2 yıldır evliyim fakat hala bakireyim

siyahtahta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
54
-4
Merhabalar bir ay sonra 2 yıllık evli olacağım. Fakat ben hala kendimi bekar hissediyorum iki sene nasıl geçti anlamadım bile. Eşimle arkadaş gibi yaşıyoruz. Yazıyı yazmamın sebebi benim yaşadığımı yaşayan birileri varsa bana mantıklı akıllar vermesi???
Eşimle severek evlendik muhafazakar bir ailede yetişmiş hiç sevgilisi olmamış biriydi. İlk öp.üştüğü insan bile bendim. Ama sevgiliyken gayette istekli arzuluydu anlayabiliyordum sadece öp.üşürken bile.
Evlendik ilk gece ikimizde tecrübesiz olduğumuzdan ve eşim çok çekingen bir yapıda olduğundan birlikte olamadık.Daha sonrasında bir çok kez denedik fakat normalde sertleşmesine ragmen ilişki anında erekte kaybı oluyordu ve sebebi doktorlar tarafından psikolojik saptandı. Psikologa da gittik farklı yöntemlerde denedik ama iki senede toplam on kere denemişizdir çünkü eşim karakteri gereği her seyı erteleyen biridir başarısız oldukca da cinsel isteksizlik ve sogukluk olustu kendisinde . İşinde de çok yogun calısan birisi bu nedenle de cokta denemeye meyili olmadı. Sürekli benim cabalarımla denedik ama olmadı o da farkında aslında ama hep erteliyor. Birbirimizi seviyoruz asla şüphem yok . Umursamaz da degıl biliyorum sürekli kafasında bu durum. Ama artık ben cok yoruldum beklemekten ya da cabaların boşa cıkmasından. Lütfen aynı durumu yaşayanlar nasıl mücadele ettiğini yazabilir mi?

Üzgünüm sizi anlayamıyorum bile. Bir hafta regl döngüsünde beklerken misafir gelip gidiyor bir iş çıkıyor ilişki süremiz uzadığında bile ben arkadaşmışız gibi hissediyorum eşime karşı. İlişki yaşandığında anlıyor insan karı koca olduğunu. Kocanız size kocalık yapamamış ki sadece helal yoldan ev arkadaşlığı yapıyorsunuz o da imam nikahından dolayı. Bunun hadi farkındasınız ancak bir adım ilerleme tedavi vs görmek ister insan. Hiç mi kavga etmediniz tedavi ol demediniz bu kadar mı isteksizsiniz birbirinize karşı ? Karşılıklı olarak birbirinizi arzulamıyorsanız bırakın zaten bu evlilik işini, sizin evliliğiniz de sevgi olduğunu bile düşünmüyorum şu an ben.

İşe yaramadı bir çok kez denedik
Sanırım boşanmak bir seçenecek değil? O zaman doktor konusunda ısrar edin. Muhakkak alanında çok iyi bir doktor vardır. İnternetten sizin için baktım, eswt gibi tedaviler geliştirilmiş. Psikolojik olarak sorun belli ki çözülemeyecek o zaman tıbbın gelişmesinden faydalanmanız gerekiyor. Yoksa ikinizin de gençliğine yazık olacak.

Ilımlı yorumunuz için teşekküt ederim. Herkes olayı garipseyip direk boşanmaya odaklanıyor. Fakat ben bu adamın sevgiliyken ki halini biliyorum. Cinsel eğiliminden ya da bana ilgisizliğinden değil yaşadıgı başarısız girişimler sonucunda bu hale geldi. Herkes her olayı aynı sekılde karsılayamıyor maalesef. O cok icine kapanık.

Evet o yüzden ek tedaviler şart bakın bu siteden okudum tedavi yöntemlerini isterseniz okuyun kendisine de iletin.

Eşiniz çabalamıyor ki , 2 sene çok uzun bir süre, böyle giderse ev arkadaşı olarak devam edeceksiniz evliliğinize, bu sorun çözülmeden sakın hamile kalmayın, eşiniz düzelmezse yolları ayırmak isteyebilirsiniz bu şekilde ömür geçmez, eğer eşiniz değil de siz onu böyle 2 yıl bekletseydiniz şimdiye adınız çıkmıştı bile ...

Şimdi bile o baskılar var. Boşanmak çözüm mü onu da bilmiyorum. Zaten böyle bir şeye kalkışsam çok zor olur benım icin. Okudum atanamadım aile evine dönmek vs cok kötü psikolojık anlamda sonum olur

Tedavi olmayı reddetmiyor bir çok kez denedik doktora da gitti psikologada. Yine gitmeyi de düşünüyor fakat hep erteliyor. Kavga da bir çok kez çıkardım burda her detaya değinemedim malum.
O zaman ertelediği için. Üzgünüm ilişki olmadan eşimin diğer arkadaşlarımdan farkı ne ? Sevgiyse sevgi muhabbetse muhabbet etkinlikse etkinlik. Hala bakiresiniz düşünebiliyor musunuz ? İki yıllık evli bir kadın bakire. Benim önerim ertelemeye devam ettiği süreç boyunca aile evine gitmeniz veya bir ev tutup yanından ayrılmanız. Düzeldiği zaman gerçekten evlenebildiği zaman gelsin.

Çok fazla vajinismusla cebelleşen kadın var biliyorum ancak insanlar bunu tedavi ettirebilmek için çok çaba harcıyor. Erteleyip sizi bu kadar düşünmemesi beni delirtti ne yazık ki.

Sevgiliykenki halinde ne biliyosunuz mesala duvardan duvara vurarak seviştiniz sanki de. Adam yüksek ihtimalle düpedüz gay. Muhafazakar ailede yetiştiği için paravan evlilik yapması gerekiyodu yaptı. Boşanmak istemiyosan kardeş kardeş devam et. 2 seneden sonra mucizevi değişmeyecek bu adam. Çözmeye isteksiz çünkü şu an bahanesi var, çözeceği bir şey yok ki ortada. Boşanıp da arkasından gay mi dedirtsin onu da yapamaz. Oyalayıp duruyo işte. Yorgunluk çalışmak falan kuru bahane

Paravan evlilik yapmış olabilir mi? Muhafazakâr bir ailede farklı cinsel yönelimleri olan biri olamaz mı?
Gözlemlediğim kadarı ile muhafazakar ailelerin çocukları hep sorunlu , kimi cinsellik konusunda kimisi de kişisel gelişim konularında...

Gerçekten aynı durumu ben yapsaydım ne olurdu merak edıyorum. Suan ki durumda olsaydı sallamaDı o kesinde. İstekli biri olsaydı ne olurdu bilemiyorum. Bu aorun çözülmeden hamile vs kalmam yanlıs olur öyle bir düşüncem yok mutsuzluk icinde cocuk büyütemem. Bilincsiz biri değilim.

Gayet arzulu ve uzun sevişiyorduk evet ! Bilip bilmeden insan yargılamak ne kadar kolay ya!

Çocuk yapmamakta haklısınız ancak eşinizin sorunu olabilecek tüm her şeyi düşünüp bir şekilde sonuca ulaşır mı ulaşmaz mı yoklaması yapın. Sonuç alabiliriz diyorsanız ertelemesine izin vermeden çözün mevzuyu alamayız derseniz de sonuç belli ne yazık ki

2 sene uzun bir zaman düzelmez bence. Tedavi vs de işe yaramamış pek. Heralde böyle gidecek gibi bu düzen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…