2 yaşında çocuk 45 günlük bebeğimin kafasına vurdu bir şey olur mu tecrübeli anneler bilgi alabilir miyim?

Kızlar selam,

Bebeğim 45 günlük. İgrenc adetimiz olduğu üzere akrabalar toplanıp geldi. 2 yaşında erkek çocuğu olan akraba tam çıkarayak bebekle foto cekilcem dedi kucağına aldı. Bir çekilip çıkar sandım herkes ayakta o oturdu koltuğa çekildi çocuğu yanına geldi duruyordu takipteydim bir an bebeğimin kafasına vurdu.

Çok korktum. Çocuğum kustu. Hemde baya kustu.

Ama kestiremiyorum o vuruş etkiler mi? Çocuğum 2 saat öncesi de yoğun kusmustu. Evde ziyarete gelen herkes çok emmistir süt fazla gelmiştir kusabilir falan dedi ama 2 yaş bebek vurması bebeğime kusturacak bir etki yaratır mı sizce?

Mutlaka 2.cocugu olan vardır tecrübeniz vardır boşa mı evham yapıyorum? Kontrolü 2 gun sonra doktora da soracağım ama o kadar bekleyemem korktum biraz

**** arkadaşlar iki yaşındaki çocuk almadı benim bebegimi 40 yaşındaki annesi aldı Yorumlarda çocuk aldı sanmışsınız çocuğa bebek mi emanet edilir dikkatli okumayıp neden eleştiriyorsunuz yardımcı olmanız için yazdım ben size
Canım 4 aylıkken eşim de çocuğun kafasına telsiz düşürmüştü. Neye uğradığımı şaşırmıştım. Biraz ağladı acısından. Sonra sakinleşti. Uyutmadım 1 saat. Kusma vs olacak mı diye bekledim. Birkaç gün sonra doktora gittik. Kontrollerde iyi çıktı. Kafası yumuşak olduğu için şanslısınız demişti. Kırık vs olmuyor ama bıngıldağa sakın bir şey çarpmasın demişti. Korkmayın. Bir sorun varsa kusar ya da durmadan ağlar.

Canım 4 aylıkken eşim de çocuğun kafasına telsiz düşürmüştü. Neye uğradığımı şaşırmıştım. Biraz ağladı acısından. Sonra sakinleşti. Uyutmadım 1 saat. Kusma vs olacak mı diye bekledim. Birkaç gün sonra doktora gittik. Kontrollerde iyi çıktı. Kafası yumuşak olduğu için şanslısınız demişti. Kırık vs olmuyor ama bıngıldağa sakın bir şey çarpmasın demişti. Korkmayın. Bir sorun varsa kusar ya da durmadan ağlar.
Bu cocuk tam bıngıldağına vurdu ve ardından çok yoğun kusma oldu ondan zaten çok korkmuştum

X