2.transferi pozitif olanlar

Benim de aynısı olmuştu fitil koyarken çok zorlanıyodum hele gebeliği öğrendikten sonraki dönemlerde daha da zor olmaya başlamıştı. Kullandığımız ilaçlarla alakalı bence.
Serviks kapalıdır ondan öyle oluyordur normal

Benimde 2. Transferim olacak adetin 3. Günü gittim 5 6 mm rahim kalınlığı deyip takibe başlıcaz dedi doktor yarın da var muayenem bakalım kaç olmuş

Valla daha önce böyle bi hamilelik belirtisi duymadım canım ya

Senin adına çok sevindim canım valla kısmet gerçekten inşallah bizede nasip olur

Olabilir. Ben bunu duymuş olmak zorunda mıyım? Kendim sadece duymadığımı söyledim. Çok komiksiniz cidden
Kötü bişey demedimki neden agrasif tavır takındın neden duymadında demedim ben onu yazarken bi tek benmiyim acaba yanlışmı anlaşılır yada komikmi olur diye düşünüp çekinerek yazmıştım ama yazdıktan sonra bunu merak edenin tek ben olmadığımı gördüm sadece onu söyledim sen kötü bişey dememiştin bende demedim sen cümlemi farklı algılagıp olayı farklı yöne çevirdin bu syreste takmıcam

Valla bende senin tavrını agrasif algıladım emoji falan koymayınca öyle yanlış anlaşılabiliyo galiba kusura bakma maalesef hiç birimizin psikolojisi iyi değil..

Kizzlarr merhaba benimde ilk tupte tuttu ama gelisimi durdu ikincide negatif sonuclandi ilki taze transferid direkt pozitifi gördük ama yasamdi.
Birşey soracaktim ben dr um ilaçlı yöntemi uyguluyor daha verimli diye sizce hangisi daha mantikli bu durumlarda el mahkum dr ne derse yapiyoruz ama bu ilac olayi kafami kurcaladi biraz. Yani ilactan kastımda su hani catlatma ignesi vs vuruluyoruz ya o süreç aynen işliyor ama sonunda trasfer oluyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…