2. Tedavim..Beta Hcg 57 :)))))Teşekkürler Doktor Murat,Bursa'da benden mutlusu yok!!!

çok teşekkürler canım..umarım her isteyen kavuşur bebeğine.

ayşen tebrik ederim. Sağlikli doğsun inşallah. Senin de ikinci denemenmiş problemin neydi yazabirlirsen sevinirim. Benim ilk denemem geçen aydi. Eşimin sperm sayisi düşük ve hareketsiz. 28 yumurtadan sadece 8 i döllendi 4 ü transfer edildi ama olmadi. Cok ümitliydim. Hala kendime gelemedim. Ikinci denemem gelecek ay. Ama çok moralsizim. Inancimi yitirdim. Moral oldun bana

elifzeynep moralini bozma ilkinde tutmama olasılığı yüksekmiş 2 denemende inşallah olucaktır hayat umutLarımızla güzel hayatın getirdiklerini artı ve eksileriyle kabul edebilmek daha olgun bakış acısı, sen ne kadar güçlü olursan mutluluk sana o kadar yakın olur emin ol, allah bizide bir gün mükafatlandıracaktır yeter ki ümitsiz olma.benimde senin gibi ilkinde tutmadı 2.için bekliyorum ama daha çok umutluyum..sevgiyle kal canıma.sa.sa.sa.s

Efsane teşekkür ederim. Umarim ben de ikinci denemeye kadar kendimi toparlarim ve yeniden inanmaya başlarim. Umarim allah bir an önce bizi de evlatlarimiza kavuşturur.

Efsane teşekkür ederim. Umarim ben de ikinci denemeye kadar kendimi toparlarim ve yeniden inanmaya başlarim. Umarim allah bir an önce bizi de evlatlarimiza kavuşturur.

elif sen nerde yaptırdın ilk denemeni?kaç transfer yapıldı?sorun kimde canım?

canım ya merak ettim ultrasonda gebelik gözüktümü

cok sevindim canim darisi basimiza...peki bu sonuc 12. gun sonucumu???sanirim tup bebek yaptirdin?

bende bursadayim hangi hastanede tedavi görüyorsun.ben dorulkta aşilama yaptirdim.sonuç haftaya belli olacak .gittiğin hastaneenin adini yazarsan çok memnun olacağim.ayrica kan testini kaçinci günde yaptirdin.değer kaçti.

Narencim umarım tedavin olumlu sonuçlanır..Ben Jinemedte (Bahar Hastanesinin içinde olan bi merkez) tedavi ördüm.Şimdi hamileyim.Hatta sitedende Jinemed kardeşliği kurduk bi çok arkadaşla..Ben çok memnun kaldım harika bi merkez.Şayet tüp bebek düşünürsen mutlaka git görüş derim.

merhaba arkadaşlar, ben bu sitede çok yeniyim, ama yinede mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim,şimdiye kadar hep sizin anlattıklarınızla bazı tecrübeler edindim, 15 ekimde 2.aşılamamı yaptırdım, ve sonuç pozitif, çok mutluyum, mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim.

canım allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin darısı başımıza inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…