi olmaya niyeti yok . Böyle yaşar gidersiniz ama bir kaç yıla kalmaz siz antidepresan kullanmaya başlarsınız.
Burda ne yaşadığımı mı detaylandıracağım Allah aşkına neden boş yapıyorsunuz?
Ne yaşadığımı ben biliyorum sonuçta. Gönlüm olsun diyeymiş 🤣 şöyle bol keseden konuşanlar aynı durumu yaşarsınız inşAllah o zaman bakalım böyle konuşabilecek misiniz? İnsan yargılamak ne kadar kolay ya! Güzel temenniler varken antidepresan kullanırsınız bu gidişle demek vs gercekten sizin gibi insanlara kendımden daha cok acıyorum!!! Ben antidepresan kullanmak nedir onu da cok iyi biliyorum merak etmeyin !

Aşırı çekinden dediğiniz iki yıllık karısından mı çekiniyor yani.? Yapmayın lütfen , eşiniz gamSız ya da rahat değil . İstemediği bişey yaptırmaya çalışın bakalım ya da onun rahatını bozan bir şey yapın. Görürsünüz o gamsız adamın içinden nasıl canavar çıkıyor. Kocanız sizi sevmiyor, bir eş hissetmesi gereken şehveti hissetmiyor , size dokunmak istemiyor, sizinle birlikte olmak istemiyor, sizinle başbaşa kalmamak için sürekli aile yanına götürüyor, yani sizinle sevişmemek konusunda oldukça fazla çaba gösteriyor maşallah. Sizi seven bir erkek sizin yaşadığınız sıkıntıyı görüp çaba harcardı .
Teşekkürler 🤣

Aşırı çekinden dediğiniz iki yıllık karısından mı çekiniyor yani.? Yapmayın lütfen , eşiniz gamSız ya da rahat değil . İstemediği bişey yaptırmaya çalışın bakalım ya da onun rahatını bozan bir şey yapın. Görürsünüz o gamsız adamın içinden nasıl canavar çıkıyor. Kocanız sizi sevmiyor, bir eş hissetmesi gereken şehveti hissetmiyor , size dokunmak istemiyor, sizinle birlikte olmak istemiyor, sizinle başbaşa kalmamak için sürekli aile yanına götürüyor, yani sizinle sevişmemek konusunda oldukça fazla çaba gösteriyor maşallah. Sizi seven bir erkek sizin yaşadığınız sıkıntıyı görüp çaba harcardı .
Ayrıca eskiden ilk zamanları kastederek cekiniyordu diyorum yazDıklarımı düzgün okuyun ya da hic okumayın.

İki yılda olmadıysa bence mal bu.boyle kabul etceksiniz.
Utangaçmis, yorgunmus falan filan bunların hepsi palavra.isteyen adam yerinde duramaz.
etrafımda gördüklerime istinaden böyle gider diye düşünüyorum.
kesinlikle katılıyorum
S siyahtahta benim eşim de utangaç (yengeç burcu) yorgun vs olabilir
evliliğin ilk anlarından itibaren sevişmede hiç utangaçlığını görmedim siliniyor o

paravan evlilik gibi duruyor üzgünüm

ve muhafazakar kesim daha istekli olur karısına kavuşacağı gün için gün sayar
çevremden çok iyi biliyorum

Ne yaşadığımı ben biliyorum sonuçta. Gönlüm olsun diyeymiş 🤣 şöyle bol keseden konuşanlar aynı durumu yaşarsınız inşAllah o zaman bakalım böyle konuşabilecek misiniz? İnsan yargılamak ne kadar kolay ya! Güzel temenniler varken antidepresan kullanırsınız bu gidişle demek vs gercekten sizin gibi insanlara kendımden daha cok acıyorum!!! Ben antidepresan kullanmak nedir onu da cok iyi biliyorum merak etmeyin !
millete çemkireceğine...
acı söyluyoruz ve haklıyız
işinize gelmiyor maalesef
bedduayı da fırlatmışsınız hemen

Ben sizin gibileri çok gördüm, çok boşadım o yüzden biliyorum. Kadınlığını yitirmiş , cinsel ihtiyaçlarından utanan, kendinden tiksinen, kendini yetersiz ve değersiz hisseden . Boşan denildiğinde ama çok seviyor, ama çok iyi baba, ama evden işe işten eve diyen bir kadın haline geleceksiniz.Sizin geleceğiniz onlardan farklı olmayacak. 2 yıldır sizinle ilişkiye girmeyi reddeden kocanızı burda savunuyorsunuz, normal davranışlar değil bunlar. Sonra 45 inde boşanmaya kalmanın bir faydası yok zaten.

Çekingen mekingen ailesi öyle yetiştirmiş ona da eyvallah ama anacım evlenmişsiniz siz onun helalisiniz bir erkek nasıl durabilir ya? Seneleriniz patlaması olur bir şey olur. Erkek bu yani nasıl eşini görünce dayanabilir 🙄

kesinlikle katılıyorum
S siyahtahta benim eşim de utangaç (yengeç burcu) yorgun vs olabilir
evliliğin ilk anlarından itibaren sevişmede hiç utangaçlığını görmedim siliniyor o

paravan evlilik gibi duruyor üzgünüm

ve muhafazakar kesim daha istekli olur karısına kavuşacağı gün için gün sayar
çevremden çok iyi biliyorum
Paravan evlilik felan değil yaşadıgı durum psikolojisini etkiledi sadece. Ben kendimi kandıracak yaşı gectim. Her seyi düşünüp tartıyorum evlenmeden onceki evlendikten sonraki baklayını ve şimdiyi ... Bu adam benimle sevişip boşalabiliyor! Sadece cinsel birleşmeyi yapamıyor bu nedenle de sürekli başarısızlık onu soğuttu ! Umarım anlatabilmişimdir. Benim gibi bu durumu yasayan bir sürü kadın var sacma sapan yorumlar degıl çözüm arıyorum çözenlerden!?

Çekingen mekingen ailesi öyle yetiştirmiş ona da eyvallah ama anacım evlenmişsiniz siz onun helalisiniz bir erkek nasıl durabilir ya? Seneleriniz patlaması olur bir şey olur. Erkek bu yani nasıl eşini görünce dayanabilir 🙄
Cinsel dürtüleri yok oldu . Başlarda ben acıyacak diye ağladm. Eşim sımdı her ilişkide onu hatrlatıyor bana oyle dedin böyle oldu diye. Eşim cok hassastır bana karsı basım agırsa dert eder . Acıma meselesinden bile etkilenmiş olabilir.

Ben sizin gibileri çok gördüm, çok boşadım o yüzden biliyorum. Kadınlığını yitirmiş , cinsel ihtiyaçlarından utanan, kendinden tiksinen, kendini yetersiz ve değersiz hisseden . Boşan denildiğinde ama çok seviyor, ama çok iyi baba, ama evden işe işten eve diyen bir kadın haline geleceksiniz.Sizin geleceğiniz onlardan farklı olmayacak. 2 yıldır sizinle ilişkiye girmeyi reddeden kocanızı burda savunuyorsunuz, normal davranışlar değil bunlar. Sonra 45 inde boşanmaya kalmanın bir faydası yok zaten.
Ben kadınlığımı da yitirmedim,cinsel ihtiyaclarımdan da utanmıyorum,kendimden tiksinmiyorum aksine harikayım! Yetersiz ve değersiz hic degılım .Üzgünüm siz boşaya boşaya alısmıs duygularınızı kaybetmıssınız! Size bir müvekkil daha kazandırmayacam🤣🤣 Ben kocamı savunmuyorum .Tanıdığım bildiğim adamı anlatıyorum sadece. Siz buna savunmak diyorsunuz çünkü dediğim gibi duygularınızı yitirmişsiniz. Başınız sağolsun✋🏻

millete çemkireceğine...
acı söyluyoruz ve haklıyız
işinize gelmiyor maalesef
bedduayı da fırlatmışsınız hemen
Acımasızca yorum yapacagınıza mantıklı konussanız kımse kımseye beddua etmez ki ben sadece empati kurabilmesini istedim beddua etmedim.🤣🫢 Bir takım sorunlar yasıyor diye GAY OLDU adam!!! Hepiniz akıllısınız ben salak tamam.

Tamam yarın açıyorum davayı sağ ol
Lütfen anlamaya çalış burda söylenenleri de ekmek ve su gibi bir ihtiyaç bu. Hele biz gençken. Yorgunluk stres hikaye.

Hemen özele giriyorum. Geçen göreve gitti eşim saçma sapan yerlerde uyudu etti bilmem kaç saat yol geldi. Geldiğinde çocuk uyuyodu ikimiz de birlikte mi duş alsak dedik hemen. Yani her zaman uzun uzun olmaz ama bes dk da olsa yapılması rahatlanması gereken bi şey. Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum.

Eşinizin cinsel yönelimi farklı olabilir, bu yüzden ilişki anında erekte kaybı oluyor , çünkü sizin vücudunuz onu tahrik etmiyor, tam tersi etki yaratıyor.
Başka bir ihtimal eşiniz aseksüel zaten ilk öpüştüğü kişi bile sizsiniz anlaşılıyor ki yıllarca gerek bile duymadı , bunun muhafazakarlıkla ilgisi yok.
İş güç falan bahane , millet madenden çıkıp , eşlerini uyandırıp birlikte oluyor. Sonuçta bir erkeğin boşalmaya ihtiyacı var. Hem eşiniz yoğun çalışıyor ama hafta sonu var, bayramlar var, yıllık izin var . Bunlarda ne bahane uydurdu?
Aile bireyleri ile bu konuyu konuştunuz mu, bence sizin lafınız etkili değil. Ailesi ile konuşup durumu açıklayın, muhafazakar aileler hemen buna bir çözüm bulması için baskı yapar . Öyle 10 kere denemekle olmaz o iş.
Eşiniz sizi kardeşi gibi seviyor, bir kediyi ve ya arkadaşını sever gibi seviyor. O yüzden beni seviyor demeyin , karı koca arasındaki sevgide şehvet de bulunmalı, ama sizin kocanızda bu yok. O yüzden kardeş kardeş yaşamak yetecekse böyle yaşayın . Tüp bebek falan yapar çocuk sahibi olursunuz.
Eğer ben böyle evlilik yürütemem diyorsanız hiç uğraşmayın boşanın. Hastane kayıtlıları , tedaviler size boşanma için yeterli delil sağlar.
Kendi iyileşmek istemeyeni siz zorla iyileştiresiniz, sizin zorunuzla cinsel ilşki olmaz.
çok doğru bir yorum olmuş bence de...

Lütfen anlamaya çalış burda söylenenleri de ekmek ve su gibi bir ihtiyaç bu. Hele biz gençken. Yorgunluk stres hikaye.

Hemen özele giriyorum. Geçen göreve gitti eşim saçma sapan yerlerde uyudu etti bilmem kaç saat yol geldi. Geldiğinde çocuk uyuyodu ikimiz de birlikte mi duş alsak dedik hemen. Yani her zaman uzun uzun olmaz ama bes dk da olsa yapılması rahatlanması gereken bi şey. Daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum.
Ne yapacagım. Bu konuda çözüm ararken bırakıp gitmek dogru mu? Acaba beye güveniyor boşanamam mı sanıyor? Kac kere tedavi vaslasak hep yarım yamalak yaptı . İlacta da terapide de hep yarım,asla tamamlamadı . Sorsan dert ediyor dert eden çözmeye calısmaz mı sonuna kdr . Ben artık tükendim ama boşanmak vs de cok zor geliyor onu sevıyorum ailesni seviyorum cevremdeki herkes onu sevıyor ama bu aekılde de gitmiyor. Nasıl yapacagım artık ne diyeceğim bilmiyorum

Cinsel dürtüleri yok oldu . Başlarda ben acıyacak diye ağladm. Eşim sımdı her ilişkide onu hatrlatıyor bana oyle dedin böyle oldu diye. Eşim cok hassastır bana karsı basım agırsa dert eder . Acıma meselesinden bile etkilenmiş olabilir.
Canım merhaba bizde aynı durumu yaşadık 2.5 yıllık eviliyim 1 buçuk yıl kadar hiç birlikte olamadık ilk başlarda bende acıyyacak korkusu vardı itiyordum hep oda bırakıyordu yani sonrasında da kendimi zorlasam da olmuyordu artık bi noktadan sonra normal sevişip geçiyorduk ilişkiye girmeden sonrasında bi akşam kız kardeşim bizde kalıyordu gece sessiz olayım diye debelenmedim fazla o zaman oldu ama ben inanamadım bile bi süre gerçekten oldu mu oldu mu diye şaşırıyorduk ikimizde.Şuan herşey gayet yolunda...
sizin için biraz tabu gibi olmuş eşin de kafasına fazla takmış aslında benim eşimde umursamıyor gibiydi ama içten içe baya canı sıkılıyordu.
tatile vs gezmeye gidin her tatilde de memlekete gitmeyiverin biraz baş başa kalın çözülür yani ama sende biraz hazırlan farklı şeyler vs giy ondan adım bekleme hep.

Aseksüel olabilir bunu bende düşünüyorum.Çünkü cinsellik ona göre olmasada olur bir zorunluluk gibi görüyor. Bunun tedavisi yok mu?
ben 2 evlılık yapmıs, 41 yasında bırı olarak yorum yapacagım. ozellıkle ılk evlılıgım cınsellıkten dolayı bıtmıs dıyebılırım %70.

25 yasında ve 29 yasında ıkı ınsan evlenıyor evlenmeden aynı evde kalıyorlar ama beraber olmuyorlar fakat adam, mufazakar yetısmıs bırı. hayatında opusme bıle olmamıs, bana kadar dusunun. ama uzak bırı degıl sadece uzak durmaya calısıyor ama yakınlasmalar ılla oluyor. gel zaman gıt zaman evlendık. ılk gun dahıl sorun olmadı ama adam hep yorgun, hep erteleyen usenen, banyoda soba yanması lazım, namaza kalkamıyorum, namaza gecıkıyorum, yogun calısıyor 8 de uyuyor derken....

2 senelık evlılıkte, 20 kez bırlıkte olmus bır kadın, ıstenmedıgını sevılmedıgını ya da cırkın oldugunu dusune dusune aglayan bır kadın. esı beraber olmuyor dıye allahım benden ıstek alsın dıye dua edıyor, adama dogru baka baka aglayarak dua edıyor

adamla ask evlılıgı olmasa da severek evlendı ama ne sevgı kaldı ne tutku. kalan 7 senede 7 kez bırlıktelık olmadı cunku bendekı hersey bıttı ona karsı, zamanla degısırım sandım ama degısmedım . ıkı ev arkadası, aynı ısyerınde de calısan ıkı yakın arkadas, aılelerı ıcın fedakarlıklar yapan, aynı evde farklı odalarda fılmler ızleyen... boyle gectı yıllar.

2 seneden sonra adamın durtulerı de aklı da basına geldı ama kadın , ona karsılık vermedı hep bahaneler, hep kacmalar. kımı zaman onu cezalandırma duygusu ıle karsılık vermemek , hatta.

nıtekım bır ılıskı, bır evlılık ve koca 10 sene çöp oldu yani herkes için.

mufazakar ortamlarda yetısen erkekler de uc ozellık olur:

ya cınsel egılımlerı farklıdır ama bunu saklamak zorundadırlar ve paravan evlılık yapmak zorunda kalırlar

ya yetıstırılme baskısı ıle buyuk bır aclık ve merak duygusu ıle hatta gereksız sekılde fazla bır durtulerı olabılır. tabiri caizse uckuruna duskun dedıgımız turden.

ya tum ergenlık dahıl, masturbasyona bıle gunah dıyen ınsanlar ıle bırarada oldukca, cınsellıge ayıp, gunah gozuyle bakarak oyle bır yetısme kafası olur ki, evlılıgın temel ve onemlı tasını unuturlar. anlamaları, algılamaları zaman alır benım esım de oldugu gıbı.

bedensel guc, beslenme, hayat sorunları, mesai şartları , yaş .... bu faktörler, erkeklerde değişkenlik gösterir cinsel arzuya dair ama bir gerçek vardır ki; erkeklerin vucut yapısı, ureme sıstemlerı bıze gore daha farklıdır ve resmen vucutları, ıstemese bıle bosalmaya ıttıgınden, erkeklerın cınsel durtulerı daha yogun olur. o yuzden esınızın durtulerı azsa, sebeplerını arastırmak gerekır. yanı ya esınızın bulundugu ortamlar, ustune sızın cekımserlıgınız , esınızın psıkolojık durumu... erekte olmasını da, arzularının artmasını da , caba gostermesını de etkılemıs olabılır.

benım yasadıgım seylerı yasamamanız için ya ciddi bir konuşma yapmanız lazım, ya da bıtırmenız lazım. cunku ben dahil bir çok kadın, bunları yasarken aldatabılırdi. cunku yasanan durumlar, sızın ozguvenınızı etkılıyor, kendınıze olan saygı ve sevgınızı bıle. ve cınsellık yasamayı bastırdınız, ahlak kurallarından dolayı dıyelım. ama kendını ozel ve ıstenılen kadın hıssetme, begenılecek bır kadın oldugunu hıssetme, kendınde kusur olmadıgını ıspat etme gıbı duyguların etkısınde kalarak, bırıne yonelmek cok mümkün.

aldatan eş olmak yerine, eşiyle mutlu olmayan ya da mutlu olacağına inanmayan boşanan bir kadın olmak daha doğru bir yol olur bence.

X